DVD Shrink smanjenje fajla

poruka: 5
|
čitano: 1.874
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
DVD Shrink smanjenje fajla

Pozdrav svima,

 

 

može li mi tko reći da li će mi se cijeli film spržiti ako smanjim MB u DVD shrink-u?

Da li će to utjecati samo na kvalitetu ili će mi film biti skraćen?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: DVD Shrink smanjenje fajla
Jurassic Park kaže...

Pozdrav svima,

 

 

može li mi tko reći da li će mi se cijeli film spržiti ako smanjim MB u DVD shrink-u?

Da li će to utjecati samo na kvalitetu ili će mi film biti skraćen?

 Ne bi smio dirati film, samo kvalitetu. Barem je tako bilo prije nekoliko godina kad sam ga ja zadnji put koristio.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
11 godina
offline
Re: DVD Shrink smanjenje fajla
softwaremaniac kaže...
Jurassic Park kaže...

Pozdrav svima,

 

 

može li mi tko reći da li će mi se cijeli film spržiti ako smanjim MB u DVD shrink-u?

Da li će to utjecati samo na kvalitetu ili će mi film biti skraćen?

 Ne bi smio dirati film, samo kvalitetu. Barem je tako bilo prije nekoliko godina kad sam ga ja zadnji put koristio.

 Znam,ali nisam siguran da li je to kvaliteta ili film.

Evo,stavio sam sliku da vidiš kak to izgleda.

Stavio sam strelice na ono što mogu smanjiti,pa mi reci da li je to film ili kvaliteta?

EDIT:znaš li možda neki drugi način da smanjim veličinu filma ?

Radi se o 4,3 GB 1:1 kopiji filmam,ali ne stane na običan DVD iako DVD ima 4.7

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2015 22:33 (Jurassic Park).
15 godina
neaktivan
offline
DVD Shrink smanjenje fajla

sve ti to ovisi o tome sto zelis , dvd shrink ti daje opciju da izbacis apsolutno sve i ostavis samo film sa odredjenim prijevodom ili ako bas zelis sve onda samo to di si stavio  strelice pomakni dok nedodjes do zeljene velicine . zbog kompresije ces izgubiti nesto malo na kvaliteti videa (ovisno koliko ga komprimiraš ) ali sama duzina filma i ostalih stvari ce ostati nepromijenjena . ja dok sam ga koristio pred koju godinu sam opcenito izbacivao sve titlove osim hrvatskog  a extrase sam ostavljao samo ako sam ih nasao zanimljivima i vrijednima  za čuvanje .. 

That Jesus Christ guy is getting some terrible lag... it took him 3 days to respawn!
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: DVD Shrink smanjenje fajla
dadododo kaže...

sve ti to ovisi o tome sto zelis , dvd shrink ti daje opciju da izbacis apsolutno sve i ostavis samo film sa odredjenim prijevodom ili ako bas zelis sve onda samo to di si stavio  strelice pomakni dok nedodjes do zeljene velicine . zbog kompresije ces izgubiti nesto malo na kvaliteti videa (ovisno koliko ga komprimiraš ) ali sama duzina filma i ostalih stvari ce ostati nepromijenjena . ja dok sam ga koristio pred koju godinu sam opcenito izbacivao sve titlove osim hrvatskog  a extrase sam ostavljao samo ako sam ih nasao zanimljivima i vrijednima  za čuvanje .. 

 Puno hvala na odgovoru kolega,upravo me to zanimalo

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice