T-Comov kineski router i wifi repeateri

poruka: 2
|
čitano: 862
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
T-Comov kineski router, ddwrt i wifi repeatanje

Znaci dobio sam onaj njihov kineski router. Probao sam s dosta raznoraznih wifi repeater rjesenja za prosiriti net po kuci, ali nikako. Ponekad proradi ( tipa na Netisovom wifi repeateru ) ali uvijek ubrzo stane raditi - ne dodijeljuje IP adresu clientima, randomly prekida davati internet, itd.

 

Imam Linksysov 54GL router na kojem imam custom DD WRT firmware.Po mojoj nekoj logici, ako to natjeram da proradi, na konju sam ( jer je to ipak kvalitetnija solucija od raznoraznih 200kn repeatera ). Probao sam na svoju ruku to slozit da profunkcionira, to no avail. Ima netko nekakav suggestion sto da napravim, kako da natjeram da to profunkcionira?

 

Jednostavno nije davao net pristup svaki put kad bih ga iskonfigurirao, iako bi uredno dopustao spajanje klijentima, za razliku od drugih wifi repeatera koje sam probao.

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: T-Comov kineski router, ddwrt i wifi repeatanj

Zaboravi repeatere.... Prikopcaj taj svoj router u tcomov i koristi njega za wifi.....Nema tu sta da ne proradi..... Tcomov ostavi a ovaj linksys nakaci na lan port tcomov. Na tcomov iskljuci dhcp i wifi a linksysu dodijeli fiksnu wan adresu i sve ti onda odradjuje on....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice