Fast startup

poruka: 23
|
čitano: 3.088
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Fast startup

Eo ljudi imam pitanje cuo sam da ima program koji ubrzava startup pa ako ko zna da mi da link nema veze neka je trial verzija.


Volim sise :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fast startup

Ima, a zove se:

Jači procesor i više RAM-a.

Sve ostalo su zablude.


I am a Bad Motherfucker
You fuck with me, you fuckin' with the best!
15 godina
neaktivan
offline
Fast startup

Ma imam ja quad i 2 gige rama ali sam cuo ad jedan program ful ubrzava startup.


Volim sise :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fast startup

stavi pc u hibernaciju, pogidne se 3-4 puta brze


Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
16 godina
offline
RE: Fast startup

Da. Ali nije prezdravo za disk stalno hibernaciju koristiti, barem tako kažu. Ja do sada nisam imao problema.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Fast startup

ko to kaze? Cool

 

hebernacija je jednako stetna kao i ostavljanje racunala da skida po nekoliko sati (ili dana) s interneta. Kad bi tako gledali, mislim da bi bilo najbolje uopce ne koristiti pc, jer je u teoriji svaka radnja stetna za mehanicke djelove kao sto su disk, ventilatori itd itd Smijeh


Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
15 godina
neaktivan
offline
Fast startup

Znaci niko nezna ime programa?


Volim sise :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Fast startup

Možda Magic Speed?

Ali program nije baš nešto to možeš sve preko msconfiga

 

Asus M2N-E Athlon 3800+
RAM 1GB
Hitachi 160 GB
GeForce 7600 GT




Poruka je uređivana zadnji put čet 22.5.2008 11:51 (VLC).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fast startup
buky kaže...

Eo ljudi imam pitanje cuo sam da ima program koji ubrzava startup pa ako ko zna da mi da link nema veze neka je trial verzija.


 Startup Faster! - Make Windows startup faster than ever!

http://www.ursoftware.com/product/startupfaster/index.htm

Isprobaj, pa javi rezultate ako nije problem.

 

 

It can be fun!

Show your computer to your friends-your Pentium III computer may run faster than his Pentium IV! Try it! - WTF ???

 

Ali, to nije sve!!!!

Uz ovu specijalnu ponudu, dobivate potpuno besplatno  speed shutdown ako nazovete odmah!

 

 

I am a Bad Motherfucker
You fuck with me, you fuckin' with the best!
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.5.2008 14:10 (Verbatim).
16 godina
neaktivan
offline
Fast startup

Ni to nije sve - još ubrzava i Internet 2-3 puta samo sa 2 zapisa u registry.

 

Gluposti, kao prije destak možda malo više godina oni programi koji su od 4 ili Mb RAM-a radili 8 ili 16.

Koliko se sjećam baš u Bug-u je bio prikaz takvih programa i svi redmo su bili smeće.

Ali su ciljali na publiku zgroženu činjenicom kako Windows 95 traži bezobraznih 16 Mb RAM-a.

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fast startup

U redu isprobat cu pa cu ti javit.

Volim sise :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fast startup
buky kaže...

U redu isprobat cu pa cu ti javit.

 OK.- Hvala.
I am a Bad Motherfucker You fuck with me, you fuckin' with the best!
15 godina
neaktivan
offline
Fast startup

LOL ova stvar nema moguscnosti trial nego moras dat 30 dolara a ako ti se ne svidja u roku od 30 dana vrate ti lovu.

Volim sise :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fast startup
buky kaže...

LOL ova stvar nema moguscnosti trial nego moras dat 30 dolara a ako ti se ne svidja u roku od 30 dana vrate ti lovu.

 http://www.pcnet-online.com/downloads/startup-faster.htm

Filename: startup-faster-setup.exe, 2.3Mb
Type:  Shareware. Free to try, $29.99 to buy.
I am a Bad Motherfucker You fuck with me, you fuckin' with the best!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fast startup

Ma ima dosta fora šta se tiće Fast Startupa. Npr, sav Logitechov softver (Set Point...) jako usporava podizanje Windowsa u nekim slučajevima za čak 15 - 20sec! Isključivanje nekih postavki koje su dostupne preko TuneUp-a ubrzava podizanje. Možeš imati 25-jezgreni procesor i 20 GB RAM-a ako ti sve štopa 2 - 3 programa ili drivera, imaš puno o problema.

Mount Vision Pro
15 godina
neaktivan
offline
Fast startup

Naso sam na jednom forumu taj program pa ubrzava komp ali nije to neka bolensa brzina ali ubrzava.

Kevin Mitnick RULZZZZ
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fast startup
buky kaže...

Naso sam na jednom forumu taj program pa ubrzava komp ali nije to neka bolensa brzina ali ubrzava.

 buky, koji program?
I am a Bad Motherfucker You fuck with me, you fuckin' with the best!
15 godina
neaktivan
offline
Fast startup

http://www.ursoftware.com/product/startupfaster/index.htm eo ovaj tu naso sam crackanog ako oces mogu ti poslat link od rapidshare na pp

Kevin Mitnick RULZZZZ
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fast startup
buky kaže...

http://www.ursoftware.com/product/startupfaster/index.htm eo ovaj tu naso sam crackanog ako oces mogu ti poslat link od rapidshare na pp

 Hvala buky, nema potrebe, glavno da si ti zadovoljan.
I am a Bad Motherfucker You fuck with me, you fuckin' with the best!
15 godina
neaktivan
offline
Fast startup

E da i btw hvala na preporuci dobar je program, ubrzava za nekih suigurno 7-10 sec ako ne i vise

Kevin Mitnick RULZZZZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.5.2008 15:37 (buky).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fast startup

hahaha..prvo reinstaliras komp..namjestis prave postavke..namjestis sto manje programa na start up-u(..recimo imam ih oko 22..moze i manje al nema potreb..meni dovoljno brzo)

                drugo nemeces gluposti na komp...odrzavas ga.onda disk defragmetacija..i recimo programic poput crap cleanera..

              trece ne  ocekuj da ce ti se win dignut za 5 sec ak ga dizes na celeronu 1.2 i 128 sdrama..

 

      ak imas sloidnu konfu i pazis i malo programa na start up-u..trrebalo bi se to sve brzo dizat..mislim brzo u umjerenim kolicinama..ak namjeravam bit na kompu 3 sata..ma boli    me k dal ce mi se dozta 15 il 20 sec..a ovi programi..no way..samo gluposti..mozda vam se i uspori komp od tog..lol

AMD Athlon x2 5000+ OC 3.0 GHz Gainward Bliss 8800GT 1024Mb Golden Sample OZC Platinum XTC Kit 2x1 gb ddr2 X2 HDD Seagate 500 gb Napajanje CORSAIR 550W
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fast startup

Ma dize mi se puno programa na start-upu ali ovo sta ti kazes ako ces bit tri sata na kompu onda ti je svejedno ja komp ne gasim po 16 dana ali jedanput kada ga zagasim ili restartam dize se 3-4 min to me rasplače.

Kevin Mitnick RULZZZZ
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fast startup

pa nemoj imat puno procesa..imas samo najnuznije a kad ti zatreba ukljucis ih..ak jednostavno moras i to ti je posao..onda probaj odrzavat disk...i nadogradi rame..i naravno nek reinstaliacija OS-a svakih 3-6 mjeseci bi pomogla..ovisi kolko gluposti meces i kaj radis..neko nemora po godinu dana..mislim da je ovo bacanje para..a i ako 16 dana imas upaljen komp i onda ga restartas il ugasis..pa opet upalis..pa strpi se malo..nece te 4 min ubit..vazno ti je kad se os digne da u njemu mozes normalno radit.a ne da ti se mozila otvara 5 min...znaci nemoj bacat pare i mislim i da kupis te stvari da cisto sumnjam da ce se poboljsat..

AMD Athlon x2 5000+ OC 3.0 GHz Gainward Bliss 8800GT 1024Mb Golden Sample OZC Platinum XTC Kit 2x1 gb ddr2 X2 HDD Seagate 500 gb Napajanje CORSAIR 550W
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice