U "Add or remove programs" nedostaju programi

poruka: 11
|
čitano: 4.558
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
U "Add or remove programs" nedostaju programi

Pozdrav,

vec prije nekog duzeg vremena sam primjetio da u aplikaciji "Add or remove programs" mi nisu prikazani svi programi koji su trenutno istalirani na laptopu. danas idem izbristi jedan program preko "Add or remove programs" i naravno i njega nema. progooglo sam i nista o ovoj temi nema pa sam se odlucio pozalitit tu, nadam se da ce mi netko pomoci. hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: U "Add or remove programs" nedostaju programi

Ovisi koji je program, svi se ne instaliraju, neki se samo odzipaju.

Tako da se miču brisanjem foldera.

Koji te programi muče?

Kadir beneath Mo Moteh
15 godina
neaktivan
offline
U "Add or remove programs" nedostaju programi

da,ne upisuju se u registar..
no u principu je bolje koristiti revo unistaller i deinstalirati u naprednoj deinstalaciji(zadnjoj),osim browsera u jednostavnoj(prvoj)
temeljitije se očiste programi..

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.9.2010 14:57 (seneka).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: U "Add or remove programs" nedostaju programi

ne sorry evo sad vidim da ih ima kad i sortiram prema velicini :). nego mi nema na svim programima opcije za izbrisat. :)

13 godina
neaktivan
offline
RE: U "Add or remove programs" nedostaju programi
juju kaže...

ne sorry evo sad vidim da ih ima kad i sortiram prema velicini :). nego mi nema na svim programima opcije za izbrisat. :)

pa jesi ih instalirao ili samo odzipao i pokrenuo?...

15 godina
neaktivan
offline
RE: U "Add or remove programs" nedostaju programi
juju kaže...

ne sorry evo sad vidim da ih ima kad i sortiram prema velicini :). nego mi nema na svim programima opcije za izbrisat. :)

he,he..
navedi konkretno o čemu se radi..
jesi koristio kad revo?


staviš na detalje kako je na slici ,desni klik na program>deinstaliraj>napredna deinstalacija
u revu ih možeš stavljati po veličini,imenu,datumu instalacije,prilično je pregledan
a i deistaliraće i ono što se ne može normalnim putem u windowsovom add or remove programs

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.9.2010 15:10 (seneka).
13 godina
neaktivan
offline
U "Add or remove programs" nedostaju programi

Can't see the wood for the trees.:)) Evo sam uspi izbrisat preko CCleaner-a da nije uspilo skinu bi revo. fala na brzim odgovorima, sad znan da tu brzo mogu dobit odgovor a ne ko na nekim stranim stranicama pa cekas 3 dana da se netko siti odgovorit!

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: U "Add or remove programs" nedostaju programi
juju kaže...

Can't see the wood for the trees.:)) Evo sam uspi izbrisat preko CCleaner-a da nije uspilo skinu bi revo. fala na brzim odgovorima, sad znan da tu brzo mogu dobit odgovor a ne ko na nekim stranim stranicama pa cekas 3 dana da se netko siti odgovorit!

Nema foruma do Bug foruma!

Kadir beneath Mo Moteh
15 godina
neaktivan
offline
RE: U "Add or remove programs" nedostaju programi
juju kaže...

Can't see the wood for the trees.:)) Evo sam uspi izbrisat preko CCleaner-a da nije uspilo skinu bi revo. fala na brzim odgovorima, sad znan da tu brzo mogu dobit odgovor a ne ko na nekim stranim stranicama pa cekas 3 dana da se netko siti odgovorit!

ccleanerov deinstaler nije loš,ali nije mu to primarno,revo je specijalizirani alat za deinstalaciju softwarea
no bitno da si riješio

13 godina
neaktivan
offline
U "Add or remove programs" nedostaju programi

evo sam se bas neki dan susrea s istim problemom, htio sam izbristai program medutim nije ga bilo u add o remove programs ako ni u ccleaneru pa mi u revo-tu (kao ni masu ostalih programa). pa sam googlanjem nasa jedan "jednostavniji" i definitivno uspjesniji nacin za deinstalaciju programa SVIH programa instalianih na kompu.

evo uputstvo:

1. start-run-Regedit.exe

2. tu treba naci folder : HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

3. e sad u tom folderu treba listat i gledat u desnom prozoru ima aplikacije koju se zeli izbrisasti ili jednostavno edit-find i upisat trazenu aplikaciju

4. kad se nade zenjena aplikacija kopirati ime foldera npr: {6DBAF277-66A6-4DA9-8E01-AA549CED1DDB}

5. ...i to zaljepiti nakon naredbe "msiexec /x" (bez navodnika) (u ovom slucanju  "msiexec /x {6DBAF277-66A6-4DA9-8E01-AA549CED1DDB}") u start-run i nakon toga pocinje proces brisanja

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.11.2010 21:49 (juju).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
U "Add or remove programs" nedostaju programi

ljudi mozete li meni pomoci, danas kad sam usao u add or remove programs ovo mi se pojavilo:

  to uopste nisu moji programi niti znam sta je to!!!

molim pomoc!

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice