Pomoć oko Internet caffe-a

poruka: 4
|
čitano: 2.155
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko Internet caffe-a

Pozdrav, prijatelj i ja smo došli na ideju otvaranja PC igraonice i internet caffe-a (all in one) u kvartu. Ništa specijalno, 10-tak računara. Umrežili smo ih i sve fercera ali mi bi htjeli da sa jednog računara kontrolišemo ostale tj. da nam taj računar bude nešto kao server, da na njemu imamo mogućnost aktiviranja i deaktiviranja vremena na ostalim računarima te da se ostalim računarima može pristupiti samo uz pomoć šifre koju im mi dodjelimo a koja ima vremensko trajanje. Da li znate nki takav softver po mogućnosti free ili nešto slično...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pomoć oko Internet caffe-a

gateway.

pametnije je kupiti pravi router-firewall ali moze i pc s dvije mrezne + soft. Sve to je stvar softwarea... Osim zice i plastike.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć oko Internet caffe-a
srky333 kaže...

Pozdrav, prijatelj i ja smo došli na ideju otvaranja PC igraonice i internet caffe-a (all in one) u kvartu. Ništa specijalno, 10-tak računara. Umrežili smo ih i sve fercera ali mi bi htjeli da sa jednog računara kontrolišemo ostale tj. da nam taj računar bude nešto kao server, da na njemu imamo mogućnost aktiviranja i deaktiviranja vremena na ostalim računarima te da se ostalim računarima može pristupiti samo uz pomoć šifre koju im mi dodjelimo a koja ima vremensko trajanje. Da li znate nki takav softver po mogućnosti free ili nešto slično...

1. Imate sve legalno? Windowsi, igre...?

2. Treba vam dobar net. Barem 20/5 mbita.

3. http://www.handycafe.com/ i hrpetina drugih...

My name is Legion... For we are many!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko Internet caffe-a

1. Windowsi legalni, većina :) igara takođe...

2. nt obezbjeđen

3. hvala na handycafe, nadam se da nema nekih velikih propusta tipa da se igrač dok je u game modu konektuje na web stranicu proizvođača igre a nakon toga na netu skine neki IRC pa resetuje podešavanja za tog klijenta i onda posle restarta kompjutera može da igra for free a da ga "server" ne skonta...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice