Secure w2-preko wifi routera-moguće?

poruka: 6
|
čitano: 3.622
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Secure w2-preko wifi routera-moguće?

U domu imam lan sa secure w2 koji radi ok.

Ono što mene zanima može li se nekako konfigurirati wifi router da koristi domski lan a da se mogu na njega spojiti tabletom(samo wifi).

Imam conectify hotspot na koji se mogu spojiti tabletom na laptop (bežično) ali zanima me jeli izvedivo tabletom bežično preko routera koji je spojen lan-om na domski net.Znam da mi treba secure w2 klijent koga imam na laptopu -može li se konfigurirati router da se zaobiđe ta app ili nešto drugo?

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Secure w2-preko wifi routera-moguće?
seonara kaže...

U domu imam lan sa secure w2 koji radi ok.

Ono što mene zanima može li se nekako konfigurirati wifi router da koristi domski lan a da se mogu na njega spojiti tabletom(samo wifi).

Imam conectify hotspot na koji se mogu spojiti tabletom na laptop (bežično) ali zanima me jeli izvedivo tabletom bežično preko routera koji je spojen lan-om na domski net.Znam da mi treba secure w2 klijent koga imam na laptopu -može li se konfigurirati router da se zaobiđe ta app ili nešto drugo?

Kolega, ovo pitanje sam i sam namjeravao postaviti, samo još nisam našao vremena {#}

Ima li tko kakav hint?

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2013 22:20 (denix).
12 godina
offline
Secure w2-preko wifi routera-moguće?

Isto tako i mene interesira..

 

Let it be
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Secure w2-preko wifi routera-moguće?

možda je ovo ono što tražite. bilo kako bilo, nije jednostavno. potreban  je neki router na koji se može instalirat openwrt.

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Secure w2-preko wifi routera-moguće?

Bilo bi super ako uspiješ napraviti da napraviš neki tutorijal ili neki kimentar/savijet..

Let it be
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Secure w2-preko wifi routera-moguće?

nisam u domu te nemam pristup studom mrezi

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice