Siemens sx763 sučelje zaključana tema

poruka: 4
|
čitano: 3.118
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Siemens sx763 sučelje

Evo problema i to kakav,ne mogu uči u korisničko sučelje routera nikako.Probao sam reset routera s onom tipkom odozad ali nema vajde.Normalno sam se mogao ulogirati na sučelje putem 192.168.1.1 ali više nema sanse.

Molio bih ako ima tko kakvo rješenje za moj problem tj kako ga resetirati vratiti na tvorničke postavke ili na postavke t-com

Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Siemens sx763 sučelje

Molim pomoć,koji je username i password za ulazak u failsafe ui na ovom routeru ( sx763 )

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Siemens sx763 sučelje
mikes kaže...

Evo problema i to kakav,ne mogu uči u korisničko sučelje routera nikako.Probao sam reset routera s onom tipkom odozad ali nema vajde.Normalno sam se mogao ulogirati na sučelje putem 192.168.1.1 ali više nema sanse.

Molio bih ako ima tko kakvo rješenje za moj problem tj kako ga resetirati vratiti na tvorničke postavke ili na postavke t-com

Hvala

Ako imaš Windows 7, stisni Start i u Search upisi cmd, zatim stisni enter. Tu upiši ipconfig i vidi koji ti je Default Gateway. Tu adresu kopiraj u address bar pretraživača kojeg koristiš i stisni enter.

Koliko ja znam za taj router treba samo lozinka, a to je inače user. Ako nije to probaj admin, 0000, (prazno)...

15 godina
neaktivan
offline
Siemens sx763 sučelje
World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice