Download preko browsera ne radi

poruka: 11
|
čitano: 4.274
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Download preko browsera ne radi

Znači ovo me već počima ozbiljno nervirati, što god idem skinuti preko browsera krene se skidati uredno 2 3 sekunde i stane, neki dan sam skidao origin koji ima 60mb nisam ga mogao skinuti cijeli dan mislio sam da je do njega, sada sam nešto reinstalirao diskord i išao ga ponovo skinuti također krene i stane. Onda sam skužio da ništa ne želi skinuti sa browsera krene ovako stane i više se ne pomiče https://prnt.sc/pf4z68, neki dan kad sam taj problem imao sa originom spojio sam se preko wifi (inače koristim lan kabli cijelo vrijeme) i uredno je radilo sve...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Download preko browsera ne radi

E kompadre i meni se ista stvar događa vec 2tj. Torrenti rade uredno. Ima li tko ideju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Download preko browsera ne radi

takoder isto ne mogu skinuti npr vlc player stane na 4 % s njihove stranice  ne otvara ni yutube video isto stane,uglavnom na t comu prijavio dolaze promjenit ruter iskapcanje i prekid veze na ruteru pomaze i onda radi

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Download preko browsera ne radi

Probajete isčupat žicu od strujnog adaptera na ruteru, meni je neki dan wi-fi kenjo al žična konekcija je bila dobra.

 

Nakon toga sve 5, ak to neupali zovi operatera i ebi im sve po spisku.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Download preko browsera ne radi
Streetpunk kaže...

Probajete isčupat žicu od strujnog adaptera na ruteru, meni je neki dan wi-fi kenjo al žična konekcija je bila dobra.

 

Nakon toga sve 5, ak to neupali zovi operatera i ebi im sve po spisku.

 evo sad skiniuo sinu nesto i nastavak instalacije me trazi da nastavim skinut dalje s neta ali nece ma ja sam ih zvao i rekli su da ce doc promjenit ruter dogada se to vec 4 tjedna za popizdit

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.10.2019 9:32 (redragonNG).
13 godina
offline
Download preko browsera ne radi

evo nedelja doso tehničar promjenio novi ruter sad dalje pratim i javim sta je i kako s novim

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Download preko browsera ne radi

Također mi se javlja isti probleem. Je li neko našao rješenje???

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Download preko browsera ne radi

Da, poruka odmah iznad tvoje. Ukratko; zovi službu za korisnike da ti promijene router.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.10.2019 19:56 (Marko :D).
5 godina
neaktivan
offline
Download preko browsera ne radi

Pozdrav svima.

 

da i ja podijelim svoje iskustvo koje je trenutno "u tijeku".

Prije 2 tjedna sam kupio novo računalo (matična: Gigabyte X570 Gaming X, AM4) i odmah nakon instalacije Win 10 mi se pojavio isti problem.

Dakle nije bitno koji browser koristim problem je isti, krene download i stane nakon 10-20 mb.

Ono što je interesantno ostali download-i (Steam downloadi npr...) rade potpuno normalno, sa normalnom brzinom. 

Stavio sam najnovije drivere za matičnu i za mrežnu nije pomoglo. 

Kopajući po internetu pronašao sam nekakvu skriptu: 

 

"open command prompt as administrator:

run these commands:

netsh int tcp set heuristics disabled

netsh int tcp set global autotuninglevel=disabled

and to be honest, i think you will only need to run the second one. I ran both on one computer and just the second on another. works either way."

 

koju sam ukucao u cmd i proradilo je... tada... 

Međutim nakon 2 tjedna/jučer se pojavio isti problem.

Pokušao sam napraviti isto (gore navedeno) ali nije pomoglo...

Samo da napomenem da na laptopu i starom računalu download radi normalno, tako da mi je teško zbog toga sumnjati na ruter.

Jučer sam reperao Win 10 međutim nije pomoglo.

 

Sada sam suočen sa tim da počinjem sumnjati na neispravnost mrežne kartice na matičnoj tako da ću posuditi externu mrežnu lan karticu i wifi adapter da eliminiram taj dio problema.

 

Uglavnom, to je to,

ukratko.

Ako bude kakvih promjena, na bolje ili gore... 

javim.

 

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Download preko browsera ne radi

Da se javim sa riješenjem svog problema.

Ipak je bio ruter na kraju. 

Problem je taj zadnji firmware na ruteru...

Promijenili su mi ruter i stavili novi na kojem je stari firmware...

 

14 godina
offline
Download preko browsera ne radi

I kod mene isti problem, kad krenem skidati veće datoteke, zapne na prvih par Mb i jedino pomaže restart T-Com routera. Nakon toga radi dobro dan - dva ili tjedan. Sutra ih zovem da prijavim grešku.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice