Driver za zvuk

poruka: 172
|
čitano: 127.729
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

a fali meni i pci input device driver

 

PCI\VEN_1102&DEV_7002&SUBSYS_00201102&REV_07

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.4.2013 14:20 (pirireis).
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Driver za zvuk

To je Game port od te zvučne. Kada instaliraš driver onaj driver, riješit će i njega.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
11 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

neće onaj kaže da ne prepoznaje uređaj. pouzdano radi jer je radio prije instalacije sedmice

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

a jel može komplet dobar driver od te matične, mislim da je to problem

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Driver za zvuk

Teško da ćeš nać komplet. Vidjet ću jel se da štogod iskopat.

 

Probaj sa ovime pa ćemo dalje.

 

Ovaj srednji. Nema ga na službenoj stranici, probaj googlati ime fajla.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.4.2013 14:29 (Sum_of_all_fears).
11 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

ok, samo mi u devices i printers stoji uskličnik kod pc isto

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

ne ide ni to

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

Jel to ploča iz Dellovog servera tj. ova?

 

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

da ivo

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Driver za zvuk
pirireis kaže...

da ivo

Pa niti nema audio čip integriran i predviđena je za Linux bazirane operativne sustave.

Jel imaš slučajno ubodenu kakvu pci audio karticu? Skini bočnu stranicu i provjeri.

Jesi ti to tek dobio i da li je prije bio kakav Windows os instaliran?

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
11 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

tek dobio bio je server 2003

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Driver za zvuk
pirireis kaže...

tek dobio bio je server 2003

Zaboravi onda. Nemaš ni priključke za zvučnike jel tako?

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
11 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

imam, rekao sam već da je na serveru 2003 sve radilo, ali sam stavio sedmicu i sad nemam sve te drivere

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

Daj onda točan naziv računala a ne samo model matične.

EDIT:

Skini ovo:

http://cn.creative.com/support/downloads/download2.asp?MainCategory=&Product=&dlcentric=1926&filename=LiveDrvUni-Pack%28ENG%29.exe

 

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.4.2013 15:14 (F1-IVO).
 
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

ne znam što konkretno?

dell inc i matična u cpu z, što još da trebam?

 

ok skidam

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.4.2013 15:19 (pirireis).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

ništa, kaže mi da ne može detektirati uređaj

 

samo malo sad kad sam ponovo pšokrenulo je

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.4.2013 15:24 (pirireis).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

Mislim da je to ovaj Dellov Server, koji nema audio na sebi onny 776

 

slikaj ploču, ovak to sutra možemo nagađat

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

riješeno! hvala svima na trudu a posebno ivi koji je sa onim kineskim polučio uspjeh. bravo ivo direktore zato i jesi mod, živio!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

opet problem za istim računalom i zvukom. radilo je sve i onda sam s kamerom instalirao neke drivere koje isto nisam mogao naći i poslije toga neće zvuk više. probao sam reinstalirati i neda više da ih instaliram. deinstalirao sam sve pod zvukom i spriječio automatsku instalaciju pa sam resetirao i ponovo probao međutim ništa. eto ako je direktor f1 ivo tu negdje da mi opet pomogne bio bi zahvalan.

 

može i netko drugi samo da riješim to.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.5.2013 16:40 (pirireis).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

pa ako si sve zvučne drivere deinstalirao i restartao računalo te ako nisi po biosu ništa mijenjao, pa ti ni poslije neće taj isti driver koji ti je radio instalirati, onda stvarno ne znam osim da sve ponovo čiste windowse instaliraš pa da probaš. ali ipak prvo pričekaj još malo dok ti se ivo ili netko s možda boljim rješenjem ne javi. u protivnom ako si u mogućnosti to bi ti bilo najjednostavnije. samo si sačuvaj neke druge drivere koje nemaš original na cd-u pa da ti ni oni ne bi nedostajali.

više anarhije i osobnosti,i svima bi bilo bolje!
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.5.2013 17:06 (shimano).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

a znam, pričekat ću još malo jer mi se ne da baš sve ponovo stavljati i podešavati, ali ako je to jedini način onda šta mogu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

ti još čekaš? nije ovaj forum kao što je bio nekad, a izgleda da ni formulaš ivo ne zna jer ti se ne javlja bit će da ćeš morati težim putem.

više anarhije i osobnosti,i svima bi bilo bolje!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

a ne znam što je to, zadnji put ih je dosta pomagalo a ivo je uspio rješiti. budem se još malo strpio jer imam i laptop, ali za igre i sve mi ttreba zvuk na pc.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

Sorry nisam prije vidio da te opet zeza zvuk.

Reci mi koju si to web kameru instalirao? Moguće je da imaš konflikt između drivera za kameru i zvuk.

Probaj u device manageru deinstalirat sve što ti stoji pod sound i imaging device (kamera) pa restartat računalo i onda ponovit instalaciju za zvuk.

Ako nebude išlo javi pa kad uhvatim vremena spojim ti se preko TeamViewera pa bacim oko.

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

uspjelo je hvala ti puno ivo {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.5.2013 19:23 (pirireis).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

evo stalno je zaje.avalo kad se kamera spoji pa sam izvadio tu staru zvučnu i bacio je u pm. sad bi si kupio usb zvučnu pa me zanima hoće li biti kakvih problema na ovoj matičnoj s njom? ne vidim zašto bi bilo ali pušem i na hladno sad kad me ova ispatila.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Driver za zvuk
pirireis kaže...

evo stalno je zaje.avalo kad se kamera spoji pa sam izvadio tu staru zvučnu i bacio je u pm. sad bi si kupio usb zvučnu pa me zanima hoće li biti kakvih problema na ovoj matičnoj s njom? ne vidim zašto bi bilo ali pušem i na hladno sad kad me ova ispatila.

Na skype zeza zvuk ili?

 

Nenad
11 godina
neaktivan
offline
Re: Driver za zvuk
Nello kaže...
pirireis kaže...

evo stalno je zaje.avalo kad se kamera spoji pa sam izvadio tu staru zvučnu i bacio je u pm. sad bi si kupio usb zvučnu pa me zanima hoće li biti kakvih problema na ovoj matičnoj s njom? ne vidim zašto bi bilo ali pušem i na hladno sad kad me ova ispatila.

Na skype zeza zvuk ili?

 

ma općenito, kad se kamera instalira, a probao sam dvije, onda više nema zvuka i to je to. ali eto riješio sam se te kartice stare pa sad samo da vidim da li bi mi usb nova radila probleme. kažem, ne vidim razlog, ali eto da se osiguram.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Driver za zvuk
pirireis kaže...
Nello kaže...
pirireis kaže...

evo stalno je zaje.avalo kad se kamera spoji pa sam izvadio tu staru zvučnu i bacio je u pm. sad bi si kupio usb zvučnu pa me zanima hoće li biti kakvih problema na ovoj matičnoj s njom? ne vidim zašto bi bilo ali pušem i na hladno sad kad me ova ispatila.

Na skype zeza zvuk ili?

 

ma općenito, kad se kamera instalira, a probao sam dvije, onda više nema zvuka i to je to. ali eto riješio sam se te kartice stare pa sad samo da vidim da li bi mi usb nova radila probleme. kažem, ne vidim razlog, ali eto da se osiguram.

Pogledaj u device manager pa vidi dali ti fali drivera.

 

Nenad
11 godina
neaktivan
offline
Re: Driver za zvuk
Nello kaže...
pirireis kaže...
Nello kaže...
pirireis kaže...

evo stalno je zaje.avalo kad se kamera spoji pa sam izvadio tu staru zvučnu i bacio je u pm. sad bi si kupio usb zvučnu pa me zanima hoće li biti kakvih problema na ovoj matičnoj s njom? ne vidim zašto bi bilo ali pušem i na hladno sad kad me ova ispatila.

Na skype zeza zvuk ili?

 

ma općenito, kad se kamera instalira, a probao sam dvije, onda više nema zvuka i to je to. ali eto riješio sam se te kartice stare pa sad samo da vidim da li bi mi usb nova radila probleme. kažem, ne vidim razlog, ali eto da se osiguram.

Pogledaj u device manager pa vidi dali ti fali drivera.

 

 

ma sve što je bilo do sad ranije u  temi navedeno i što je ivo pomogao riješiti je radilo dok ne uključim cam. ali kažem nije mi sad bitan taj driver od te pci stare kartice koja je spomenuta u temi već samo ovo za usb novu ako kupim da li bi mi štekalo isto nešto jer ta matična je server, isto je navedeno ranije koja je matična.

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice