ATI Catalyst problem

poruka: 9
|
čitano: 4.662
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
ATI Catalyst problemi

Pozdrav

 Nadam se da mi možete pomoći. Naime, prije nego što sam stavio 9.5 verziju Catalysta imao sam 9.2 i kada sam ga uninstalirao i rebootao PC, nekoliko minuta nakon što se digao i počeo instalaciju 9.5, na pola instalacije mi se monitor sam od sebe stavi u standby i ne možeš ga odande maknuti osim ako ne restartaš kompjuter... Ali ono što je čudno jest je kad se monitor "zagasi", kompjuter još uvijek reagira na naredbe...I kad sam ga uspio instalirati ne prikazuje mi ništa od standardnih izbornika u Start/Catalyst Control Center.. Ispisano je samo "CCC" i "Restart Runtime".... Kada odem na "CCC" javi mi tipičnu "Don't send" grešku točnije "Catalyst Control Centre: Command Line Interface has encountered a problem and needs to close.  We are sorry for the inconvenience". Ali na prijašnjoj verziji tj. 9.2 u izborniku je bilo ispisano kao i inače tj. CCC Basic View, Advanced View itd., ali kada bih pristupio basic viewu, poruka bi mi rekla "You must switch to the advanced view" ili tako nešto... A kada bi kliknuo na advanced view poruka bi mi rekla da moja kartica ne podržava drivere (Moj PC :S)...a sve je bilo instalirano ko po urici...  Ispričavam se što sam se raspisao možda previše, ali stvarno mi već ide na živce da ne mogu normalno priključiti FullHD LCD na komp bez pišljivih drivera...

 

Unaprijed se zahvaljujem na bilo kojoj pruženoj pomoći.

 

P.S. Ako Vas bilo što zanima ili ako sam bilo što izostavio u vezi sa problemima slobodno pitajte...

 

Filip

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2009 22:03 (AlienWare1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
ATI Catalyst problem

Unninstal drivera

restart

Driver sweeper

instal novih

restart

SVE RADI
DONE.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: ATI Catalyst problem

Pozdrav Hyperion!

 

Mislio sam i sam to napraviti, ali čim uninstalliram drivere, kad mi se komp digne i idem instalirati nove, monitor mi se sam od sebe, bez razloga prebaci u standby... To mi uvijek napravi kada nemam nikakve drivere...inače ih skidam preko "Add or remove"... Ipak hvala na pomoći...i ako imaš kakvu ideju molim te odgovori..

 

Filip

Filip
15 godina
offline
ATI Catalyst problem

Pa onda drivere samo naljepi preko starih bez unninstala.

 

Tako rade lijenčine (ja ponekad također).

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2009 22:56 (Hyperion).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: ATI Catalyst problem

Neće ostati nikakve posljedice? Čitao sam negdje da je možda uzrok mom problemu koruptirana instalacija .NET frameworka 3.5, ali već mi duže vrijeme radi bez problema. A ne znam...Onda ću jednostavno preko starih instalirati

Hvala

Filip
15 godina
offline
ATI Catalyst problem

Isto ti je kao da staviš nove drivere poslje unninstala starih. Skoro i nema razlike.

Čuj te X2 kartice su čudne nikad neznaš kakve će probleme donest, zato je single gpu kartica najbolja.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ATI Catalyst problem

Neznam zasto uopce deinstalirate stare drivere kad radite nadogradnju, ja samo preko njih instaliram i nikakvih problema.

Forever MUFC
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: ATI Catalyst problem
ManchesterUTD kaže...

Neznam zasto uopce deinstalirate stare drivere kad radite nadogradnju, ja samo preko njih instaliram i nikakvih problema.

Zato što mislimo da je to bolje, tko zna šta ostane od starih drivera pa ti to još smanji performanse ili napravi problema...

 

 

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
RE: ATI Catalyst problem
Hyperion kaže...
ManchesterUTD kaže...

Neznam zasto uopce deinstalirate stare drivere kad radite nadogradnju, ja samo preko njih instaliram i nikakvih problema.

Zato što mislimo da je to bolje, tko zna šta ostane od starih drivera pa ti to još smanji performanse ili napravi problema...

 

 

Lijepo sto si napisao mislite, ali ne ostane nista jer setup sam izbrise ono sta je potrebno.

Forever MUFC
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice