Ogroman ping svakih 10 sekundi

poruka: 4
|
čitano: 2.735
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Ogroman ping svakih 10 sekundi

Danas mi se javio ovaj problem prvi put.

U igrama mi svakih 10-tak sekundi dolazi do smrzavanja od dvije sekunde i igra nastavi dalje. Btw sve se vrti iznad 60fps-a tako da nije do slabosti hardvera.

 

Kako bi vidio da li je do bnet mreže na koju sam spojen pokušao sam igrati spojen na mobitel preko hotspota i ista stvar se događa.

 

Prilažem ping prema googlu. Da li je moguće da je mrežna otišla? Čak sam je i deinstalirao i ponovo instalirao, nije pomoglo.

 

ping Wifi bnet ping Wifi bnet
ping preko hotspota s mobitela ping preko hotspota s mobitela
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ogroman ping svakih 10 sekundi

Prvo pogledaj koje procese imaš uključene,možda ti neš troši net (neki virus ili slično) pa to rezultira velkim pingom. Nakon toga robaj deinstalirat drivere pa ponovo instalirat.

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ogroman ping svakih 10 sekundi

Otišao sam u safe mod i tamo nema problema.

Sjetio se da sam jučer instalirao Autocad, isključim autocad application manager koji se starta s Win i problem riješen.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ogroman ping svakih 10 sekundi

Koliki je neki normalni ping prema google.hr ili facebook.com ..imam ogromnih problema s pingom u CS-u. Naime na serverima hostanima u Europi(Njemačka,Austrija), i Srbiji ping mi je od 100-150..I nikako ga smanjiti. Zvao službu, rekli su da će mi javiti..što god to bilo...

 

Prije svega budi čovjek.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice