Problem sa spajanjem na WIFI

poruka: 39
|
čitano: 44.435
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Problem sa spajanjem na WIFI

Na net se spajam preko ZTE MF283+  4G routera.

Radio je odlicno prvih 5-6 meseci,onda se nesta pohebalo u njemu,pa smo dobili novi!

Sa novim,indeticnim routerom dosli su i problemi:

 

-Na WIFI se spaja jedan laptop,racunalo,tablet i 3 android telefona.

-Nakon odredenoga vremena,android tablet i dva android telefona,jednostavno izgube konekciju i ne mogu se ponovo spojiti na WIFI,dok moj mobitel,lap i komp i dalje se uredno spajaju!

-Restartiranjem routera,svi se uređaju mogu spojiti,dva-tri dana,onda ih opet izbaci!

 

Javio sam T-scum centaru i oni su mi rekli da promjenim Max station number sa 32 u 30.To je radilo tjedan dana i onda je opet po starom,samo sto ovaj puta nije dozvoljavao niti jednom android uređaju da se spoji!

Opet sam ih zvao i opet su mi isto rekli da pormjenim iz 32 u 30,ali sta mi to vrijedi kada ce opet za tjedan dana!

Laptop i komp sa Wifi karticom,cijelo vrijeme rade bez problema!

 

Cudi me zasto blokira samo pojedine Android uređaje,a drugima dozvoljava-razlika je samo u tome sto novije androide (OS) ne dozvoljava,a starije (moj mob 4.2 Android) radi bez problema?

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa spajanjem na WIFI

Također slican problem imam i ja..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problem sa spajanjem na WIFI

Znam da će zvučati čudno, ali puno problema s Wi-Fi sam riješio promijenom SSID-a, lozinke, vrste zaštite (ako je WEP postavi na WPA2-PSK) ili promjenom kanala na kojem je Wi-Fi. Probajte tako riješiti problem, pa ako i dalje budete imali problema zovite HT i zatražite novi router.

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Problem sa spajanjem na WIFI

Što se točno dogodi?

 

Nakon što te odspoji, možeš li se spojiti na Wi-Fi(dakle budeš spojen, a nemožeš izići na internet) ili ti uopće ne prihvaća spajanje(ako je ova situacija, provjeri koju poruku javlja mobitel ispod naziva mreže).

Pingu ;)
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Problem sa spajanjem na WIFI
Marko :D kaže...

Znam da će zvučati čudno, ali puno problema s Wi-Fi sam riješio promijenom SSID-a, lozinke, vrste zaštite (ako je WEP postavi na WPA2-PSK) ili promjenom kanala na kojem je Wi-Fi. Probajte tako riješiti problem, pa ako i dalje budete imali problema zovite HT i zatražite novi router.

 Router odmah kaze da je def lozinka slaba i da ju moram promjeniti.Automatski je stavito ma WPA2-PSK,a za promjenu kanala,ne vidim tu opciju!

Zvao sam HT,ali zadnji puta mi je dosao debil koji nije znao uci u postavke routera

Vapor kaže...

Što se točno dogodi?

 

Nakon što te odspoji, možeš li se spojiti na Wi-Fi(dakle budeš spojen, a nemožeš izići na internet) ili ti uopće ne prihvaća spajanje(ako je ova situacija, provjeri koju poruku javlja mobitel ispod naziva mreže).

 Nakon reseta,sve je ok i uređaji se automatski spajaju!Ako slucajno ugasiš/upalis wifi na Androidu,ne moze se vise spojiti na mrezu,piše problem u autentifikaciji

 

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
13 godina
offline
Re: Problem sa spajanjem na WIFI
Milka30 kaže...
Marko :D kaže...

Znam da će zvučati čudno, ali puno problema s Wi-Fi sam riješio promijenom SSID-a, lozinke, vrste zaštite (ako je WEP postavi na WPA2-PSK) ili promjenom kanala na kojem je Wi-Fi. Probajte tako riješiti problem, pa ako i dalje budete imali problema zovite HT i zatražite novi router.

 Router odmah kaze da je def lozinka slaba i da ju moram promjeniti.Automatski je stavito ma WPA2-PSK,a za promjenu kanala,ne vidim tu opciju!

Zvao sam HT,ali zadnji puta mi je dosao debil koji nije znao uci u postavke routera

Vapor kaže...

Što se točno dogodi?

 

Nakon što te odspoji, možeš li se spojiti na Wi-Fi(dakle budeš spojen, a nemožeš izići na internet) ili ti uopće ne prihvaća spajanje(ako je ova situacija, provjeri koju poruku javlja mobitel ispod naziva mreže).

 Nakon reseta,sve je ok i uređaji se automatski spajaju!Ako slucajno ugasiš/upalis wifi na Androidu,ne moze se vise spojiti na mrezu,piše problem u autentifikaciji

Pogledaj pod Advanced Settings ima li opcija za promjenu kanala. Ako ti kaže problem u autentičnosti, probaj isto tako promijeni vrstu zaštite na WPA-PSK.

12 godina
offline
Re: Problem sa spajanjem na WIFI

Iz WPA2(AES)-PSK sam promjenio na WPA-PSK/WPA2-PSK,problem isti (opcija OPEN mi ne odgovara)

A pod promjenom kanala imam samo Channel Bandwidth iz 20 MHz u 20MHz/40Mhz,ali u tome slucaju router se zamrzne totalno,cekao sam ga "da dođe sebi" oko 10 minuta,nista se nije desavalo,cijelo vrijeme samo vrti loading i nista se ne desava!Morao sam ga istekati iz struje.Nakon ustekavanja opcije mu ostanu na 20 MHz.

Prijavio sam problem T-scumu.

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
14 godina
offline
Problem sa spajanjem na WIFI

Sličan problem i kod mene, prekidi wifi-ja ne nekoliko uređaja, a na drugima ne, žično nema problema, jednostavno se pojavi trokutić sa uskličnikom, ali se ipak nakon nekoliko minuta ponovno sam spoji.

Za zahvalu klikni na Hvala
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problem sa spajanjem na WIFI
Milka30 kaže...

Iz WPA2(AES)-PSK sam promjenio na WPA-PSK/WPA2-PSK,problem isti (opcija OPEN mi ne odgovara)

A pod promjenom kanala imam samo Channel Bandwidth iz 20 MHz u 20MHz/40Mhz,ali u tome slucaju router se zamrzne totalno,cekao sam ga "da dođe sebi" oko 10 minuta,nista se nije desavalo,cijelo vrijeme samo vrti loading i nista se ne desava!Morao sam ga istekati iz struje.Nakon ustekavanja opcije mu ostanu na 20 MHz.

Prijavio sam problem T-scumu.

Opcija OPEN ne odgovara nikome. 

Samo ti njih zovi, reci da Wi-Fi na ovom routeru šteka da ti pošalju drugi. Očito je problem do routera.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2016 11:15 (Marko :D).
13 godina
offline
Problem sa spajanjem na WIFI

Po svemu sudeći je problem u routeru jer su problemi ne povezani(blesi DHCP, autentifikacija, možeš jedino još tkip i AES mijenjat eventualno).

Pingu ;)
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Problem sa spajanjem na WIFI

Danas me zvao tehnicar T-coma,rekao je da probam nesto,jer kaze da je vec imao slucajeva sa time;

 

  Rekao je da ugasim Wifi na svakome android uređaju i da resetiram router!

Pojedinacno sam palio/gasio Wifi na svakome uređaju i cekao da me router zablokira,jer navodno je virus u pitanju...

Moj Samsung je bez problema prosao test paljenja/gasenja,svaki puta je uspjelo i on ne bi trebao biti problematican!

Suprugin Utok i sinov Gsmart isto su prosli test bez problema!

Na redu je došao tablet Meanit,odmah se spojio na mrezu i nakon gasenja wifia od tableta moj kućni Wifi vise nije dozvoljavao spajanje na mrezu!

Što je najgore taj glupi tablet je nedavno dosao sa servisa sa novim operativnim sustavom jer je imao virus koji nisam mogao rijesiti!

 

Router sam resetirao opet i na tabletu sam ugasio Wifi,za sada sve sljaka,doduse,jos je rano,ali vidjeti cemo!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Problem sa spajanjem na WIFI

Update....

 

  Izgleda da ipak nije virus u pitanju!Navedeni tablet nismo niti palili,no opet se mreza lockala nakon 20-tak sati.

Tehicar T-coma je dosao dosta brzo,nakon prijavljenoga kvara i "izbrisao viruse",u biti provjeravao je svaki android ponaosob,restartirao router i promjenio ime mreže.Ja to sve nisam gledao,jer nisam bio kod kuće,ali mi je tako supruga objasnila.

Bio sam pomalo ljut,jer tehnicar nije promjenio router,kako sam inzistirao i namjerno sam palio/gasio wifi na uredajima,da bi router foraso da se opet locka-jer kuhca je on moga izbrisao viruse,samo je opet napravio ono sto ja radim vec 2 mjeseca...dobro,ok promjenio je ime mreže-to je nesta novo!

Zacudo,mreza je radila odugo(od zadnjega moga postanja),sto je poprilicno dugo i cijelo vrijeme sam se pitao kako je moguce da se jedna glupost poput promjene imena mreze,moze pokazati kao rijesenjem problema.

 

  No,maloprije se opet lockala i ja sva popizdio,sto opet moram,zvati sluzbu,opet objasnjavati,opet,opet!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problem sa spajanjem na WIFI

Ako imaš Facebook, odi na stranicu Hrvatskog Telekoma i napiši im to u inbox te ih traži novi router. Objasni im što se događa, da si sve probao i ništa nije uspijelo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2016 20:14 (Marko :D).
12 godina
offline
Re: Problem sa spajanjem na WIFI
Marko :D kaže...

Ako imaš Facebook, odi na stranicu Hrvatskog Telekoma i napiši im to u inbox te ih traži novi router. Objasni im što se događa, da si sve probao i ništa nije uspijelo.

 Ma tri tehnicara "operiraju" mojim podrucjem i svaki je upoznat sa problemom,isto tako,rok otklona kvara je max Nedelja 20:00.h. a ja cu tada biti kod kuce,tako da se ovaj puta nece moci izvuci!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
13 godina
offline
Problem sa spajanjem na WIFI

Inzistiraj na zamjeni modema, jednostavno nikakve tu promjene postavki neće pomoći. Da je neki virus izbacivalo bi ti modem skroz iz interneta sa njihovog sustava. Tebe "fizički" puca WiFi, blesi DHCP, na svim uređajima, i sve nevezano. Jednostavno nijedna postavka ne može ispravit ovo, modem u k***u i tjt.

 

Pingu ;)
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Problem sa spajanjem na WIFI
Vapor kaže...

Inzistiraj na zamjeni modema, jednostavno nikakve tu promjene postavki neće pomoći. Da je neki virus izbacivalo bi ti modem skroz iz interneta sa njihovog sustava. Tebe "fizički" puca WiFi, blesi DHCP, na svim uređajima, i sve nevezano. Jednostavno nijedna postavka ne može ispravit ovo, modem u k***u i tjt.

 

Ma care moj,nije ona fizicki pucala,nego se jednostavno zakljuca!

Ali,problem je rijesen,dobio sam novi router-doduse stari,router koji je znatno sporiji od prva dva 2.2 MB/s,no jbg ne mogu se zaliti jer me drzi iznad 1MB/s(što je ugovorom vezano),dok sam sa starim imao 7.2MB/s,svaki mobitel sam roknuo na tvornički reset,tablet isto i Windowse na racunalima.

Za sada je sve ok!

 

Ovaj zadnji tehnicar kaze da je ipak do routera-da je već imao takve probleme sa tim modelom!

Na kraju ne zna se tko tu koga!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
12 godina
offline
Problem sa spajanjem na WIFI

Zasto bi sa T-govnarima bilo jednostavno,kada moze biti komplicirano!

 

  Novi(stari) router,koji je bio spor,nakon dva-do tri dana poceo je praviti probleme.Jednostavno mi padne brzina na 0.02/Kbs-dakle,totalno onemoguceno sve!

Pomaze jedino-pogađajte....Tvornicki reset!

U pocetku sam to zanemarivao,jer se desavalo jednom dnevno,ali dopizdilo mi je jer u biti,ja placam to i hocu da radi savrseno!

Zalio sam se supportu i rekli su da ce biti rijeseno!

Proslo je tjedan dana,nitko od tehnicara me nije nazvao,a problem je postao neizdrziv...igre su laggale nevjerovatno,svako torrent skidanje,nakon zavrsetka,zablesiralo bi router i brzina pada na 0.02/Kbs.

Gurao sam cackalicu u router 5-6 puta dnevno!

-Na svim uređajima sam iskljucio WIFI!

-Novi Windowsi na lapu!

Problem je opet isti!

 

Posudio sam od brata Tele2 Pokucni router-radio je bez problema 5 dana!

Opet sam zvao sluzbu za korisnike-8 dan!Rekla je da ona vidi da je slucaj otvoren i da ga nitko nije rjesavao!Obecala je da ce prosljediti nadleznima!

10-dan me nazvala "nadlezna" i cudom se cudila da jos uvjek nitko nije rijesio problem!Obecala je da ce u roku od 2 dana problem biti rjesen!

Sutra je Nedelja i 12 dan-nitko nece doci to rjesavati,docekati ce moj problem i 13 dan!

 

-Znam da sam dopizdio tehnicarima i da namjerno odbijaju doci!

-Problem NIJE U MENI jer pokucni od Tele2 radi bez problema,a i uostalom,novi su Windowsi!

-Imam li pravo na raskid ugovora ili na nekakvu odstetu?

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problem sa spajanjem na WIFI

Žali se HAKOM-u. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.10.2016 21:31 (Marko :D).
12 godina
offline
Re: Problem sa spajanjem na WIFI
Marko :D kaže...

Žali se HAKOM-u. 

Prvo cu zahtjevati od T-coma da mi umanji racuna za sve dane kada sam morao gurati cackalicu u router (znaci skoro cjeli mjesec)

Ako ne odobre,zahtjevati cu raskid ugovora!

Ako ne upali,onda Hakom!

 

  Kvaka je u tome sto sam ja tu Maxnet mini uslugu sklopio bez moga potpisa,bez ikakvoga ugovora,bez garancije na uredaje...tehnicar mi je obecao brda i doline-testirali smo brzinu...

Nije mi jasno kako onda u takvome slucaju se ikome zaliti,kada nemas garancije,ugovora..ma nemam nista!?

Hakom software za provjeru brzine neta zahtjeva da se zicom spojim na router-a ja niti zicu nasm dobio,nego samo stari prljavi rabljeni router,bez ikakvih papira!

Sve mi se cini da sam popušio kitu!

 

 

...Evo govno od routera radi dok lagano citam novine i kuckam po Bug forumu,cim ga opteretim sa downloadom,odmah se zablesira!HD sam zaboravio kako izgleda!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.10.2016 21:42 (Milka30).
13 godina
offline
Re: Problem sa spajanjem na WIFI

Ako nemaš nikakav ugovor onda im ne možeš prijetiti raskidom ugovora (iako ne znam na koju si foru dobio uslugu bez ikakvog potpisa), možeš im jedino prijetiti otkazivanjem svih usluga, ali i to bi trebalo biti dovoljno da ti umanje račun i osposobe uslugu.

 

Zar kod tebe nema ni jednog drugog operatera osim HT-a?

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.10.2016 21:56 (Marko :D).
12 godina
offline
Re: Problem sa spajanjem na WIFI
Marko :D kaže...

Ako nemaš nikakav ugovor onda im ne možeš prijetiti raskidom ugovora (iako ne znam na koju si foru dobio uslugu bez ikakvog potpisa), možeš im jedino prijetiti otkazivanjem svih usluga, ali i to bi trebalo biti dovoljno da ti umanje račun i osposobe uslugu.

 

Zar kod tebe nema ni jednog drugog operatera osim HT-a?

To je i mene zacudilo sto nigdje se nisam potpisao,trazio je samo OIB i to je to!

Kasnije sam ja u T-centru zatrazio da mi ispisu ugovor,jbt da znam koja su mi prava(jer sam tek kasnije saznao da nakon 100GB potrosenoga prometa,uspore mi brzinu neta-sto mi ovaj nije spomenuo),taj ugovor koji sam dobio,nije ni za kuhac,ne pise nista o mojim pravima,o duznostima T-coma,ma ono nista!Ali do tada sam imao prvi router koji je radio savrseno,pa se nisam niti htijeo zaliti!

 

Nikada nista ne bih ugovorio sa T-comom da nisam bio u skripcu!Zivim u novome naselju di nema telefonske zice,dugo sam bio na Vipovom usb sticku preko CarNeta 15GB neta sa losom brzinom i velikim racunom.Kontaktirao sam Optimu koji su mi rekli da ce sprovesti zicu,sto je na kraju propalo-jer izvođac radova je u biti T-com i oni su odmah odbili izvoditi radove uz obrazlozenje da nemaju imperativ vuci 120 m kabla,iako sam im ja ponudio da cu to financirati.

Tehnicar je rekao :to je trenutno nemoguce izvesti zbog velike udaljenosti,ali imate alternativu zove se Maxnet mini,flat,ultra brzi net bla bla bla...I time me je u biti i upecao!

 

T-com je leglo đubradi svakakve vrste,nije mi jasna njihova dugorocna politika koju vode,svjesno varaju ljude i prave im probleme!

Jednostavno nije mi jasno zasto ti uspore net nakon 100 GB prometa iako ti imas opciju FLAT-Zasto ljude prije sklapanja ugovora ne upozore na to?

Što je najgore,oni time krse zakon,izgubili su vec parnicu sa jednim tipom upravo zbog te Maxnet mini tarife i oni i dalje varaju ljude,a nitko im nista ne moze!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2016 0:20 (Milka30).
12 godina
offline
Problem sa spajanjem na WIFI

Molim da zanemarite ovo gore,jer previše ima toga za citanje!

 

  Cudnim ugovorom kod T-coma dobio sam 4G router i to cudo je radilo savrseno 6 mjeseci,brzina je neznatno oscilirala i uglavnom se kretala oko 8 MB/sec.

Nesta se shebalo u tome routeru i nije radio telefon,expresno sam dobio drugi router isti model!

-Drugi router je poceo zakljucavati mrežu-tj. kada god bi se spojio nekakav android uređaj,on se zakljuca!Brzina je pala na 7MB/sec.

 Tvornickim resetom,router bi se odkljucao i radio savrseno,sve dok se netko drugi spoji.Nakon poziva supportu obavio sam nekakvu radnju,mjenjao sam nešta 32 U 30(u routeru),nakon toga router je  proradio i radio je savrseno jedan dana,svi su se mogli spojiti.Nakon tjedan dana opet je poceo sa zakljucavanjem,tvornicki reset vise nije pomogao!

-Dobio sam treći router,ovaj puta 3G router,taj je odmah pravio probleme prilikom spajanja ostalih uređaja,on je spuštao brzinu na 0.02 MB/sec,u biti nije bilo pravila,kada mu dođe on to napravi!

 Tvornicki reset sve popravi,onda opet se uspori i pritome mi promjeni na taskbaru ikone kratica u ikonu Huawei?

 3-4 puta dnevno se tako zablesirao!

 Ovaj puta su mi tehnicari odbijali doći,jer su mislili da ih zahebavam,trebalo im je oko 14 dana da dođu!

-Dobio sam četvrti router isto marke Huawei,koji je radio dobro tjedan dana na brzini oko 4-5 MB/sec.Nakon toga i ovaj router uspori brzinu na oko 0.5 MB/sec,reset sve popravi i brzina skoci na 7MB/sec!

 

-Problem se dešava SAMO kada se netko drugi spoji na mrežu!

-Svi android uređaji su skenirani od virusa i na kraju vratiti na tvornicki reset!

-Windowsi na kompjuterima su staviti novi!

-Žićno se ne mogu spojiti na ovaj Huawei,dok sam se mogao spojiti na onaj 4G router?

-TELE 2 "pokućni" router,radi bez problema 2 tjedna,testirano,svi se spajali,odpajali bez problema!

 

Puko sam ko kokica,ne znam vise sta da probam napraviti!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problem sa spajanjem na WIFI

Izgleda da ti je Tele2 pokućni internet jedino rješenje pošto nitko drugi osim HT-a i Tele2 ne nudi takvu uslugu. Jedino što Tele2 pokućni internet možeš uzeti maksimalno 100 GB (300 GB ako si poslovni korisnik). 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.11.2016 11:25 (Marko :D).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa spajanjem na WIFI
Pozdrav trebao bi pomoc.imam smart tv samsung u sobi gdje dam gubio signal mali domet od dnevnog gdje mi je ruter i komp.kupio sam gembird pojacivac signala daje ok signal u sobi ali jednostavno ne mogu pristupiti netu na tv u.na tabletu i mobitelu imam tu sekundarnu mrezu ali ne otvara mi net.ne kuzim u cemu je problem...isto tako zicno kada spojim smart tv ne mogu do neta treba li samsungov stick adapter u tv ili?tsj kabel od rutera testirao i ubacio bio u tv..hvala na pomoci nadam se odgovoru..
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem sa spajanjem na WIFI
Damir36 kaže...
Pozdrav trebao bi pomoc.imam smart tv samsung u sobi gdje dam gubio signal mali domet od dnevnog gdje mi je ruter i komp.kupio sam gembird pojacivac signala daje ok signal u sobi ali jednostavno ne mogu pristupiti netu na tv u.na tabletu i mobitelu imam tu sekundarnu mrezu ali ne otvara mi net.ne kuzim u cemu je problem...isto tako zicno kada spojim smart tv ne mogu do neta treba li samsungov stick adapter u tv ili?tsj kabel od rutera testirao i ubacio bio u tv..hvala na pomoci nadam se odgovoru..

 Trebaš taj "pojačivač" podesiti, povezati ga sa ruterom, podesiti IP adresu, ako je ruter 192.168.1.1, neka ovaj drugi bude 192.168.1.2, isto tako i password treba biti isti.

Za zahvalu klikni na Hvala
7 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa spajanjem na WIFI
Pozdrav,imam problem sa wifi signalom na android box uredjajem ,od nedavno mi je pala snaga na max.4 mbs a modem odasilje oko 50, upload mi je ostal 10 ,i jos ne mogu se spojit kabelom ,do nedavno sve radilo ok,svasta sam probal ima ko kakvu ideju?
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa spajanjem na WIFI
Alo ekipa moze pomoc. Imam novi huawei p9 i problem sa pronalazenjem wi fi mreze. U zgradi gdje zivim ima 15 wi fi mreza a on pronadje samo dvije a moju kucnu ne. Ostali aparati se normalno spajaju. Mobitel sam resetirao I vratio na tvornicke postavke a opet pokaziva samo te dvije mreze.
Sto mi je ciniti? Hvala na pomoci
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Problem sa spajanjem na WIFI

Provjeri koji band 2,4 ili 5 GHz ,  da li je na tvom ruteru skriven SSID i ako je na kanalu višem od 11 promjeni na manji kanal pa onda probaj.

11 godina
neaktivan
offline
Problem sa spajanjem na WIFI

dakle ja imam zesci problem sto god pokusavao nista izludio sam 
znaci prije pqr mjeseci kupio sam usb stck od gembird sa ugrađenim adapterom tjedan dana posle kupnje poceo je da hebe sad neznam razlog mozda jer je gazdarica dobila drugi modem,uglavnom radio je do neki dan usb stck dok ga nisam slucajo pipno od tad poceli problemi znaci ugasi se wifi na kompu,resetiram komp radi par sekundi wifi ugasi se i nista sto god pokusavao nista reinstalirao sam usb stck nista,onda dođe wifi a ne mogu se povezat il peikazuje da sve radi spojen a nema mreze, gledam brzinu 58mb/sec a dobivam jedva 1.3mb/sec
neznam sta napravit gledam na netu isti problem lik imao i rijesio ga je idem ja isto to napravit i nece pokusao sam na mob skinut aplikaciju za pronalazenje gresaka drivera i softwera na kompu nista 0 bodova,gazdaricu nazovem kaze da kod nje sve radi jos je bila pomaknula ruter 2 puta ga resetirala i jednom ugasila na 10sekundi nista i dalje problem, a pc naprijed vise ne zeli ucitat usb stck ( 2.0 usb utor )
ukljucim ga odotraga blica uab stck normalno neznam tko je tu lud a tko normalan!? I jos prije 4 mjeseca kupio novi pc sa naj novijim komponentima i driverima

moze itko pomoc? il jednostavno da uzmem novi usb stck sa adapterom i pojacalom al ovaj put od d-link ili linax? ,jer da uzimam od vipa usb stck sto nude samo 100gb ne isplati se..dosta ovako imam hebanja s njima

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problem sa spajanjem na WIFI

Nikako mi nije jasno što ti ovdje znači "pipno"?

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.2.2018 11:36 (Marko :D).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice