Mac Address reserved?

poruka: 8
|
čitano: 1.386
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Mac Address reserved?

Kad hoću dodat mac addressu mobitela u postavke rutera, piše da je mac address reserved... Što bi to moglo bit?

Siky1234
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Mac Address reserved?

A zašto dodaješ? DHCP? WiFi?

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mac Address reserved?
Sum_of_all_fears kaže...

A zašto dodaješ? DHCP? WiFi?

 WiFi... znači to je vani nekakva antena (to moj stari više zna), kad sam u dvorištu da imam wifi, mreža nije zakljucana wap kljucem, nego je otvorena, ali se može spojit samo ako je u postavkama dodana mac adresa mobitela...

Siky1234
15 godina
odjavljen
offline
Re: Mac Address reserved?

A to onda znači da je ta MAC adresa već upisana.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mac Address reserved?
Sum_of_all_fears kaže...

A to onda znači da je ta MAC adresa već upisana.

 

Da je upisana, radilo bi :D Jedino što je mac adresa istog mobitela (oba su Xiaomi Redmi 2) također upisana pa ne znam jel to ima kakve veze, ne razumijem se baš, ali mislim da ne bi trebalo imatveze

Siky1234
15 godina
odjavljen
offline
Re: Mac Address reserved?

MAC adrese su jedinstvene, nema veze što su oba mobitela Redmi 2.

 

Vidi, ako ti neda upisati, ili upisuješ krivu ili je već upisana. Nema trećeg.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Mac Address reserved?

Nije istog mobitela vec istog modela mobitela a to ne bi trebalo da ima veze jer je MAC adresa jedinstvena za svaki uredjaj. (trebala bi biti)

10 godina
neaktivan
offline
Re: Mac Address reserved?
Torent kaže...

Nije istog mobitela vec istog modela mobitela a to ne bi trebalo da ima veze jer je MAC adresa jedinstvena za svaki uredjaj. (trebala bi biti)

 

Isprika na krivom izražavanju, na to sam i mislio.

Ništa onda, isprobat ću još neke šeme, hvala na pomoći

Siky1234
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice