Pokretanjem torrent clienta puca veza

poruka: 3
|
čitano: 1.972
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Pokretanjem torrent clienta puca veza
Pozdrav!
Ukratko, do pred par dana sve radilo glatko...
Naime, svi uređaji (tv, 3 mobitela, tablet, laptop, komp) sve je spojeno wireless sa:
THOMSON ST780
Dakle, igre preko steama, origina, battleneta, masovna torrent skidanja, youtube, istovremena torrent skidanja i istovremeno po 2 moba i tablet spojeni wireless - sve normalno radilo... bf4 normalno po par sati...
Pred par dana, paljenjem torrenta i pokusajem istovremenog surfanja browserom - torrent speed drop na 0, odma nakon toga nemoguce web surfanje - ne znam dal pukne veza ili? 
Lampice na ruteru rade...trepcu... wifi odspojen, nemoguce ga je naci preko searcha bilo na mobitelima ili kompu...
Rješenje - gašenje rutera. Nakon paljenja, "sve" gore nabrojano opet funkcionira, AL NE PALI BRATE bili koji Torrent client (Beluge, utorrent, vuze....).
Dakle, ništa nije mijenjano pred sam problem u postavkama u ruteru...
Testiranjem preko t-comove stranice, sve OK.
Poziv prema njima - ne vide problem, resetirali vezu - Problemi ostali. 
Reset postavki rutera - dugo držanje reset dugmića - nakon podužeg podizanja - problemi ostali.
Testiranje preko potpuno novog laptopa (out of the box) - isti problemi.
MAXTV radi (dok ovamo ima problema)
Preko kabla za sada rade istovremeno i torrent client i web surf, ali je wireless nevidljiv...tj. "Spremljeno, zaštićeno" ali 0 bodova
mišljenje;      da je ruter gotov barem djelomice, tj. wifi baj baj....
               da nije stvar do wifi adaptera na kompu di su torrenti - jer su onda svi wifi adapteri riknuli (mob, tablet, laptop)
              
Što učinit dalje?
MSI GX630
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pokretanjem torrent clienta puca veza

....smetnje od susjeda ?

...pogotovo ako ti je isti kanal..još gore ako je fiksni...pogledaj koga sve čuješ na kom kanalu pa si namjesti na manje zauzeti.

11 godina
offline
Pokretanjem torrent clienta puca veza

Pozz..

 

Da se nadovezem na temu , ima isti problem. Cim nesta stavim skidati sa torrenta " film , igre " nebitno.. Nakon par min jednostavno dobijem disconnect i na 3 mobitela i na lap. Nema uopce moje mreze vise... Dok na 2 pca imam normalno koja su spojena putem kabla... 

 

 

Zvao sam T mobile, i rr su na 101 nacin ruter i nije pomoglo...  Dali si ti nasao u cemu je problem ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice