Nece da mi udje u fb.Ulazi u drugu stranicu..

poruka: 56
|
čitano: 19.942
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nece da mi udje u fb.Ulazi u drugu stranicu..
ebavrk kaže...

Ukoliko pore d neke ip adrese imas facebook.com npr      192.198.0.1    www.facebook.com
to znači da se facebook redirecta na tu ip adresu.

 

nema nigdje..

13 godina
offline
Nece da mi udje u fb.Ulazi u drugu stranicu..

Neznam el koristiš XP ili 7 al evo tutoriali za 7

Maurer
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nece da mi udje u fb.Ulazi u drugu stranicu..

7 koristim

16 godina
offline
Re: Nece da mi udje u fb.Ulazi u drugu stranicu..
ukay1000 kaže...
Imas virus. Reinstalacija windowsa i format kompletnog harda. Ako si priljucivao usb memory stick i njega formatirat. Nikakav AV nece pomoci, ni skeniranje ni ciscenje.

Da odma če reinstalirat i brisat pa nije pokupil Virut fučkaj ga,{#} nek skenira sa HitmanPro i ako šta nađe onda može iskoristit besplatni ključ za čiščenje gamadi.{#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/internet/kako-prepoznati-pravi-virus/134139.aspx?page=0&jumpto=2590991&sort=asc&view=flat

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
16 godina
offline
Re: Nece da mi udje u fb.Ulazi u drugu stranicu..
rambox kaže...
ukay1000 kaže...
Imas virus. Reinstalacija windowsa i format kompletnog harda. Ako si priljucivao usb memory stick i njega formatirat. Nikakav AV nece pomoci, ni skeniranje ni ciscenje.

Da odma če reinstalirat i brisat pa nije pokupil Virut fučkaj ga,{#} nek skenira sa HitmanPro i ako šta nađe onda može iskoristit besplatni ključ za čiščenje gamadi.{#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/internet/kako-prepoznati-pravi-virus/134139.aspx?page=0&jumpto=2590991&sort=asc&view=flat

Prvo velis da nije pokupil virus, onda mu tu predlozis nekakav ŽBLJ HitmanPro za skeniranje i ciscenje gamadi. {#}

Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
13 godina
offline
Nece da mi udje u fb.Ulazi u drugu stranicu..

Najveći problem je što se čovjek ne razumije baš dobro u te stvari, pa tak nezna ni napravit re-install OS-a, a ni stisnuti Scan tipku na AV, tak da ja nažalost ne mogu više pomoći.

 

Sretno u daljnjem uklanjanju problema!

 

{#}

Maurer
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.12.2012 13:55 (David87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nece da mi udje u fb.Ulazi u drugu stranicu..
David87 kaže...

Netko registrira novi profil samo zbog 1 teme??! O Bokte... {#}

I zašto bi u host fileu trebalo biti nešto vezano uz facebook.com ?

 

Jer je to najjednostavniji nacin za preusmjeriti na razini sistema (dakle za sve browsere).

 

Usput i odgovor za onoga koji bi zlostavljao sestru :P

16 godina
offline
Re: Nece da mi udje u fb.Ulazi u drugu stranicu..
ukay1000 kaže...
rambox kaže...
ukay1000 kaže...
Imas virus. Reinstalacija windowsa i format kompletnog harda. Ako si priljucivao usb memory stick i njega formatirat. Nikakav AV nece pomoci, ni skeniranje ni ciscenje.

Da odma če reinstalirat i brisat pa nije pokupil Virut fučkaj ga,{#} nek skenira sa HitmanPro i ako šta nađe onda može iskoristit besplatni ključ za čiščenje gamadi.{#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/internet/kako-prepoznati-pravi-virus/134139.aspx?page=0&jumpto=2590991&sort=asc&view=flat

Prvo velis da nije pokupil virus, onda mu tu predlozis nekakav ŽBLJ HitmanPro za skeniranje i ciscenje gamadi. {#}

Nisi ništa skužil izgleda jel,Izlanuo se ali to nije moj problem več samo tvoj zakaj bi zbog preusmjeravanja Fejsbruka Windowse reinstaliral i disk formatiral.{#}

 

Kad bi tak svi radili pa kam bi došli,{#} ko drugo upiši Virut(kojeg on nema na kompu) u Google pa dalje traži sam zakaj u tom slučaju nema smisla ništa čistit s bilo čime.{#}

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
14 godina
moderator
offline
Re: Nece da mi udje u fb.Ulazi u drugu stranicu..
ukay1000 kaže...
rambox kaže...

Da odma če reinstalirat i brisat pa nije pokupil Virut fučkaj ga,{#}

Prvo velis da nije pokupil virus, onda mu tu predlozis nekakav ŽBLJ HitmanPro za skeniranje i ciscenje gamadi. {#}

kolega molim pažljivije čitati što piše...

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nece da mi udje u fb.Ulazi u drugu stranicu..

nema potrebe da se svadjate kad ja jos nisam otkrio rjesenje -.-

15 godina
online
Nece da mi udje u fb.Ulazi u drugu stranicu..

- redirect fb-a je zgodan fičer, možda ga ne treba 'popravljati' (kompijuteri su ponekad pametniji nego što mislimo)..

-ako ipak želiš, provjeri prvo s nekim AV dali je sistem čist.

vjerojatno je editiran hosts, u start-meni(RUN) upiši (bez navodnika) točno:

''notepad C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts'' +enter

zatim CTRL+F upiši ''fb.com'' +enter

-ako pronađe odgovarajući text, obriši čitav red, save&exit.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nece da mi udje u fb.Ulazi u drugu stranicu..

čini mi se da je pokupio hijacker...nema ti druge nego da pokreneš neki anti virus ili anti malware

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011 / - / beta.bassfeverfm.com - / http://www.universe-hosting.com/
12 godina
neaktivan
offline
Nece da mi udje u fb.Ulazi u drugu stranicu..

Koje glupe savjete san procita na ovoj temi do sad... Nekima bi savjetova da se ostave "pomaganja" ljudima svojom "reinstalacijom windowsa" i slicnin glupostima.


@autor teme: skini OVAJ program i skeniraj pc, potrajat ce mozda minut, kliknes next i program ce sam sve rjesit (ako je problem virusne prirode!).

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nece da mi udje u fb.Ulazi u drugu stranicu..
ihush kaže...

- redirect fb-a je zgodan fičer, možda ga ne treba 'popravljati' (kompijuteri su ponekad pametniji nego što mislimo)..

-ako ipak želiš, provjeri prvo s nekim AV dali je sistem čist.

vjerojatno je editiran hosts, u start-meni(RUN) upiši (bez navodnika) točno:

''notepad C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts'' +enter

zatim CTRL+F upiši ''fb.com'' +enter

-ako pronađe odgovarajući text, obriši čitav red, save&exit.

napravio i nista

 

14 godina
neaktivan
offline
Nece da mi udje u fb.Ulazi u drugu stranicu..

Bilo bi ljepše pomagat preko Teamviewer jer se tamo može saznat kakav problem ima! A ovako puko nagađanje šta bi mogao bit problem.

Nenad
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Nece da mi udje u fb.Ulazi u drugu stranicu..
Division kaže...
..

zatim CTRL+F upiši ''fb.com'' +enter

-ako pronađe odgovarajući text, obriši čitav red, save&exit.

napravio i nista

 

 jel barem postoji nešto slično u hostsu?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Nece da mi udje u fb.Ulazi u drugu stranicu..
Division, kako ide? Poskenirao svim tim silnim programima? Nadam se da ces rijesit problem :)
Btw, Rambox, molim te da pojasnis razliku izmedju virut-a i virusa.
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nece da mi udje u fb.Ulazi u drugu stranicu..

ma nista jos...probat cu nahvatat nekog znalca preko TeamViewera

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nece da mi udje u fb.Ulazi u drugu stranicu..
Division kaže...

ma nista jos...probat cu nahvatat nekog znalca preko TeamViewera

jesi probao hitmanom?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011 / - / beta.bassfeverfm.com - / http://www.universe-hosting.com/
9 godina
neaktivan
offline
Nece da mi udje u fb.Ulazi u drugu stranicu..

Pozdrav 

Može li mi netko pomoći,kad se hoću prijaviti na fb profil preko kompa dolazi mi poruka da je komp zarazen i nudi mi da se skenira preko neta,a preko mobitela normalno mogu na profil. Evo slika što mi izbaci. Pa me zanima da li mi je profil zarazen ili što?? Promjenila sam i mail i lozinku,ali se isto izbacuje 

Hvala 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nece da mi udje u fb.Ulazi u drugu stranicu..
Tonka_wells kaže...

Pozdrav 

Može li mi netko pomoći,kad se hoću prijaviti na fb profil preko kompa dolazi mi poruka da je komp zarazen i nudi mi da se skenira preko neta,a preko mobitela normalno mogu na profil. Evo slika što mi izbaci. Pa me zanima da li mi je profil zarazen ili što?? Promjenila sam i mail i lozinku,ali se isto izbacuje 

Hvala 

 Gdje je slika?

9 godina
neaktivan
offline
Nece da mi udje u fb.Ulazi u drugu stranicu..

Molim pomoć ako netko ina volje jer sam kompjuterski totalno nepismena (na svoju sramotu). Kada želim pristup na fb profil preko kompa izbacuje mi poruku da je komp zarazen, i nudi kao čišćenje i skeniranje, a preko mobitela normalno mogu na profil.  Pa me zanima da li mi je profil zarazen ili što?  S ttim da sam promjenila i lozinku i mail, ali stalno ista poruka 

Hvala 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Nece da mi udje u fb.Ulazi u drugu stranicu..

A k vragu... Eno ispod. Prva bila prevelika pa nisam skuzila da ju nije očitalo, a preko mobitela sam

10 godina
protjeran
offline
Re: Nece da mi udje u fb.Ulazi u drugu stranicu..

Pitao sam Boga, evo što je odgovorio:

 

When I log in to Facebook, I see a message telling me I have a virus and need to scan my computer with anti-virus software.

You're seeing this message because our systems detected spam or other malicious content posted by your Facebook account. This activity suggests your computer might be infected with malware.

To keep both your account and the files on your computer secure, your computer needs to be scanned and cleaned. Since we partner with anti-virus vendors like F-Secure and Trend Micro, you can do this for free by logging in with Facebook and following the on-screen directions. The software will then try to detect and remove the malware for you.

www.mmo-balkan.com
12 godina
offline
Nece da mi udje u fb.Ulazi u drugu stranicu..

No comment. Radije to daj nekom frendu tko se kuzi u informatiku i pc-eve da ti sredi, nema smisla ni objasnjavati... I kad ti to netko popravi reci mu da ti instalira neki antivirusni program i addblocker za ubuduce, i nemoj stiskati "like" na svakojake gluposti  da vidjela video ili neku sliku etc.

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Nece da mi udje u fb.Ulazi u drugu stranicu..

velika većina ulazi na fb u ovakve linkove : wow ljećnici našli ljek bla bla... nemoj nikada tu ulaziti.

ToniK
 
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice