Windows 7 i securew2

poruka: 7
|
čitano: 15.748
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 i securew2

moj problem je slijedeci imam w7 x64 ultimate i za domski net mi treba securew2 i instalirao sam ga ali ne pojavljuje se u autentifikaciji i sad ne znam sto dalje pa ako netko ima neki savjet neka se odvaži i kaža...

 

hvala, pozdrav

jopa22
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2009 22:44 (jopa22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 i securew2

Probaj s ovom verzijom, meni radi.

Istina, ja imam 32-bitni Win7, ne znam dali ima posebna verzija za x64.

Ove novije verzije sa njihovih stranica mi odavno ne rade...

 

Također, pazi da dobro biraš postavke (TKIP, TTLS il koje već)

 

http://www.easy-share.com/1908416002/SecureW2_TTLS_333.zip

 

Kombiniram...
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2009 23:01 (marv11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 i securew2
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows 7 i securew2

Problem sa SecureW2 me natjerao da pokrenem ponovno ovu temu.

Inace, dosad mi je SecureW2 super radio na svim verzijama Windowsa, ali kako sam nedavno dobio preko MSDNAA programa originalne Windowse 7 Professional, ja sam se odlucio za 64-bitnu verziju. I sad, nikako nemogu nijednu verziju SecureW2 natjerati da proradi. Probavao sam i gore navedena rjesenja u ovoj temi, ali nikako ne ide. Ima li itko ikakvo rjesenje jer cu poludit, a net mi treba sto prije zbog posla. Inace, na domskom sam internetu, tako da mi ne treba pristup za Wireless, vec preko standardne LAN mreze.

 

Hvala unaprijed!

i'm going back to 505...
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 i securew2
evo godinu dana kasnije,ja imam isti problem,molim vas možete li mi reći kako ste ga riješili? našla sam securew 2 na njihovoj stranici koji je trial,na stranici od sc-a za domski internet ga nema stvarno neman pojma kako bi to nabavila.hvala!
16 godina
offline
Windows 7 i securew2

da bi se pojavio tab za autentifikaciju na win7, trebaš nakon instalacije ovo napraviti

desni klik My computer - Manage - onda sa desne strane otvoriti Services and applications i kliknuti na services.

Pronaći servis pod imenom Wired Autoconfig(pri dnu popisa servisa) i pokrenuti ga. Najbolje je staviti da se pokreće svaki put kada se pali komp.

nakon ovoga treba restartati mrežnu konekciju (disable/enable) i pojaviti će se tab za autentifikaciju.

koraci dalje su isti kao i prije. unijeti podatke i to je to. Meni je radila 3.3.3 verzija securew2

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.2.2011 13:18 (crni83).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows 7 i securew2

ljudi pozdrav. iman jedan jako zanimljiv problem. Ovako: kad upalim komp.(koristim win 7 ultimate) kroz nekih par sekunda mi se poveže wlan kartica s ruteron od b-neta u kući i torrent odmah poćme skidati ili slati,međutim prvih 10 min mi niti jedan pretraživać nemože otvoriti niti jednu stranicu,da bi jednom kad uspije otvorit sve radilo normalo neko vrijeme,nekad do kraja(gašenja komp.) a nekda bi se to isto ponovilo. ja sam isključio mogučnost virusa jer se ista stvar događa i nakon tek završene nove instalacije winowsa. molim za pomoć,ideje ili nešto. hvala unaprijed pozdrav

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice