Driver za zvuk

poruka: 172
|
čitano: 127.728
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

da još samo jednom ponovim, nije više problem s tom karticom i driverima, već samo informacija da li bi nova mogla na toj matičnoj zezati.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Driver za zvuk
pirireis kaže...

da još samo jednom ponovim, nije više problem s tom karticom i driverima, već samo informacija da li bi nova mogla na toj matičnoj zezati.

Nebi smjelo.  Nova nemože ni što zeznut na pločama, osim u pločama ako je sve u redu. 

Nenad
11 godina
neaktivan
offline
Re: Driver za zvuk
Nello kaže...
pirireis kaže...

da još samo jednom ponovim, nije više problem s tom karticom i driverima, već samo informacija da li bi nova mogla na toj matičnoj zezati.

Nebi smjelo.  Nova nemože ni što zeznut na pločama, osim u pločama ako je sve u redu. 

pa mislim si to samo zato što je to server na koji obično niti ne ide zvuk. ali ranije kad je bio server 2003 sve je uredno radilo, i cam i zvučnici, samo sad na sedmici nije. a onaj driver što mi je ivo našao je dao zvuk, no možda nije bio posve dobar za sedmicu ili nešto. uglavnom hvala ako je tako onda neću dalje razmišljati nego si sutra uzeti i to je to.

10 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

Zdravo ljudi imam problem,instalirao sam juce novi windows xpsp3,ali ne mogu uopste da slusam muziku,moze mi pomoci da resim problem...........unapred hvala..............

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Driver za zvuk

Instaliraj potrebne drivere.

Fiat Klub Hrvatska -- fiatisti.hr
10 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

Pozdrav ljudov evo ovako negdje prije sam instalirao win 7 32 bit-ni i neradi zvuk otisao sam na device manager i pise ovako " This device is working properly", ali i dalje neće ništa se nečuje probao sam s oba dvije strane komp no ništa.
  plizz pomoc !! :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Driver za zvuk

Ima li ijedan ovakav driver da se ne placa ,a da uspjesno pronalazi i skida drajvere?

10 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

Pozdrav svima dobre volje. :D Ima li ko da mi moze pomoci oko zvuka? Instalirao sam WINDOWS 7, maticna ploca mi je ASUS_motherboard M2N-MX  imam i CD ali ga neprihvata WINDOWS 7.Sta da lje i kako? Hvala.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

Zanemari što je drugi model Asusove ploče, isti je chip

 

ADI AD1986A, skini za Windows Vistu (samo odaberi da li je 32-bitna ili 64 bitna verzija sedmice), radit će 100% i na sedmici

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Driver za zvuk
apostol7 kaže...

Pozdrav svima dobre volje. :D Ima li ko da mi moze pomoci oko zvuka? Instalirao sam WINDOWS 7, maticna ploca mi je ASUS_motherboard M2N-MX  imam i CD ali ga neprihvata WINDOWS 7.Sta da lje i kako? Hvala.

U device manager klikni koji fali zvuk i imaš tamo napis windows update da te on sam nađe i instalira ih. (osim ako nisu isključen windows update).

Nenad
10 godina
neaktivan
offline
Re: Driver za zvuk

Nello... kliknuo sam na device manager pored ikonica od sound nema nikavih znakova ili uzvicnika sve cisto.Kad udjem u Sound PISE MI DIGITAL AUDIO- ZELENA KVAKICA ali nema zvucnika. Pokusavao sam pustiti neku pjesmu , zelena skala  se pomjera kao da radi,ali opet zvuka nema.Tako sam pokusao preko WINDOWS UPDATE mislim sam je trazio da instalira neke programe i ja sam naredio da ih instalira ali do zvuka nikako ne mogu doci. :P

10 godina
neaktivan
offline
Re: Driver za zvuk

Nasao sam na CD Windows Vistu i instalirao i napokon radi... tako je jednostavno ,ali se nije dalo bez pomoci!!! :D :P hvala!

10 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

Molim Drivere za zvuk ako neko može!!!!

Matična ploča je: Model 8363 -686, CHIPSET VIA KT 133A  za windows xp

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

Moze pomoc treba mi driver za zvuk...ovo je model GA-8SIMLNF (P4)

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

imam jedan problem instalirao sam windows Xp i sad neznam koji mi driver treba za zvuk....na maticnoj mi ne pise nista gledao sam pa molim ako sta znate da mi javite

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

Treba mi driver za maticnu MEDION 3500 ver:1, n8kako ga nemogu pronaci??

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Driver za zvuk
paparazzo kaže...

Treba mi driver za maticnu MEDION 3500 ver:1, n8kako ga nemogu pronaci??

LINK.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
9 godina
offline
Driver za zvuk

da li je moguće napravit da mi u igricama npr sviraja na zvučniku glazba a u headsetu teamspeak/mumble?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

molim vas pomozite ja sam nedavno nabavio novu centralnu windows 7 pa tražio sam preko interneta driver za ovu centralnu nemam nikako zvuk pa kako ću naći pravi driver za ovaj moj računar grafička 5.0 je brzina procesor 32 bit hdd 80 ram 2 gb treba li vam još išta samo javite 

asim omanovic
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

molim za pomoć.reinstalirao sam windows-7 .nemam zvuka i konstatirao sam da nije instaliran driver .podaci su slijedeći,
Naziv matične ploče    Epox EP-9NPAJ / 9NPA+ / 9NPA+ Ultra
Chipset na matičnoj ploči    nVIDIA nForce4, AMD Hammer
Zvučna kartica    nVIDIA MCP04 - Audio Codec Interface.

ne razumijem se previše u računala ali vjerujem da mogu instalirati driver i nadam se tako riješiti problem.molim link za to ili nekakvo drugačije rješenje problema.unaprijed zahvaljujem

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Driver za zvuk

@ tatta1

pripazi na driver, nforce ima allinone ali taj je problematičan, zato odvojeno postoji za audio i lan. Skini sa str. proizvođača (ili bilo kojeg drugog branda npr asus-msi..) samo progooglaj.

-drugi dio, za driver je važno 32-ili-64 bitni OS-driver, ako nema za win7 može vista ili xp (wdm, ali vjerojatno nema 64bitni).

-ako već nisi, probaj prvo autoupdate (hardware)... ako ti radi internet (jer je i mreža-lan dio drivera).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.12.2014 13:51 (ihush).
9 godina
neaktivan
offline
Driver za zvuk

 Instalirao sam win 7 ali ne mogu nigdje da nadjem driver za zvuk sve sam proba ali nece moze pomoc
Ovaj driver je u pitanju Analog Devices 1888/AD1980 @ Intel 82801EB ICH5 - AC'97 Audio Controller [A-2/A-3] PCI

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice