Automacki menjanje IP adrese?

poruka: 31
|
čitano: 21.435
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Automacki menjanje IP adrese?

Da li znate neki program ili neku foru da mi se IP adresa automacki menja na fzn 3-4minuta i clicno. Bitno mi je da radi na mozilli...hvala unapred 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Automacki menjanje IP adrese?
Mouse111 kaže...

Da li znate neki program ili neku foru da mi se IP adresa automacki menja na fzn 3-4minuta i clicno. Bitno mi je da radi na mozilli...hvala unapred 

 Jel moguce da niko nema resenje, ja sam isprobao neke stvari, ali npr. ne znam podesiti proxy kada koristim AUTO HIDE IP program. Tacnije, kad kucam WHAT MY IP pokazuje mi moju pravu IP adresu, ne skrivenu

16 godina
offline
Automacki menjanje IP adrese?

Ako zelis promijeniti svoju IP adresu probaj free program CyberGhost

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Automacki menjanje IP adrese?
Mouse111 kaže...

Da li znate neki program ili neku foru da mi se IP adresa automacki menja na fzn 3-4minuta i clicno. Bitno mi je da radi na mozilli...hvala unapred 

da li bi ti zelio da ti se mijenja IP adresa od tvog providera ili bi volio da ti leti adresa po svijetu kao na programu sto ti ga je ponudio @djigibao ?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Automacki menjanje IP adrese?
Strahoslav Trta kaže...
Mouse111 kaže...

Da li znate neki program ili neku foru da mi se IP adresa automacki menja na fzn 3-4minuta i clicno. Bitno mi je da radi na mozilli...hvala unapred 

da li bi ti zelio da ti se mijenja IP adresa od tvog providera ili bi volio da ti leti adresa po svijetu kao na programu sto ti ga je ponudio @djigibao ?

 Program koji u kom cu moci automacki menjati ip adresu, tacnije maskirati svoju,d a bi mogao sa nekih sajtova neograniceno skidati sta mi treba. Probao sam onaj Auto Hide Ip, ne radi, probao samID HIDER PRO, on ima kao 30 besplatnih ip adresa, ako hocu vise moram da platim. On bi bio savrsen u full verziji

11 godina
offline
AutomatSKi mIJenjanje IP adrese?

CyberGhost je ok ali dok ne platis nista od toga.

 

Ne postoju besplatna solucijasolucija u ovom slucaju, imas tih programa dosta...ja sam jedan koristio placalo se 1.7e mjesecno, smanji ti ping kad recimo igras na US serverima itd...

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.2.2015 23:02 (chaselol).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: AutomatSKi mIJenjanje IP adrese?
chaselol kaže...

CyberGhost je ok ali dok ne platis nista od toga.

 

Ne postoju besplatna solucijasolucija u ovom slucaju, imas tih programa dosta...ja sam jedan koristio placalo se 1.7e mjesecno, smanji ti ping kad recimo igras na US serverima itd...

 Nije problem, platicu...samo da radi lepo, da mogu menjati IP adresu na fzn 1 - 2minuta i da uvem bude drugacija IP adresa. 

11 godina
offline
Automacki menjanje IP adrese?

Nema sile da se mogu sjetiti, guglacu malo pa ako nadjem javim.

 

Ako ti treba za proxy imas

https://www.privateinternetaccess.com

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Automacki menjanje IP adrese?

Samo da prikrijem IP adresu kad sam na netu i to da se menja automacki na minutazu koju namestim. Znaci ne stvarno da je menjam, nego maskiram. U bukvalnom smislu. Dajte i verzije kose se placaju i free pa da isprobam

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Automacki menjanje IP adrese?

Kada smo vec kod mijenjanja IP adrese, postoji li kakav softver za mijenjanje IP adrese koju dobijem od ISP-a (manualno)? Konkretno, imam jednu skriptu za TG782 ali ta skripta je zamisljena za JDownloader odnosno automatski se reconnect-a kada je to potrebno, medutim, bilo bi lijepo kada bih slicno mogao u par klikova na recimo system tray-u ali manualno (tipa desni klik - change IP)

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.2.2015 23:38 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Automacki menjanje IP adrese?

Mozda vam ovo moze pomoci - Free IP Switcher

 

Ili ovaj trik s CMD

 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.2.2015 23:44 (djigibao).
Moj PC  
0 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Automacki menjanje IP adrese?
djigibao kaže...

Mozda vam ovo moze pomoci - Free IP Switcher

 

Ili ovaj trik s CMD

 

 Meni treba da ih maskira i prikrije automacki na par minuta

15 godina
odjavljen
offline
Re: Automacki menjanje IP adrese?
djigibao kaže...

Mozda vam ovo moze pomoci - Free IP Switcher

 

Ili ovaj trik s CMD

 

Yebemu majku, prvi program je samo glupi shell za promjenu IP adrese a ovaj drugi video bolje ne komentirati. Kao prvo, napisao je da je IP "Internet Profile" (!!!????) a kao drugo, kreten refresha lokalnu IP, a ne vanjsku (jer ipconfig /release i /renew rade upravo to). Ako netko ima statičku IP u LANu, /renew mu ima smisla kao i da pljesne rukama triput i okrene se oko stolca dva puta na puni sat petkom.

 

Kakvih sve diletanata ima po internetu (a i po formu, kad dijele ovakve savjete)...

 

Vanjsku IP je moguće mijenjati samo proxyem (koji se podešava u postavkama mrežnog adaptera ili u svakoj aplikaciji zasebno), VPNom (tuneliranje konekcije kroz VPN mrežu sa drugim endpointom) ili restartanjem modema (koji bi trebao pokupiti novu IP ali ne znači da 100% hoće).

 

Sve ostale 3.14zdarije (IP switcheri, mrdanje po cmd-u...) nemaju apsolutno nikakvog smisla!

 

I još jedna stvar - IP adresa se ne maskira! Ona uvijek ostaje takva kakva je, samo što preko gore navedenih (proxy, VPN) dobijemo drugu IP adresu. Shema za tutleke:

 

PC (sa IP 72.87.xxx.xxx ili tako nešto) --- Neki servis (Rapidshare?) vidi IP 72.87.xxx.xxx


PC (sa IP 72.87.xxx.xxx ili tako nešto) --- VPN ili proxy (sa IP adresom 47.xxx.xxx.xxx ili tako nešto) ---- Neki servis (Rapidshare?) vidi IP 47.xxx.xxx.xxx

My name is Legion... For we are many!
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.2.2015 9:44 (Sum_of_all_fears).
16 godina
odjavljen
offline
Automacki menjanje IP adrese?

Da mi je znati šta će mu ove eskapade sa IP adresama?

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Automacki menjanje IP adrese?
Sum_of_all_fears kaže...
djigibao kaže...

Mozda vam ovo moze pomoci - Free IP Switcher

 

Ili ovaj trik s CMD

 

Yebemu majku, prvi program je samo glupi shell za promjenu IP adrese a ovaj drugi video bolje ne komentirati. Kao prvo, napisao je da je IP "Internet Profile" (!!!????) a kao drugo, kreten refresha lokalnu IP, a ne vanjsku (jer ipconfig /release i /renew rade upravo to). Ako netko ima statičku IP u LANu, /renew mu ima smisla kao i da pljesne rukama triput i okrene se oko stolca dva puta na puni sat petkom.

 

Vanjsku IP je moguće mijenjati samo proxyem (koji se podešava u postavkama mrežnog adaptera ili u svakoj aplikaciji zasebno), VPNom (tuneliranje konekcije kroz VPN mrežu sa drugim endpointom) ili restartanjem modema (koji bi trebao pokupiti novu IP ali ne znači da 100% hoće).

 Tako je, trebam promijeniti vanjsku IP i da, lokalna IP mi je staticna. Radi se o ovoj skripti:

 

192.168.5.2
WAIT "Username :"
SEND "username od routera\m"
WAIT "Password :"
SEND "pass od routera\m"
WAIT "=>"
SEND ":ppp ifdetach intf=Internet\m"
WAIT "=>"
SEND ":ppp ifattach intf=Internet\m"
WAIT "=>"
SEND "exit\m"

 

Znaci, JDownloader preko ove skripte "ude" u router TG782i i reconnecta me (automatski kada je to potrebno ili manualno ako kliknem na reconnect u JDownloaderu). Medutim, kao sto rekoh, bilo bi dobro kada bi mogao tu skriptu pokrenuti manualno sa system tray-a.....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.2.2015 13:18 (lovac82).
12 godina
neaktivan
offline
Automacki menjanje IP adrese?

Sumirajmo u cemu je stvar:

1) zelis skidati stvari sa sajtova tipa uploaded, turbobit, rapidshar eitd

2) sajtovi po IP adresi limitiraju koliko fajlova i prometa mozes skinuti unutar osredjenog vremena, sati, dana

3) zelis zaobici ogranicenja promjenom IP adrese kad skines odredjenu kolicinu

 

Na pamet mi padaju tri nacina, 2 manualna i jedan automatski:

1) ako ti je ADSL router u bridge modu

Nne izgleda mi kako jest, ali za svaki slucaj... Onda se odspojis s tip PPPoe diap-up spajanjem, pricekas i ponovno spojis.

Vidim kako znas provjeriti IP adresu, kako ti ne bi dodijelio istu.

 

2) ako je u routeer modu, always on: spojis se browserom na to svoje administracijsko sucenje od routera i u njemu klinkes na disconnect/reconnect.

O proizvodjacu, modelu i operaterovoj nadogradnji firmwarea ovisi gdje je to

 

3) automatski nacin - instaliraj JDownloader (JD)

U njemu psotoji modul za automatski disconnect/reconnect, odnosno modul za skriptanje toga.

Obicno se formira neki get request s hrpom parametara za mini web server u routeru.

Ili screen scraping administratorskog web sucelja koje sam spomenuo u metodi 2.

Neki modeli routera su podrzani automatski u JDownloaderu. Za neke trebas potraziti po netu skripte i naredbe, mozes probati na JD forumu.

Za neke ces trebati otkriti sam i naredbe i skripte.

Neki vjerojatno nece raditi.

 

Nisam se bavio tim skriptama, tako da ces eventualna pitanja morati postavljati na JD forumu ili drugdje na netu, ne meni

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Automacki menjanje IP adrese?

Zar ne bi bilo moguće nešto preko putty-ja to pojednostaviti?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Automacki menjanje IP adrese?

Pretpostavljam da Tor nije dovoljno dobar (on dost brzo mijenja nodeove) za "automacko" mijenjanje IP adrese?

--------------------------------------------------------------------------------------------
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.2.2015 13:23 (zerocool12).
 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Automacki menjanje IP adrese?
lovac82 kaže...

 Tako je, trebam promijeniti vanjsku IP i da, lokalna IP mi je staticna. Radi se o ovoj skripti:

 

192.168.5.2
WAIT "Username :"
SEND "username od routera\m"
WAIT "Password :"
SEND "pass od routera\m"
WAIT "=>"
SEND ":ppp ifdetach intf=Internet\m"
WAIT "=>"
SEND ":ppp ifattach intf=Internet\m"
WAIT "=>"
SEND "exit\m"

 

Znaci, JDownloader preko ove skripte "ude" u router TG782i i reconnecta me (automatski kada je to potrebno ili manualno ako kliknem na reconnect u JDownloaderu). Medutim, kao sto rekoh, bilo bi dobro kada bi mogao tu skriptu pokrenuti manualno sa system tray-a.....

Spremi kao reconnect.bat (u notepadu) i stavi na desktop. Dupli klik i to ti je to.

Friday kaže...

Zar ne bi bilo moguće nešto preko putty-ja to pojednostaviti?

Da ako router ima otvoren ssh ili telnet (a tcom redovito zaključava svoje).

My name is Legion... For we are many!
16 godina
odjavljen
offline
Re: Automacki menjanje IP adrese?
Sum_of_all_fears kaže...

Da ako router ima otvoren ssh ili telnet (a tcom redovito zaključava svoje).

 

Znači automacki su zaključani kad dođu kod korisnika?

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Automacki menjanje IP adrese?
boing24234 kaže...

Sumirajmo u cemu je stvar:

1) zelis skidati stvari sa sajtova tipa uploaded, turbobit, rapidshar eitd

2) sajtovi po IP adresi limitiraju koliko fajlova i prometa mozes skinuti unutar osredjenog vremena, sati, dana

3) zelis zaobici ogranicenja promjenom IP adrese kad skines odredjenu kolicinu

 

Na pamet mi padaju tri nacina, 2 manualna i jedan automatski:

1) ako ti je ADSL router u bridge modu

Nne izgleda mi kako jest, ali za svaki slucaj... Onda se odspojis s tip PPPoe diap-up spajanjem, pricekas i ponovno spojis.

Vidim kako znas provjeriti IP adresu, kako ti ne bi dodijelio istu.

 

2) ako je u routeer modu, always on: spojis se browserom na to svoje administracijsko sucenje od routera i u njemu klinkes na disconnect/reconnect.

O proizvodjacu, modelu i operaterovoj nadogradnji firmwarea ovisi gdje je to

 

3) automatski nacin - instaliraj JDownloader (JD)

U njemu psotoji modul za automatski disconnect/reconnect, odnosno modul za skriptanje toga.

Obicno se formira neki get request s hrpom parametara za mini web server u routeru.

Ili screen scraping administratorskog web sucelja koje sam spomenuo u metodi 2.

Neki modeli routera su podrzani automatski u JDownloaderu. Za neke trebas potraziti po netu skripte i naredbe, mozes probati na JD forumu.

Za neke ces trebati otkriti sam i naredbe i skripte.

Neki vjerojatno nece raditi.

 

Nisam se bavio tim skriptama, tako da ces eventualna pitanja morati postavljati na JD forumu ili drugdje na netu, ne meni

 heh bit je ta da mi taj proces bude sto kraci, a ne da klikcem sto puta.

 

Ugl, na Iskonu sam, Enkom radi u bridge mode-u, a TG782i je spojen na njega, racunala/mobiteli se spajaju na TG782i. JDownloader ne podrzava TG782i tako da sam prisiljen koristiti navedenu skriptu i stvar funkcionira odlicno... medutim, mijenjanje IP adresa mi ne ne treba samo za JDownloader. Ponekada mi je potreban manualni reconnect, a ulaziti u router postavke i klikati na reconnect je gubljenje vremena.

 

BTW telnet radi s TG782i preko Putty-a (npr. stavio sam si admina itd) i routeru je trenutno neki otkljucani firmware tako da sve radi.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Automacki menjanje IP adrese?
Friday kaže...

 Znači automacki su zaključani kad dođu kod korisnika?

Da, da juzeri nebi menjali IP adrese i ostale postavke koje inače ruter pokupi automacki.

My name is Legion... For we are many!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Automacki menjanje IP adrese?

Ok. Ja nisam skapirao iz ovih prepiski resenje. Imam jedan program koji se zove Hider Pro. I sada, oni imaju oko 30 razlicitih IP adresa u svom programu, jednostavan je, kliknes da zelis da se promeni IP adresa za 1minut ili 5minuta i slicno, on sam menja IP adresu bez diskonekcije itd...znaci dok je ukljucen program, menja adrese, kad iskljucis program, ostaje moja IP adresa. E sad, taj program bi bio super da ima jedno 100 adresa da uvek mogu menjati, a da nema samo 30 razlicitih IP adresa, jer ja te adrese u tom trenutku koristim i jos 100 ljudi u isto vreme. Stupio sam sa njima u kontakt da kupim punu verziju, oni kazu da dobijas isto sto i u trialnoj verziji, iste adrese, ali ne dodatne. Meni to ne odgovara, treba mi program koji ima minimum 100 razlicitih IP adresa. Ili uvek kad se startuje da ima nove IP adrese...jel neko zna resenje konktetno, postoji sigurno :D

16 godina
odjavljen
offline
Automacki menjanje IP adrese?

Nisi nam objasnio šta će ti to?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Automacki menjanje IP adrese?

Jesam vec. Za besplatno skidanje sa nekih sajtova, novih, stranih, jer dozvoljavaju da se skine jedan fajl sa jedne IP adrese. A fazon imaju neki novi programi u 20partova, i nebih bas da cekam 20 dana da svaki dan skidam po jedna part...a i da klikcem sat vremena ko budala, ovako pusti da se skida i sam promeni ip adresu. Treba jedna minut da se ukljuci skidanje i taman da promenim ip adresu automacki i da skida dalje...u isto vreme. Bez ogranicenja.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Automacki menjanje IP adrese?
Mouse111 kaže...

Jesam vec. Za besplatno skidanje sa nekih sajtova, novih, stranih, jer dozvoljavaju da se skine jedan fajl sa jedne IP adrese. A fazon imaju neki novi programi u 20partova, i nebih bas da cekam 20 dana da svaki dan skidam po jedna part...a i da klikcem sat vremena ko budala, ovako pusti da se skida i sam promeni ip adresu. Treba jedna minut da se ukljuci skidanje i taman da promenim ip adresu automacki i da skida dalje...u isto vreme. Bez ogranicenja.

 

A zašto samo ne izvučeš telefonski kabel iz routera pa ga vratiš? Dobit ćeš drugu IP u roku par sekundi. Znam da nije baš na klik ali očito da ni jedna solucija nije posve prihvatljiva.

Ili jednostavno odi na privatni torrent tracker i tamo ćeš imati gotovo sve što inače pronađeš na kojekakvim warez stranicama i nećeš se morati mučiti sa IP adresama.

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Automacki menjanje IP adrese?

Trazi po torrentima covjece odakle ti to skidas :) Sve se moze naci, tako lako :)


p.s. kaze se automatski

 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
2 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Automacki menjanje IP adrese?

Imam preko SBB-a internet, staticki, koji se ne moze menjati. A znam ja googlati i traziti, ali nema ljudi stvari koje mi trebaju, verujte. Bavim se grafickim dizajnom i jako je ogranicena svera odakle se moze skidati free...

9 godina
neaktivan
offline
Re: Automacki menjanje IP adrese?
chaselol kaže...

Trazi po torrentima covjece odakle ti to skidas :) Sve se moze naci, tako lako :)


p.s. kaze se automatski

 

 Kad vec zelimo da ispravljamo gramatiku drugima, proverimo je prvo :) http://vukajlija.com/automacki/612340

12 godina
protjeran
offline
Re: Automacki menjanje IP adrese?
Mouse111 kaže...
Kad vec zelimo da ispravljamo gramatiku drugima, proverimo je prvo :) http://vukajlija.com/automacki/612340

aaaaa.... nasao si crkvu gdje da se katolici mole

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice