Dropbox problem

poruka: 13
|
čitano: 11.396
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Dropbox problem

Imam mali problem, naime imam stari laptop koji ima samo 15 gb prostora, i sad bi neke dosta važne stvari syncao na droppox ali on ima svoj folder unutar My Documentsa koji opet zauzima mjesto, zanima me kako bi te stvari uploadao na net, a da izbrisem taj Dropbox folder, oslobodim si mjesto na disku a da ih on ne počne brisat i sa neta! ima ko ideju!?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dropbox problem

Obriši program i pristupaj dropboxu preko browsera.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dropbox problem
BoDdAH kaže...

Imam mali problem, naime imam stari laptop koji ima samo 15 gb prostora, i sad bi neke dosta važne stvari syncao na droppox ali on ima svoj folder unutar My Documentsa koji opet zauzima mjesto, zanima me kako bi te stvari uploadao na net, a da izbrisem taj Dropbox folder, oslobodim si mjesto na disku a da ih on ne počne brisat i sa neta! ima ko ideju!?

Napravi u Dropbox folderu podfolder. Prebaci datoteke u podfolder i nakon što se obavi sinkronizacija idi na Preferences -> Advanced -> Selective Sync i tamo isključi sinkronizaciju kreiranog podfoldera na laptopu. Nakon toga obriši prebačene datoteke na laptopu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2011 11:02 (espero).
16 godina
offline
Dropbox problem

Dropbox koristim od nedavno i mislim da neću još dugo.

 

Da li još kome sporo uploada datoteke? U postavkama je postavljeno na don't limit, ništa se drugo ne uploada paralelno i file od 1.2 MB već pola sata uploada i nije gotov. Uz to, na trenutke dosta procesorske snage koristi, mada mi nije jasno zbog čega mu treba.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dropbox problem

Koristio sam prije dropbox, nakon što sam otkrio sugarsync, prešao sam na njega. 5gb free u početku, proširivo do nekih 30ak gb, selective sync, možeš dodati više kompova, mobitele... Ako želite probati, meni biste pomogli kada biste se registrirali preko mene, dobijem i ja 500mb i vi, a sigurno nećete požaliti, puno je bolji od dropboxa  {#} znači da, žicam referale...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.5.2012 0:28 (Val).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Dropbox problem

Zanima me da li postoji kakva mogučnost da budu datoteke read only i samo za skidanje sa dropboxa? Održavam folder sa materijalima za fax, ali svako malo netko obriše neku datoteku ili neku mapu i to mi stvara probleme.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Dropbox problem

Da ne otvaram novu temu bezveze...

 

Imam problem sa dropboxom, ne mogu više sherat link iz dropbox foldera, nakon desnog klika na pdf npr. ne nudi mi opciju dropboxe, share public link...? Ovako moram uć na dropbox web da bi to odradio

ex Quilombo23 : twitter : @saltcitysinner
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dropbox problem
Osa kaže...

Zanima me da li postoji kakva mogučnost da budu datoteke read only i samo za skidanje sa dropboxa? Održavam folder sa materijalima za fax, ali svako malo netko obriše neku datoteku ili neku mapu i to mi stvara probleme.

Procitaj ovo 

https://www.dropbox.com/help/60/en

11 godina
offline
Dropbox problem

Pročitao sam to ali nema riješenja za moj problem, znači ne mogu poslat link od slike, nakon desnog klika nema opcije dropbox, share private link

ex Quilombo23 : twitter : @saltcitysinner
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dropbox problem

upravo sam dobio 48 GB free na dropboxu na jednu godinu :D sad imam 59

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dropbox problem
Nemogu otkriti koja je glavna Dropbox tema, pa cu ovdje pitati:
Imam Dtopbox na kompu i mobitelu.
Sve slike koje poslikam se odma pojave na mobu, kompu i webu.
Moje pitanje je, sto se dogodi ako obrisem slike na mobu, slike na kompu, a sto ako brisem na webu.
Nigdje nisam nasao objasnjenje.
Nadam se da nije, bilo gdje obrisem, nestanu sa svih platformi?
Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dropbox problem
CyberDemonVZ kaže...
Nemogu otkriti koja je glavna Dropbox tema, pa cu ovdje pitati:
Imam Dtopbox na kompu i mobitelu.
Sve slike koje poslikam se odma pojave na mobu, kompu i webu.
Moje pitanje je, sto se dogodi ako obrisem slike na mobu, slike na kompu, a sto ako brisem na webu.
Nigdje nisam nasao objasnjenje.
Nadam se da nije, bilo gdje obrisem, nestanu sa svih platformi?

Je, obrišeš jednom, briše se svugdje. Ali bez brige, ako si izbrisao nešto bitno, sve ostaje 30 dana i uvijek možeš vratiti(ili cijeli file ili na stariju verziju ako si saveao nešto preko nečega)

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
9 godina
neaktivan
offline
Dropbox problem

Pozdrav,

Znam da dižem temu iz mrtvih al rađe tak neg da otvaram novu sta ne?

 


Trebao bi ogranicit tipa 1 folder na 2 usera ( laptopa) kako? 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice