AMD driver problem sa grafickom

poruka: 8
|
čitano: 1.609
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
AMD driver problem sa grafickom

Molio bi nekog da mi danas proba rijesit taj problem zato sto sutra idem na more bit cu jako zahvalan.Danas sam nesto mislio oc u amd ono ima pod opcijava dje je temperatura i to.I sad ja isao dici za 30%graficku.I ono crn ekran,sad restartao sam pc i ono otvori i digne win7 sve uredu i kad idem nesto igrati ili uci u driver crn ekran!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD driver problem sa grafickom
technox1 kaže...

Molio bi nekog da mi danas proba rijesit taj problem zato sto sutra idem na more bit cu jako zahvalan.Danas sam nesto mislio oc u amd ono ima pod opcijava dje je temperatura i to.I sad ja isao dici za 30%graficku.I ono crn ekran,sad restartao sam pc i ono otvori i digne win7 sve uredu i kad idem nesto igrati ili uci u driver crn ekran!

prije bilo kakvog OCanja treba dobro proučiti raznorazne tutorijale i savjete a ne napamet. 

 

kako misliš kad ideš "uci u driver" ? misliš amd overdrive?

9 godina
neaktivan
offline
Re: AMD driver problem sa grafickom

Da kad idem uci u overdriver znaci zacrni se ekran

10 godina
offline
AMD driver problem sa grafickom

probaj s afterburnerom vratiti na stock postavke

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD driver problem sa grafickom
technox1 kaže...

Molio bi nekog da mi danas proba rijesit taj problem zato sto sutra idem na more bit cu jako zahvalan.Danas sam nesto mislio oc u amd ono ima pod opcijava dje je temperatura i to.I sad ja isao dici za 30%graficku.I ono crn ekran,sad restartao sam pc i ono otvori i digne win7 sve uredu i kad idem nesto igrati ili uci u driver crn ekran!

naravno da ti je crn ekran kada dižeš 30% grafe koje su u crossu.. kao prvo to ti je nepotrebno za 1080p na kojoj ti igras. kao drugo  max koji možeš postici je otprilike 25% ali za to moras vec biti na vodenom hladenju.. dakle ako vec moras klokat stavi je na 1100mhz  sa 30mv+ napona i uzivaj.. al napominjem ,nepotrebno ti je

 

primjer

Prodajem Asus Nexus 7
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.7.2014 17:36 (zagy15061984).
14 godina
neaktivan
offline
AMD driver problem sa grafickom

Ako mogu samo postavit pitanje da ne otvaram novu temu.

Grafa konstantno radi na nekakvim medium postavkama tj. memorija stalno vrti na maks 1,500MHz, ne znam jel mi možda neka app radi u pozadini, ali ovo se događa čak i kada ništa ne radim, čak i kad samo pokrenem File explorer. Virusa nema. Driveri 14.4, Jeli možda onaj APP ACCELERATION?? Kad radim u excelu, ništa, normalno. A kad je IE11 ili mTorrent e onda grafa skače na 6,0GHz.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.7.2014 23:27 (Žohar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD driver problem sa grafickom

Jesil pokušao sa Malwarebytes sa skenuješ da vidiš da nije kakav majner u pitanju ili neš drugo

http://valid.canardpc.com/hwx19k
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
AMD driver problem sa grafickom

Ma jesam. Ništa. Stvarno me živcira. Vjerojatno je kriv HTML5 ili drugo.... Ali konstantno 690MHz 1500mhzz, užas. Kao da je grafa preuzela CPU. Gledao sam i UEFI, postavke se normalne, uključeni power savings, nije ništa overclock, virusa nema ne surfam(klikam) gluposti. Možda je ovaj novi WDDM 1.3 ili kako već, Microsoftov display driver krivac?

Učitavam sliku na fejs. 55temp GPU a 15...je 1500MHz Učitavam sliku na fejs. 55temp GPU a 15...je 1500MHz
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.7.2014 13:33 (Žohar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice