Gigaset sx763 repeater mode

poruka: 10
|
čitano: 12.082
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Gigaset sx763 repeater mode

Imam spojen sx763 na glavni isti takav modem i radi super samo sto neradi wlan na glavnom niti ovom koji je na repeatoru,wlan pokazuje al se nemoze povezati.

 

U cemu je problem?

dafuq! =)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gigaset sx763 repeater mode

meni isto pokazuje wlan da mogu se spojit upisem lozinku itd a odma ju odbaci

 

13 godina
neaktivan
offline
Gigaset sx763 repeater mode

Buduci da je moderator zakljucao moju temu, na koju NISAM pronasao rjesenje koristeci se famoznom "trazilicom" pitam ovdje opet. Moze li mi netko molim vas pokazati step-by-step kako da upogonim SX763 kao repeater? Imam Thomson TG782 kao glavni router i htio bih slati wireless signal dalje pomocu Siemensa. Probao sam razne kombinacije sinoc, ali vec je bilo kasno tako da sam odustao. Ako je bitno, oba routera su otkljucana. Bio bih stvarno zahvalan onome tko izdvoji malo vremena i pomogne mi. HVALA

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gigaset sx763 repeater mode

Itko?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gigaset sx763 repeater mode
CrossDeath kaže...

Itko?

Ja sam samo koristio repeater mode ali su mi bila oba rutera ista dakle sx763,bitno je kod oba potvrdit repeater mod (moraju se naći) sad neznam kako sa razlicitim ide,no jos neke postavke kod internet connections treba posložit koje sam nasao na nekom sajtu.

http://adf.ly/YW58m
13 godina
neaktivan
offline
Gigaset sx763 repeater mode
Znas li mozda ime stranice ili...? Moze li mi netko molim vas objasniti kako da sa Thomsonom nadem Siemensa? Hvala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gigaset sx763 repeater mode
Bump
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gigaset sx763 repeater mode
CrossDeath kaže...
Znas li mozda ime stranice ili...? Moze li mi netko molim vas objasniti kako da sa Thomsonom nadem Siemensa? Hvala.

Thomson nema repeater mod ja mislim...

http://adf.ly/YW58m
14 godina
neaktivan
offline
Gigaset sx763 repeater mode

Imam spojen thomson na kao glavni router, i siemensa kao repeater, već sam bio to prije imao ali riknuo mi je nešto jedan siemens, pa sam ga zamjenio s drugim. 

I napravio sam sve ispočetka.

I sad imam problem. S kompom sam spojen na siemensa žično, i internet radi full.

Dok, kad spajam se bežično na mrežu. Piše mi u početku FULL signal, i preko laptopa i preko kompa. I kad se spojim, automatski mi se prikazuju samo 2 crtice siglala, isto kao i prije dok sam se samo spajao na Thomsona.

 

Ali rekao bi da ne šalje internet siemens, ali s njim sam spojen žično i radi super. Ali preko wifi, kao da se spaja samo na speedtouch, od kojeg slabo se hvata siglan. A oboje mi se događa na wifi i preko kompa i preko laptopa. 

Đuro#2155
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gigaset sx763 repeater mode

postovanje, ovako nabavio sam si t-comov gigaset sx763 i htio bi od njega napravit pojacivacsignala.sve sam probao al jednostavno nemogu neznam. molimvas pooc malo detaljije postavke. na tomsonu sam uspio al ovaj gigaset fakat ne kuzimkako.. Hvala

ivan.buti@gmail.com
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice