Blue screen zbog torrent downloadera?

poruka: 10
|
čitano: 4.975
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Blue screen zbog torrent downloadera???

Evo imam problem,ako netko zna rijesiti,ovako stvar je u tome da kada krenem skidati torrente preko bilo kojeg torrent downloadera,komp baci blue screen of death i restarta se a trebam hitno nesto skinuti,pa eto ako netko zna odgovor,i kad stavim druge windowse radi istu stvar,a i sve komponente u kompu su nove,i ne shvacam u cemu je problem,hvala...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Blue screen zbog torrent downloadera???

Jel zna netko sto o tome,ili???

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Blue screen zbog torrent downloadera???
zotiss1989 kaže...

Evo imam problem,ako netko zna rijesiti,ovako stvar je u tome da kada krenem skidati torrente preko bilo kojeg torrent downloadera,komp baci blue screen of death i restarta se a trebam hitno nesto skinuti,pa eto ako netko zna odgovor,i kad stavim druge windowse radi istu stvar,a i sve komponente u kompu su nove,i ne shvacam u cemu je problem,hvala...

da vidim jesam li shvatio

 

ti si probao skinuti nešto s torrenta,on ti je izbacio BSOD

ti si rušio sistem i onda ga opet digao,opet probao skinuti nešto s torrenta i opet ti se pojavio BSOD

 

i kažeš da ti se to događa sa svim torrentima

 

nešto meni tu čudno da je to uopće moguće

 

da ne kažeš da samo bezveze lupetam,moglo bi biti (ali su male šanse) da ti je ušao neki opaki virus kad si skinuo torrent,njega si se rješio kad si reinstalirao winse ali opet si skinuo istu stvar pa ti se opet isto dogodilo

 

to je po meni jedino logično objašnjenje koje ja mogu zamisliti

iako je za to mala šansa da se dogodi

14 godina
neaktivan
offline
Blue screen zbog torrent downloadera???

probao sam vecinu torrent downloadera,i kada krenem skidati javlja se  bsod s kojim god skidao,probao sam da nije zbog neoriginalnih win 7,da nije microsoft bacio neki update ili slicno,ali i na xpu mi se isto dogadja,nakon formatiranog svega,da nije greska bas u torrentu sam mislio???

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Blue screen zbog torrent downloadera???
zotiss1989 kaže...

probao sam vecinu torrent downloadera,i kada krenem skidati javlja se  bsod s kojim god skidao,probao sam da nije zbog neoriginalnih win 7,da nije microsoft bacio neki update ili slicno,ali i na xpu mi se isto dogadja,nakon formatiranog svega,da nije greska bas u torrentu sam mislio???

Čudno!

Jesi li probavao s više torrenta i više downloadera(uTorrent,Bittorrent,Vuze)?

Fućkaj ga!
14 godina
online
RE: Blue screen zbog torrent downloadera???

Što pokušavaš skinuti??

14 godina
neaktivan
offline
Blue screen zbog torrent downloadera???

DA,BitComet,Vuze,BitTorrent,uTorrent,BitLord,...,ako treba posaljem link na torrent...

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.3.2010 0:08 (zotiss1989).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Blue screen zbog torrent downloadera???
zotiss1989 kaže...

DA,BitComet,Vuze,BitTorrent,uTorrent,BitLord,... Mythbusters od 1-6 sezone,ako treba posaljem link...

Nemoj u post,dobit ćeš karton!Jesi probao skidati nešto drugo?

Fućkaj ga!
14 godina
offline
RE: Blue screen zbog torrent downloadera???
Prvi put da takvo nesto cujem.
16 godina
neaktivan
offline
Blue screen zbog torrent downloadera???

Opera ima integrirani torrent downloader pa probaj s njom.

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice