T-com korisničke stranice

poruka: 102
|
čitano: 54.256
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
T-com korisničke stranice

Pozz. Koliko vas koristi T-com max adsl, sigurno većina, e pa ako niste primjetili, tj. ako ne koristite njihove korisničke niste vidjeli da se trenutno NADOGRAĐUJU, što vas blokira od pristupanja bilo kakvom sadržaju uključujući mjenjanju lozinke, paketa i slično, isto tako svi mi koji JOŠ nismo prešli na FLAT ne možemo ako koristimo npr MAX ADSL provjera prometa provjeriti koliko nam je ostalo MB do onog prvog u mjesecu. Osobno sam mišljenje da je to loš potez, tek tako nadograđivati stranice bez upozorenja, ako su ga i dali nisam vidio, ako i jesu to uopće nije lijepo od njih: SHAME ON YOU T-COM. To je jasna poruka korisnicima, go fuck yourself mi imamo monopol i radit ćemo kako hoćemo, nije nas briga za druge. E pa ako je Microsoft mogao dobiti kaznu od EU-a zbog stavljanja IE 8 u Windows 7 zbog takozvanog tržišnog monopolizma, onda se i T-Com može sigurno makar po jednoj točki nać pod povećalom sve nam bliže EU komisije...

 

EDIT: zanemarite onaj prvi dio teksta, š**ci su rješili u međuvremenu, no svejedno okomimo se na njih zbog svega drugoga...

Been there done that
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2009 14:20 (zero cool).
Moj PC  
4 2 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com korisničke stranice

Kako prebaciti na Flat , prije je bilo lagano sad s ovim novim s... nemam pojma, gdje da odem i prebacim sa start paketa na flat. Ako netko može napisat , hvala.

14 godina
neaktivan
offline
RE: T-com korisničke stranice

sad je u tijeku prelazak na my t-com. sad se treba tamo registrirati jer više neće ići preko korisničkih stranica ništa..u međuvremenu se javi na helpdesk ako je frka s nekim promjenama,oni to odrade

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.10.2009 21:01 (atena).
14 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

Ja jos idem na stare.

Ona nova kor.stranica sarena ko slikovnica,a i logiranje moram rucno cinit.

Pa dok mogu koristicu staru jednostavnu.

Ne moze to bez kabla
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

di mogu pogledati ispis spajanja! ne kuzim ove nove stranice! ne kuzim zasto su mjenjali stare korisnicke stranice!!!

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

ajde moze neki mali tutorial za sanlazenje...za uzvrat cemo dat malo palcevaSmijeh

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

Moji racuni -> internet

 

Dolje si oznacis racun i ispod njega imas " Pregled ADSL Spajanja " i to bi ti bilo to

And if someone gave you a pile of gold, you'd probably complain that it was too heavy.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com korisničke stranice
Unbeliever kaže...

Moji racuni -> internet

 

Dolje si oznacis racun i ispod njega imas " Pregled ADSL Spajanja " i to bi ti bilo to

gdje se nalazi moj racun...otvorim MAXadsl ispis spajanja i kaze da

 

MAXadsl ispis spajanja možete pregledati u kategoriji "Moji računi" odabirom stavke Internet, klikom na željeno MAXadsl korisničko ime i odabirom stavke Pregled ADSL spajanja.

 

Ukoliko ste već aktivirali svoje Moj T korisničko ime, odaberite tipku Nastavi i prijavite se u Moj T-Com.

 

cccc i nigdje link za Moj račun

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
15 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

da, baci te tu Moj T jel tako ?

i onda moras napravit profil da bi mogao imat uvid u racune svoje ili mjenjat pakete itd.

And if someone gave you a pile of gold, you'd probably complain that it was too heavy.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

odvratno je napravljeno!

 

Još uvijek ne znam gdje je opcija za promjenu paketa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

e to nisam ni ja uspio odgnetnut pa sam otisao u t scum i tako rijesio...

a ovo nema smisla sa onom kosaricom i nemozes onda to nigdje ni kupit... ma cirkus

And if someone gave you a pile of gold, you'd probably complain that it was too heavy.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

Pogledajte flash animaciju kako se registrirati na novim T-Com stranicama.

World championships:7, GP started:250, GP wins:91, Podium finishes:154, Pole positions:68, Fastest laps:76, Points:1,369
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2009 17:11 (F1-IVO).
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

pa ja jesam već registriran ali je totalno zbunjeno naspram starih stranica.

Morat ću da ih nazovem očito...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

I ja sam se malo *eboa ispočetka, ali sve sam skužio. Taman ono kad sam se htio prebaciti sa 10 giga na Flat, oni promijene to sve. Prije je bilo, odeš na promjenu paketa i on ti začas promijeni, uz one potvrde. A sada moraš napraviti neki account i onda dodavati u košaricu i tek onda potvrditi i ok. Mislim nije nešto komplicirano, ali je kud i kamo jednostavnije bilo prije.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

Ja neznam jel sam fakat plava ili šta nevalja, ali mene to SVAKI put preusmjeri na to dovršavanje profila, i svaki put kad unesem sve podatke piše crveno nešt tipa ovo već postoji. I tak se vrtim u krug.

A na onim stranicama t-Mobile-a me svaki put izbacuje zbog netočne lozinke i svaki put moram se prijavit za "izgubljenu lozinku" i onda ide.

Pa jel ima netko tu da mu je jasno šta taj t-žnj radi?

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com korisničke stranice

isti sam slucaj i ja imao, kosarica -> potvrdi -> izbaci van -> kosarica... pa u nedogled

i na kraju popi*dio i otisao njima u poslovnicu promjenit paket

And if someone gave you a pile of gold, you'd probably complain that it was too heavy.
16 godina
offline
T-com korisničke stranice

Ja sam se već prijavio na taj moj T ili koji god k***c, ali prilikom prijeve me nije pitao JMBG niti takvo nešto, a sad da bih pogledao promet moram poslati nešto za račune neku glupost. Koje budale, onaj program za provjeru prometa ne radi više, beskoristan je.

Been there done that
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

da se pridružim

 

katastrofa , ozbiljno razmišljam o promjeni providera

bahatost t-coma je prevršila svaku mjeru

imam dosta poznanika kojima skupa samnom nije jasno šta radimo još uvijek kod njih

i zašto ne raskinemo ugovor ... sramota

 

godinama imam dodatni e-mail kod njih ali on više jednostavno ne postoji

makar doduše funkcionira i dalje

freeweb također koristim ali nema ni njega više kada se spojim na kor.stranice

plus nemogu pristupiti svom sajtu sa ftp-om tjednima već makar i on postoji na serveru

u službi za korisnike odgovaraju da su radovi u toku i daju kontradiktorne odgovore

postojeće usluge nisu mogli prenijeti na taj famozni MOJ T-COM

probaš sam obnovit onda ti napiše da je već zauzeto !!!! mislim stvarno užas

o sučelju korisničkih stranica je već dosta napisano iznad

 

moj pozdrav i suosjećanje sa ostalim t-com korisnicima

 

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

da ja vas pitam,koliko bi me koštalo kada bih raskinu ugovor sa tcomom.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: T-com korisničke stranice

di dobil onaj aktivacijski kod??

14 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

sta se aktivacijski kod dobije na mob ili ? ja sam iso na onu opciju aktiviraj za uvid u popis spajanja ali uvijek me izbaci na stranicu di bi trebo upisat kod a poruke sa kodom nigdje na vidiku help!!!! :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com korisničke stranice

@ geek_boy1 Dobije se na mail.

 

 

Inače ove stranice su valjda nešto najgluplje što sam vidio. Kad sam stavljao podatke fulao sam jedno slovo na mail-u i normalno ne dobijem aktivacijski kod. Dakle moja greška pa odem promjeniti mail. Vidim ima opcija za promjenu, stisnem promjeni upišem mail i onda opet promjeni nakon nekog vremena dobijem obavjest "Greška u sustavu pokušajte ponovo" i sve bi to bilo u redu da to tako već drugi dan ne mogu promjeniti mail,a zbog toga ne mogu vidjeti ispis spajanja. Nakon što sam ih nazvao dobio sam onu standardnu priči kako će to pogledat i tako. Na kraju još ništa od svega toga.

 

Sreća u nesreći je ta da mi 18. ovog mjeseca ističe ugovor s njima pa će me neki drugi operater vidjet.

16 godina
offline
T-com korisničke stranice

možda nije tema, ali moram ovdje iskazati oduševljenje kaj sam od 01.01.2009 na optimi i nemam ovakvih problema...a t-com me nikad više neće vidjet ko svojeg korisnika...kad se samo sjetim kakve su mi tipove slali doma, kad se nisam mogao spojit na internet, kao korisničku podršku...ne podcjenjujem ljude, ali ti ljudi su ipak za neki drugi posao...većina koja tam radi...to je valjda Mudrinićeva familija s krša...krševiti momci....

http://www.youtube.com/user/hoggar001
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

ja im dao drugu e mail adresu sad ne znam dal ce uopce poslat taj kod za aktivaciju al brijem da su gadno zahebali ovaj novi sustav bilo je jednostavnije onak ostavit kak je bilo cak si imo zapamcenu lozinku i korisnicko ime a sad svaki put moras upisivat kad oces uc u svoj racun :((( grrrrrrrr hebemti t sranje i t comVičeVičeVičeVičeVičeCool

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

ja brijem da je ova nova t comova stranica jos u beta testiranju i da su nam je namjerno podvalili da bi je mogli kritizirati sve njen nedostatke i mane npr .. vec 2 sata cekam na aktivacijski kod i nista dao im ail broj telefona i sve ispravno ali jos nista :( ni a ni b sutra cu ih zbvati ako jos do kraja dan nist ne bude znam da cu bit dosadan ali nek znaju da oni zive svi od nas t comovih pretplatnika Viče

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

Ove nove korisničke stranicu su totalna katastrofa. Prespore su, nikada dočekati da ti učita stranicu koju želiš vidjeti itd.

ISPIS SPAJANJA si možete i dalje vidjeti na staroj stranici user.t-com.hr

 

Ako si kojim  slučajem idete mijenjati paket pripremite svoje živce na nemoguće. Došao je dan D tj. kraj mjeseca i idem si ja promijeniti paket na staroj stranici i mislim ja u sebi to napravim taj tren. Kad ja došao na tu stranicu i stisnem promijeni paket, op! dočeka mene iznenađenje. Napiše mi da moram aktivirati MOJ-T! Imam ga već odavno napravljenog. I stisnem ja nastavi, javi grešku na serveru. Kasnije uspijem se logirati na MOJ-T! stranicu, ali dalje ne mogu ništa jer mi ništa neće otvoriti. Zovem ja ove agente kad on meni, pa kako ne radi, pa probaj ovo, pa ono... Reko meni neće ništa otvoriti. Pokušaj malo kasnije. Kasnije opet ništa! Zovem ja ponovno, poslati ćemo požurnicu. Već sam bio lud do tada! I pred kraj snage, nekim čudom proradi na stranici user.t-com.hr stari način mijenjanja paketa i uspijem zamijeniti paket.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-com korisničke stranice

Hteo sam otvoriti sličnu temu za raspravu ali vidim da su me preduhitrili. Isto imam problema sa novim T-comovim stranicama. Želeo sam pogledati ispis spajanja ali mi kaže da tu uslugu moram aktivirati, način aktivacije je da ti oni pošalju aktivacijski kod na mobilni telefon ili na kućnu adresu (pretpostavljam sa računima), ali ja prilikom kreiranja računa da izbegnem njihov glupi spam nisam niti ostavio broj. Sada kako ne bih morao čekati poštom pokušam upisati broj telefona na korisničkim stranicama. Uglavnom, kako god da sam unosio broj telefona uvek bi me dočekala poruka "Greška u sustavu, pokušajte kasnije". Inače sam upisivao +38591xxxxx, ali ništa. Stvarno glup potez, a da nisu ništa najavljivali. O promeni paketa da i ne govorim. To je inače njihov korak kojim će sve usluge (telefon, internet, televizija) staviti pod jednu domenu, što je iz perspektive korisnika i korisno, samo kada bi tranzicija bila imalo bezbolnija, ali kako je prije spomenuto, oni imaju monopol i ovakve im gluposti mogu proć.

Uđe Bruce Willis u HGSpot i kaže: Daj Hard...od 500MB
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: T-com korisničke stranice
atena kaže...

sad je u tijeku prelazak na my t-com. sad se treba tamo registrirati jer više neće ići preko korisničkih stranica ništa..u međuvremenu se javi na helpdesk ako je frka s nekim promjenama,oni to odrade

ja imam onaj stari id kad upisem taj stari kaze da ne postoji, zanima me da li se ta nova registracija plaća

14 godina
neaktivan
offline
RE: T-com korisničke stranice
milasdgo kaže...

ja imam onaj stari id kad upisem taj stari kaze da ne postoji, zanima me da li se ta nova registracija plaća

Nova registracija na Moj T! se ne plaća!

15 godina
neaktivan
offline
RE: T-com korisničke stranice
DAXY011 kaže...
milasdgo kaže...

ja imam onaj stari id kad upisem taj stari kaze da ne postoji, zanima me da li se ta nova registracija plaća

Nova registracija na Moj T! se ne plaća!

ne...ona je napravljena samo iz sigurnosnih razloga...

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice