Užasno spor Youtube

poruka: 4
|
čitano: 1.144
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Užasno spor Youtube

Pozdrav!
Otvaram temu jer mi je YT spor na 360p, a veće rezolucije neće niti loadati što je problem jer imam 20Mbit brzinu downloada.

 

Može biti ili do youtubea ili do operatera pa me zanima ima li još tko problema i ako ima, jesu li na H1? 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Užasno spor Youtube
chutac kaže...

Pozdrav!
Otvaram temu jer mi je YT spor na 360p, a veće rezolucije neće niti loadati što je problem jer imam 20Mbit brzinu downloada.

 

Može biti ili do youtubea ili do operatera pa me zanima ima li još tko problema i ako ima, jesu li na H1? 

Jesi probao na drugim preglednicima ? 

Ili probaj nadograditi flash player 

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
10 godina
offline
Užasno spor Youtube

Imam osjećaj da je do YouTubea većinom. Meni se isto zna dogodit da se pri brzini 10mbps i 360p jedva učitava video, dok ostalo sve normalno radi i leti.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Užasno spor Youtube

Ne znam točno kakvo je stanje kod autora topica, no i ja sam prije par dana primjetio probleme sa Youtubeom.

Svaki video mi je otvarao na 240p, a ako sam stavio na 480p ili 720p užasno sporo mi je učitavao. Flash je updatean tako da nije stvar u tome nego do Youtubeom. Drugi dan je proradilo sve normalno.

 

Savjet za autora: za svaki slučaj updateaj Flash player, ali u velikoj većini slčajeva nije do tebe greška.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice