Siemens gigaset SX 763 (line loopback)

poruka: 13
|
čitano: 16.365
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Siemens gigaset SX 763 (line loopback)

Imam modem Siemens gigaset SX763 Wlan Max tv i flat. Donedavno je sve radilo sve dok modem nije počeo prikazivati neki error, točnije line loopback. Probao sam reebot vraćanje na factory settings ponovno unošenje svih podataka no ništa ne pomaže. MAX TV radi normalno.

zvao sam SZK ali ne rade još od petka(30.12) ili se ne javljaju. Molim pomozite ako imate kakvu ideju, hitno mi je

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Siemens gigaset SX 763 (line loopback)
nicknino kaže...

Imam modem Siemens gigaset SX763 Wlan Max tv i flat. Donedavno je sve radilo sve dok modem nije počeo prikazivati neki error, točnije line loopback. Probao sam reebot vraćanje na factory settings ponovno unošenje svih podataka no ništa ne pomaže. MAX TV radi normalno.

zvao sam SZK ali ne rade još od petka(30.12) ili se ne javljaju. Molim pomozite ako imate kakvu ideju, hitno mi je

Prvo otvaraš dvije teme potpuno iste, za ovakav error prvi put čujem,možeš provjerit sa drugim modemom, posudi od nekog kolege pa probaj, probaj stavit nove kabele tel. kabele od utičnice do modema, provjeri spojeve na utičnici pa budeš vidil, ako nije ništa od toga morat ćeš čekat podršku.

 

EDIT: Ako ti radi maxtv onda je vjerovatno nešto kod njih, mislim da budeš moral čekat podršku.

Valentin
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.12.2011 20:26 (Valentin17).
14 godina
offline
Re: Siemens gigaset SX 763 (line loopback)
To se desi kada brzo napravis disconnect pa connect,neispravan spliter,zagusenje linije ili neki kvar kod njih...
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Siemens gigaset SX 763 (line loopback)
Valentin17 kaže...

Prvo otvaraš dvije teme potpuno iste, za ovakav error prvi put čujem,možeš provjerit sa drugim modemom, posudi od nekog kolege pa probaj, probaj stavit nove kabele tel. kabele od utičnice do modema, provjeri spojeve na utičnici pa budeš vidil, ako nije ništa od toga morat ćeš čekat podršku.

 

EDIT: Ako ti radi maxtv onda je vjerovatno nešto kod njih, mislim da budeš moral čekat podršku.

sry za dvije teme, spojen sam prek mobitela na inernet pa sam valjda slučajno dva puta stisno.

probao sam i druge kabele i spojit u druge utičnice, izgleda da ću ipak morat čekat SZK

 

14 godina
neaktivan
offline
Siemens gigaset SX 763 (line loopback)

Jel ima netko kakvu ideju?

SZK se ne javlja ni danas{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Siemens gigaset SX 763 (line loopback)
sto je nakraju bilo? ja imam sada isti taj problem
dado
12 godina
neaktivan
offline
Re: Siemens gigaset SX 763 (line loopback)
Nesto se dogodilo bit ce s linijom od HTa ja sam na vipu i od jucer cudne stvari s njihovom linijom. Sve stima al maksimalna propusnost se za par sati smanji za 10 Mbita, errora cudo jedno. Nesto nevalja al sve radi za sad.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
offline
Re: Siemens gigaset SX 763 (line loopback)
ja vec tjedan dana imam probleme, stalno puca veza, nekad traje 20 minuta , nekad sat vremena.... za poludit
dado
12 godina
neaktivan
offline
Re: Siemens gigaset SX 763 (line loopback)
Neki kolaps u ht-sistemu se dogodio. Malo razgovaram s kolegama, brzine interneta po 1 Mbit pa se vrate na staro dok u ruteru cist normalna brzina da bi radilo po maksimaknoj. Nevalja nesto.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
offline
Re: Siemens gigaset SX 763 (line loopback)

A **bm ih u kolaps...nist nemrem raditi kako spada... sad su ujutro bili kao tehnicari, kao da vide zast nerade, a tehnicari imaju školu razine osnovne...-.-'

pricekat cu do iduceg tjedna vald ce se popravit samo od sebe

dado
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.6.2013 10:53 (dado16).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Siemens gigaset SX 763 (line loopback)
Nesto je il na centralama il na serverima. Ak bitno je to da nevalja. Najvjerojatnije do centrala jer meni preko drugog operatera a njihove linije ne radi kak spada :?
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
neaktivan
offline
Siemens gigaset SX 763 (line loopback)

kolko se sjećam meni je došao tehničar iz t-coma i popravio

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Siemens gigaset SX 763 (line loopback)
a sta je napravio?
dado
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice