Application Error

poruka: 6
|
čitano: 2.742
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Application Error

Znači instalirao sam windows 10 i igru Dirt Rally i kad pokušam pokrenuti pojavi mi se: The application was unable to start correctly (0xc0000142).
Na windows 7 nikad nisam imao takvih problema.
Unaprijed hvala na pomoći :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Application Error

Probaj s drugom verzijom GPU drivera. DirectX i .NET Framework moraju biti updatirani.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Application Error

Šta da radim više sa svojim laptopom ? Koji god AutoCAD ili Solidworks da instaliram imam problem sa jednom te istom greškom. Deinstaliravao sam NET framework i sve Microsoft Visual C++ Redistributable dodatke, ali iste greške se pojavljuju. OS mi je Windows 8.1. Evo vam slika da imate bolji uvid u problem.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Application Error
eldoX kaže...

Šta da radim više sa svojim laptopom ? Koji god AutoCAD ili Solidworks da instaliram imam problem sa jednom te istom greškom. Deinstaliravao sam NET framework i sve Microsoft Visual C++ Redistributable dodatke, ali iste greške se pojavljuju. OS mi je Windows 8.1. Evo vam slika da imate bolji uvid u problem.

 

 

 Imaš najnoviju verziju MSXML-a? Ako ne, instaliraj ju.

Jesi li instalirao i x86 i x64 verziju Microsoft Visual C++ Redistributable?

Pokušaj instalirati s isključenim AV-om. Možda ga neki detektira i stavlja fajle u karantenu.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2015 16:25 (softwaremaniac).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Application Error

Pokušavao sam instalirati x64 i x86 verzije, ali sasvim iste greške mi se pojavljuju.

I sa MSXML-om je ista situacija. 

 

Neće pa neće.

Najbolja stvar bi bila da ga preko prozora nabijem, tad će valjda proraditi. 

14 godina
offline
Re: Application Error
eldoX kaže...

Pokušavao sam instalirati x64 i x86 verzije, ali sasvim iste greške mi se pojavljuju.

I sa MSXML-om je ista situacija. 

 

Neće pa neće.

Najbolja stvar bi bila da ga preko prozora nabijem, tad će valjda proraditi. 

 Jesi li probao ovo?

Je li Framework uključen?

Znalo je biti problema s MS-ovim visual c++ 2005, pokušaj ovo upisati u CMD pokrenut kao admin: " fsutil resource setautoreset true C:\" bez navodnika, pa probaj ponovno instalirati. (Naravno ovo podrazumijeva da ti je OS na C: driveu, ako nije, promijeni slovo).

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice