Konflikt utorrent - preglednik

poruka: 7
|
čitano: 2.547
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Konflikt Utorrent - preglednik

Možda naslov nije baš najbolji ali evo o čemu se radi. Nakon prelaska sa T-com na Bnet prije nekoliko dana imam slijedeći problem. Kada je Utorrent aktivan ne mogu se preko preglednika spojiti na internet, kada je isključen sve radi uredno. Na utorrentu iako je kvačica zelena večina torrenata je crvena a za ostale je upload minimalan. Ruter je Cisco EPC2425, ping test je prošao u redu, radio sam i port forwarding ali bez uspjeha. Ima li tko kakvu ideju?

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2011 12:16 (conte).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Konflikt utorrent - preglednik

Najbolje prijavi BNet-u

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Konflikt utorrent - preglednik
Tomislav95 kaže...

Najbolje prijavi BNet-u

da skidaš nelegalne stvari s neta...možeš po ovom onda odmah i policiji-mislim kad se već prijavljuješ{#}

Bolje 5 do 12 nego ni jedna poslije 1! :)
14 godina
offline
Re: Konflikt utorrent - preglednik

Torrenti nisu uvijek ilegalni,znas?

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // InGame: hExX
15 godina
neaktivan
offline
Konflikt utorrent - preglednik

Ja sam skinio Linux Mint sa službene stranice preko torrenta.To je ilegalno?

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Konflikt utorrent - preglednik

Problem je stvarao vatrozid na routeru. Nakon njegovog isključenja sve funkcionira normalno. Koliki je rizik ako taj vatrozid ne radi?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Konflikt utorrent - preglednik
conte kaže...

Problem je stvarao vatrozid na routeru. Nakon njegovog isključenja sve funkcionira normalno. Koliki je rizik ako taj vatrozid ne radi?

Gotovo nikakav. Ali instaliraj si neki free firewall(COMODO, Zone Alarm, Online Armor Free...)

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice