BS player, odjednom nema slike, samo zvuk

poruka: 5
|
čitano: 4.512
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
BS player, odjednom nema slike, samo zvuk

Pozdrav, imam problem sa BS playerom kojeg dugo dugo godina koristim, sve do sada, najnormalnije je radio. Međutim sad, šta god pokrenem, od filmova i serija, čujem samo zvuk a ne vidim video. Nemogu čak niti smanjiti ili pojačati zvuk. Probao sam updejtati bs player, ništa. Probao sam deinstalirati i ponovno instalirati, isto ništa. Restartao komp, ništa. Može netko pomoći? Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: BS player, odjednom nema slike, samo zvuk

-probaš drugi player.. i tad znaš gdje je problem, sys-hw-driver-os ili konkretna app/postavka. (svi playeri koriste drivere i kodeke, osim npr gom koji ima odvojeno, ako radi u jednom mora i u drugom..)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
neaktivan
offline
Re: BS player, odjednom nema slike, samo zvuk
ihush kaže...

-probaš drugi player.. i tad znaš gdje je problem, sys-hw-driver-os ili konkretna app/postavka. (svi playeri koriste drivere i kodeke, osim npr gom koji ima odvojeno, ako radi u jednom mora i u drugom..)

 Win Media Player radi normalno. Ništa nisam dirao BS player tako da neznam u čemu je problem.

15 godina
offline
BS player, odjednom nema slike, samo zvuk

U potpunosti deinstaliraj BS Player i njegove postavke sa Geek uninstallerom i nakon toga ponovno instaliraj novu verziju BS playera pa probaj. 

 

Ako ne pomogne, a ne možeš naći uzrok (moguće neke postavke ili neki novi codeci da su nekompatibilni), onda instaliraj kao što ti je kolega rekao drugi player GOM ili moji favorit  MPC HC i VLC.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 15:10 (boxer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: BS player, odjednom nema slike, samo zvuk

playeri.. soft koji ima neki frontend koji je realno sporedan osim pitanja koliko raznih opcija nudi.. pa idi redom po opcijama, negjde nešto.. ako deinstal-install ne pomaže (ne reinstall na postojeće).. + promijeni defaultnu app i ne asociraj sve..

-ostalo je ispod haube, na nivou OSa jednako, kodeci.. a možda je neka registracia problem, možda malware.. reinstaliraj redom ili vidi neki treći soft  koji se možda petja bilo što, snimanje igre-zvuka, skype itd.. bezbrojne mogućnosti (i virus-malware koji voli zajahati npr audio)..

-nećeš znati što dok konkretno ne ispraviš i vidiš da radi ok.. pošto u drugom playeru radi ok, tad je nešto oko BSa.. samo kao orjentir gdje prvo tražiš fix (kao ćorava koka jer bolje za ot nema..). Moguće i sam BS, neki bug update-verzija.. možda neki stariji ..

 

-ja npr ne koristim novije, jer su bloatware, posljednji 26xnešto.. i isključen update, radi.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice