AVG rusi win 7

poruka: 18
|
čitano: 3.868
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
AVG rusi win 7

Doticni antivirus nije mi probleme stvarao,sve do proslog petka kad se izvrsio redovni update.

Dakle problem je taj da se svako malo win 7 zamrzne i nepreostaje nista drugo doli istaekavanje iz uticnice,da li je itko imao slicnih problema,jer sam isti antivirus morao obrisati i staviti nod 32 i sve ok,samo da napomenem da su winsi legalni tj kupljeni s Sony-evim prijenosnikom

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
AVG rusi win 7

Stavi avasta ili aviru, nod32 mi se nije nikad sviđa, a AVG pogotovo.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
AVG rusi win 7

prošle godine bitdefender na visti, neki dan...uh nemogu se sjetit..bilo na bug vijestima...također jedan av ruši windowse.

to se očito događa da nešto krivo isporuče uz update.

 

pa zar nemaju testna računala da provjere ono što će slati na svim verzijama windowsa?

puno je tu aljkavosti.

 

stavi nešto drugo.  tokom dana ili sutra ispručit će zakrpicu za taj problem.

pozdrav svima
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: AVG rusi win 7
Yellow man kaže...

Doticni antivirus nije mi probleme stvarao,sve do proslog petka kad se izvrsio redovni update.

Dakle problem je taj da se svako malo win 7 zamrzne i nepreostaje nista drugo doli istaekavanje iz uticnice,da li je itko imao slicnih problema,jer sam isti antivirus morao obrisati i staviti nod 32 i sve ok,samo da napomenem da su winsi legalni tj kupljeni s Sony-evim prijenosnikom

mislim da nemaš za čim žaliti,a i s nod-om se nećeš baš usrećiti,ali tvoj izbor..bar radi

14 godina
neaktivan
offline
RE: AVG rusi win 7

Ma nod je zakon. Troši najmanje resursa od svih antivirusnih programa, a i ima vrlo dobru detekciju virus crvića, itd. Po mojem najbolje što treba jednom prosječnom kućnom korisniku. Ja ga imam na oba računala, i isntalirao sam ga frendovima i svima radi odlično. Tako da nemaš brige, samo si ostavi noda

15 godina
offline
AVG rusi win 7

AVG je pao na samo dno.

 
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
AVG rusi win 7

Totalka

Belji se

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
AVG rusi win 7

Meni se Kaspersky uzasno svidja... :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
RE: AVG rusi win 7

Kaspersky je Bog i batina pogotovo IS jedan od najboljih paketa sigurnosti (ako ne i najbolji)

15 godina
offline
RE: AVG rusi win 7
softwaremaniac kaže...

Kaspersky je Bog i batina pogotovo IS jedan od najboljih paketa sigurnosti (ako ne i najbolji)

Norton mu je za petama. Slobodno bi mogao reći da su skoro isti.

14 godina
neaktivan
offline
RE: AVG rusi win 7

Imao sam northon i kaspersky i avast, ali nekako mi je nod najjednostavniji i najbolji. Neznam, nekako sam se navikao na njega i nemam problema s njim

14 godina
odjavljen
offline
RE: AVG rusi win 7
mrog 33 kaže...

Ma nod je zakon. Troši najmanje resursa od svih antivirusnih programa, a i ima vrlo dobru detekciju virus crvića, itd. Po mojem najbolje što treba jednom prosječnom kućnom korisniku. Ja ga imam na oba računala, i isntalirao sam ga frendovima i svima radi odlično. Tako da nemaš brige, samo si ostavi noda

Znaći sigurno si im instalirao crackan NOD, a to nije najbolje. To je loše. Bolje se drži besplatnih AV-a, nego crackanih...

Ja nemam potpis!?
14 godina
online
RE: AVG rusi win 7

Ja imam legalni Kaspersky i odlično radi.

14 godina
neaktivan
offline
RE: AVG rusi win 7
kingmedo kaže...
mrog 33 kaže...

Ma nod je zakon. Troši najmanje resursa od svih antivirusnih programa, a i ima vrlo dobru detekciju virus crvića, itd. Po mojem najbolje što treba jednom prosječnom kućnom korisniku. Ja ga imam na oba računala, i isntalirao sam ga frendovima i svima radi odlično. Tako da nemaš brige, samo si ostavi noda

Znaći sigurno si im instalirao crackan NOD, a to nije najbolje. To je loše. Bolje se drži besplatnih AV-a, nego crackanih...

 Zapravo i nije crackan, nego po netu imaš username-ova i passworda za nod 32kolko hoćeš. Evo trenutno imam legalnu licencu sad do 11.09. normalno mi se update i sve.

14 godina
online
RE: AVG rusi win 7

Nisam probao Norton 2010 daj mi link na PP pa ću ga isprobat Smijeh

14 godina
odjavljen
offline
RE: AVG rusi win 7
mrog 33 kaže...
kingmedo kaže...
mrog 33 kaže...

Ma nod je zakon. Troši najmanje resursa od svih antivirusnih programa, a i ima vrlo dobru detekciju virus crvića, itd. Po mojem najbolje što treba jednom prosječnom kućnom korisniku. Ja ga imam na oba računala, i isntalirao sam ga frendovima i svima radi odlično. Tako da nemaš brige, samo si ostavi noda

Znaći sigurno si im instalirao crackan NOD, a to nije najbolje. To je loše. Bolje se drži besplatnih AV-a, nego crackanih...

 Zapravo i nije crackan, nego po netu imaš username-ova i passworda za nod 32kolko hoćeš. Evo trenutno imam legalnu licencu sad do 11.09. normalno mi se update i sve.

Ali opet, nikad nisi siguran. Bolje je free avira ili avast, nego bilo koji drugi nelegalan.

Ja nemam potpis!?
15 godina
offline
RE: AVG rusi win 7

Ma taj AVG nikad nije bio nesto pretjerano...

14 godina
online
RE: AVG rusi win 7

Stavi Kaspersky 2010  ili Aviru AntiVir Free Edition,a AVG makni totalno s kompa najbolje sa avgremoverom jer AVG zna bit tvrdoglav kod deinstalacije.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice