Siemens Gigaset SX 763 problem?

poruka: 13
|
čitano: 27.744
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Siemens Gigaset SX 763 problem?

Imam gore navedeni router i sad bih htio port forwardati igricu Terraria... i sad ja ljepo idem u web trazilicu upisem 192.168.1.1 i dodje mi da trebam upisati lozinku...

nakon toga dalje nemogu... nije problem zabrana roditelja nego ne znanje lozinke... kak da resetam lozinku? di da ju nedjem?? isprobo sam upisat "user" isprobo upisat lozinku wirellesa al nista!

bilo kakav savjet?!

P.S nemam onu knjizicu sta sam dobio za instalaciju...

Error 404 Not Found
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Siemens Gigaset SX 763 problem?

ak nije user onda je netko promijenio lozinku..

 

imas na donjoj strani routera tipku za reset..stisni i drzi cca 10 sec..ak ne proradi nazovi t-com..

 

reset bi trebao vratiti router na tvornicke postavke..

12 godina
offline
Re: Siemens Gigaset SX 763 problem?

posto si napiso da se vrati na tvornicke postavke jel se onda i wirelles gasi??

 

jer smo wirelles dodatno upalili... 

Error 404 Not Found
13 godina
neaktivan
offline
Re: Siemens Gigaset SX 763 problem?

Da,kad se vrati na tvorničke postavke,WLAN je ugašen.

 

meni je original šifra bila admin.

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1878407
13 godina
neaktivan
offline
Re: Siemens Gigaset SX 763 problem?
Cojek kaže...

posto si napiso da se vrati na tvornicke postavke jel se onda i wirelles gasi??

 

jer smo wirelles dodatno upalili... 

wireless se vraća čini mi se na tvorničke postavke  a ako password nije user probaj sa admin

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: Siemens Gigaset SX 763 problem?

ma ocajan sam.. popiz*it cu!

necu sad resetat :D..budem vec jednom to slozio :@

Error 404 Not Found
14 godina
protjeran
offline
Re: Siemens Gigaset SX 763 problem?

lozinka je "user" za def. postavke.

 

resetiraj ruter, imaš mali gumb, u njega stavi olobku i drži gumb pritisnut dok sve lampice ne zavrijetle i ugase se.

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.9.2011 13:40 (Don Kihoty).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Siemens Gigaset SX 763 problem?

imas moj prijasnji tutorial kak opet aktivirati wireless..nista komplicirano..

12 godina
neaktivan
offline
Siemens Gigaset SX 763 problem?

jel se onda internet veza onesposobi na neko vrijeme ili se normalno upali ali sa default postavkama. hvala unaprijed {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Siemens Gigaset SX 763 problem?

Probaj "admin" ili "0000" ili "00000"

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Siemens Gigaset SX 763 problem?

Vidim da je tema dosta stara, ali imam jedan problem sa navedenim routerom Siemens Gigaset SX763 WLAN dsl. Na njemu je sve uredno radilo dok mi T-Com tehničari nisu došli spojiti Voip telefon. Nedugo nakon njihovog odlaska skužio sam da su mi skurili Phone1, izlazni port za telefon. Jer mi sada lampica koja označava taj port stalno svijetli, dok u njoj nije ništa uključeno. Ali me više brine problem zašto mi LAN1 ne radi, a tu mi je uvijek bio uključen komp i radilo je sve kako treba. Može li se po tom pitanju nešto napravit. Ako netko ima slično iskustvo?! Zahvaljujem se!!

Bitno je očima nevidljivo, ali je zato ušima čujno!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.9.2013 15:55 (Kimax).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Siemens Gigaset SX 763 problem?
Kimax kaže...

Vidim da je tema dosta stara, ali imam jedan problem sa navedenim routerom Siemens Gigaset SX763 WLAN dsl. Na njemu je sve uredno radilo dok mi T-Com tehničari nisu došli spojiti Voip telefon. Nedugo nakon njihovog odlaska skužio sam da su mi skurili Phone1, izlazni port za telefon. Jer mi sada lampica koja označava taj port stalno svijetli, dok u njoj nije ništa uključeno. Ali me više brine problem zašto mi LAN1 ne radi, a tu mi je uvijek bio uključen komp i radilo je sve kako treba. Može li se po tom pitanju nešto napravit. Ako netko ima slično iskustvo?! Zahvaljujem se!!

Napravi hard reset (tipka sa donje strane routera, ubodi čačkalicu i drži cca 10 sekundi). Ako ne radi, nazovi pametnjakoviće iz T-Coma i zatraži novi router.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Siemens Gigaset SX 763 problem?

Što će se dogodit nakon tog hard reseta. I kako onda ponovno vratiti postavke za net,, Voip i sve drugo. Nema u T-Comu više takvih routera, nude oni novo samo kaj?! Vjerojatno nekakvo kinesko smeće. Hvala ti na želji da pomogneš. Jer ja bi samo htio dotjerati router u neku normalu. Kada ga uključim nešto unutar uređaja kvrcne i upali se Phone1 lampica, te konstantno gori. Ali u tom portu ništa nije uključeno. Više me brine LAN1 port koji mi više ne diše, a prije mi sve radilo Ok?! No tu ništa nije dirano pa mi je malo čudno.

Bitno je očima nevidljivo, ali je zato ušima čujno!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice