COD2 i Win7

poruka: 5
|
čitano: 2.891
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
COD2 i Win7
pitanje

Imam slijedeci problem.

 

OS mi je Windows 7 x64 build 7100.

Konfa je:

 

CPU: Intel Quad 9450

MB: Asus P5E

MEM: 2x2GB DDR2 OCZ Sli-Ready

HDD: Seagate 640GB, Sata-2, 7200, 32MB

VGA: XFX GTX280 (drivers 185.85 bas za x64 Windows 7)

 

Call of Duty 2 MP mi ne radi dobro.  Lagometer prikazuje zute trokutice i kvadratice svakih 15-20

sekundi, u gornjem dijelu istoga znaci da se radi fps-u odnosno o syncu grafike jer donji dio prikazuje

moj ping i latenciju u odnosu na server, a to je zelena pravilna linija i ping mi je uvijek ok. To znaci da

nije do mreze i moje konekcije, nego nesto drugo, a nemoze biti ni do grafike jer sve ostalo radi fantasticno.

Ima li tko ikakvu ideju sto bi moglo biti?!

 

Unaprijed hvala.

 

 

P.S. Kad smo vec kod problema jel uspio itko nagovoriti Soundmax na Asusu P5E da radi na svih sest

zvucnika u sedmici. Ako je, kako?

 

pozz

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: COD2 i Win7

Mene više zanima koliko dugo možeš biti na serveru? Zadnji put kad sam ja htio igrati CoD2 sa Win7, neugodno me iznenadio PunkBuster kad me kickao sa servera i rekao da su Winsi nepodržani. Tada je službena izjava bila da PunkBuster nikad neće dobiti podršku za Beta proizvod. Tako da, možeš zaboraviti igranje CoD2 na Win7 dok ne izađe službeno... (možda se u međuvremenu nešto promjenilo (toplo se nadam!)).

15 godina
neaktivan
offline
RE: COD2 i Win7
autorov komentar

 

Ma moze se sada igrati koliko te volja dugo, ali ovaj problem je i dalje tu.

 

Mozda ako naletis na nekakvo rjesenje, prosvijetli me :)))

 

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: COD2 i Win7

To nebi trebalo biti do Win 7 nego do drivera za grafiku. Imao sam sličan problem sa COD ali sam skinuo nove drivere i sad sve radi kako treba....

14 godina
neaktivan
offline
COD2 i Win7

pozz !! Eh ovak, kad pokrenem COD2 MP  prikaže crn ekran kao da će ući u igru ali ništa samo izbaci iz  igre bez da pokaže ikakvu grešku. Imam zadnji driver za grafičku!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice