Problem s internetom

poruka: 1
|
čitano: 2.269
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Problem s internetom

Pozdrav ekipi! :) Imam problem s netom koji me vec muci danima. Imam kucni router tele2 zte. I od jucer se ne mogu spojiti na net, pise da je spojeno ali nece da ucita stranice. Svako malo uspije otvoriti jednu ali cim upisem drugu ili izadjem i ponovno udjem nece da ucita. Samo se ucitava i na tome ostane. Preko mob se mogu spojiti, preko drugog laptopa takodjer. Probao sam u cmd restartirati, rucno upisivati ip ali i dalje nista. Zanimljivo je da se mogu spojiti preko drugog racuna na laptopu...tako da mislim da nije do routera ili mrezne kartice. Moze mala pomoc jer ne znam vise sta da radim. Izbrisao sam i macfee(brzo pisem pa se ispricavam ako se ovako ne pise antivirus), security update takodjer iskljucio jer me zivcira poruka da windows 7 nije geunine. Laptop je hp 2000 notebook. Takodjer sam se pokusao spojiti i preko onog sticka,pojacivac signala kojeg sam prije koristio jer mi je wifi bio onesposobljen na laptopu zbog mreznih kartica, ali ne moze ni preko njega. Predpostavljam onda da je u postavkama problem, al zanimljivo mi je da se moze preko drugog racuna spojiti bez problema. Hvala unaprijed :)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice