Torrent problem - Upload ograničava Download

poruka: 5
|
čitano: 6.959
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Torrent problem - Upload ograničava Download

Dakle,

 

Svaki put kada završim skidati neki torrent i počnem ga seedati brzina ostalih torrenta se smanji i nije kontinuirana, tj. 5 minuta brzina je ispod 20 kBps (cca.) pa nekoliko sekundi skoči na brzinu kakva bi trebala biti: 460 kBps (cca.) a da se pritom ne mjenja ping niti broja seedera, leechera ili peerova.

 

Kada pauziram sve torrente koje seedam, ove koje downloadam dobiju pravu brzinu.

To mi se počelo javljati prije mjesec dana, kako da to promjenim i treba li nešto podesiti u opcijama (koristim uTorrent)?

Igor
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Torrent problem - Upload ograničava Download

Smanji upload na 5, max 10kB/s po torrentu (ako skidaš s javnih (public) siteova.

Global maximum number of connections stavi na 300

Maximum number of connected peers per torrent stavi na 100

 

Evo slika, moj je bit torrent al to ti je skoro isto.

 

 

Credo, quia absurdum !
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.9.2011 20:18 (Provjeren).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Torrent problem - Upload ograničava Download

Mislim da će ti biti jednostavnije dvostruki klik na fajl u torrentu i tamo u prvu kućicu staviš 10 umjesto nule,ako ograničiš cijeli torrent i download će ti biti slabiji

12 godina
neaktivan
offline
Re: Torrent problem - Upload ograničava Download
Datum...
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
11 godina
offline
Torrent problem - Upload ograničava Download

Pozz ljudi.Preko privatnih trackera sam stavio skidat film i nekih 10min dolje u desnom kutu torrenta bila je zelena kvacica i sve je islo ok.Ali onda odjednom pojavila se zuta kvacica i torrent je nastavio sve urednu skidat,ali djeliti nista.Sve dok je bila zelena kvacica,djelio je ok.Trenutno me zanima to djeljenje posto su privatni trackeri.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice