T-com korisničke stranice

poruka: 102
|
čitano: 54.317
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

dobro koji je sad k... sta su opet zaj... cccccccc Viče

kako cu pogledat ispis spajanja kad vise nije na istom mjestu!! odem na Internet i pise dodaj racun tamo gdje je prije pisalo Provjera ispis spajanja! ?????????? 

 

dodaj racun????

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: T-com korisničke stranice

Klikni na poslovni.Imaš korisničke stranice i možeš pogledati ispis spajanja.

15 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

poslovni??? di je to?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

nema veze... uspjela nekako nac.....

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: T-com korisničke stranice

Kad otvoriš naslovnu stranicu T-coma, pri vrhu imaš privatni i poslovni. Klikni na poslovni, u desnom donjem kutu imaš link korisničke stranice.

http://www.t-com.hr/poslovni/

15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com korisničke stranice
dr.koja kaže...

Kad otvoriš naslovnu stranicu T-coma, pri vrhu imaš privatni i poslovni. Klikni na poslovni, u desnom donjem kutu imaš link korisničke stranice.

http://www.t-com.hr/poslovni/

nema vise toga! znaci nema vise ni pregleda stanja!!! Viče    Gdje cu sad pratit Promet!!????? Plač

14 godina
neaktivan
offline
RE: T-com korisničke stranice

Upiši u google-u Moj t-com, registriraj se i tu ćeš moći pratiti stanje i račune telefona, interneta, mobitela. Ta stranica zamjenjuje korisničke stranice koje će u skoroj budućnosti biti ukinute.

15 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

da si procitao moj post malo vise iznad znao bi da sam vec registrirana... i da mi ne pokazuje mogucnost provjere prometa jer me na tom mjestu gdje je prije pisalo Provjera stanja prometa sad pise "Dodaj racun"  .. upisem podatke i kaze da je vec registriran!  Gdje da ja sad provjeravam promet??????

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.2.2010 2:30 (danygirl).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: T-com korisničke stranice
danygirl kaže...

da si procitao moj post malo vise iznad znao bi da sam vec registrirana... i da mi ne pokazuje mogucnost provjere prometa jer me na tom mjestu gdje je prije pisalo Provjera stanja prometa sad pise "Dodaj racun"  .. upisem podatke i kaze da je vec registriran!  Gdje da ja sad provjeravam promet??????

user.t-com.hr bi trebao još omogućavati uvid u ispis spajanja,ali zašto jednostavno ne nazoveš službu za korisnike pa da ti provjere zašto ti izbacuje da su podaci već registrirani i kako doći do njih?

16 godina
offline
T-com korisničke stranice

Ne vidim zašto stvarate zbrku oko svega toga, Reljin program ponovno radi tako da nema potrebe za svim tim glupostima na moj t...

Q
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice
  1. Odeš na Moj T-Com
  2. Logiraš se koristeći se svojim Moj T-com podatcima (njih moraš zasebno napravit)
  3. Odabereš Moji Računi > Internet (3. slika)
  4. Odabereš "Ispis MAXadsl spajanja" (2. slika)
  5. Prikazaće ti se ispis spajanja za trenutni mesec (1. slika)
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.2.2010 9:53 (Quark).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com korisničke stranice
Amyy kaže...
danygirl kaže...

da si procitao moj post malo vise iznad znao bi da sam vec registrirana... i da mi ne pokazuje mogucnost provjere prometa jer me na tom mjestu gdje je prije pisalo Provjera stanja prometa sad pise "Dodaj racun"  .. upisem podatke i kaze da je vec registriran!  Gdje da ja sad provjeravam promet??????

user.t-com.hr bi trebao još omogućavati uvid u ispis spajanja,ali zašto jednostavno ne nazoveš službu za korisnike pa da ti provjere zašto ti izbacuje da su podaci već registrirani i kako doći do njih?

 

imas pravo,jos radi....hvala

ne volim ih nazivat(zato i pitam vas) jer razgovaras sa njima 45min i opet nista ne rijese! kao da tamo rade neki tukci!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice