Google chrome problem

poruka: 46
|
čitano: 16.751
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Google chrome problem

E ovako kad pokusavam otvorit google chrome i neku stranicu nista se nedesava uopce nece otvorit nijednu stranicu,probo sam instalirat ponovo ali opet isto vise neznam sta da radim

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google chrome problem

Jesi li probao preko nekog drugog browsera?

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Google chrome problem

Da preko explorera sve normalno radi ali ocu google chrome imat jer je brzi i jednostavniji

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google chrome problem

Za početak onemogući sve dodatke u browseru pa probaj ponovno.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Google chrome problem

Jesam probo sam ali nece

13 godina
offline
Google chrome problem

Koju pogrešku izbacuje?

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google chrome problem

Frend mi je neki dan imao ajmo reći isti problem; uopće nije mogao otvarat, ili ako otvori, sve mu se zamrzne.

Za početak probaj brisanje cookiesa, predmemorije i svih ostalih stvari preko CCleanera ili sličnih programa, te provjeravanje i brisanje greški na računalu/laptopu. Ako to ne uspije, probaj svako malo ulazit u Chrome, i ak ti uspije na kratko barem, odi na POSTAVKE i odi na O PROGRAMU GOOGLE CHROME da ti se ažurira automatski.

Ako ni to ne pomogne, što nije ni mom frendu, kao i još par sugestija, pričekaj dan, dva 3...njemu par dana nije funkcioniralo kak spada, pa mu je proradilo, do tada je koristio drugi browser...

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Google chrome problem

Možeš probati i resetirati Chrome na zadane postavke.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Google chrome problem
Bart kaže...

Frend mi je neki dan imao ajmo reći isti problem; uopće nije mogao otvarat, ili ako otvori, sve mu se zamrzne.

Za početak probaj brisanje cookiesa, predmemorije i svih ostalih stvari preko CCleanera ili sličnih programa, te provjeravanje i brisanje greški na računalu/laptopu. Ako to ne uspije, probaj svako malo ulazit u Chrome, i ak ti uspije na kratko barem, odi na POSTAVKE i odi na O PROGRAMU GOOGLE CHROME da ti se ažurira automatski.

Ako ni to ne pomogne, što nije ni mom frendu, kao i još par sugestija, pričekaj dan, dva 3...njemu par dana nije funkcioniralo kak spada, pa mu je proradilo, do tada je koristio drugi browser...

Ocistio sam cookise sa svih browsera ccleanerom ali opet neradi neznam sta mu je,google chrome sam reinstaliro par puta ali opet isto,postavke od google chroma uopce nemogu otvoriti isto zamrzne

13 godina
offline
Google chrome problem

Ako ne radi Chrome, skini si Comodo Chromium Secure. To ti je browser baziran na Chromiumu koji je još sigurniji i brži od Chromea, uz to i izgleda kao Chrome.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Google chrome problem

Google  nekad požuri sa izbacivanjem novih  verzija chroma bez da su detaljno izbalansirane i testirane pa bude raznih problema. Tada nikakvo  čišćenje  i resetiranje ne pomaže jer je riječ o greškama unutar chroma koje se manifestiraju u određenim kombinacijama softvera.  Meni se jučer chrome na linuxu nadogradio i od tada se chrome samo ruši.  Nema pomoći dok to sam Google  ne riješi zakrpom ili slijedecom verzijom. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Google chrome problem

A zašto uopće koristiti chrome...pa taj browser je pušiona teške kategorije! {#}

 
1 7 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome problem
ekstreman kaže...

A zašto uopće koristiti chrome...pa taj browser je pušiona teške kategorije! {#}

Zbog ove izjave mogao bi dobiti minuse od vjernih korisnika Chromea.

A da ima nebuloza - ima! Kolega nije mogao otvoriti Google Drive u Chromeu, pitao mene da li mogu - klik-klik i otvorim - u Firefoxu. ?!

Crome ima problem sam sa sobom i svojom brzinom - otvori stranicu tako brzo da je ni ne vidiš. {#}

10 godina
protjeran
offline
Re: Google chrome problem
ekstreman kaže...

A zašto uopće koristit.

chrome...pa taj browser je pušiona teške kategorije! {#}

Svaki browser.  ima mana i nema savršenoga .

Kod chroma mi  je dobro što većina stranica i talk mesengera radi bez ikakvih dodataka -instalacija -plugina ....   

 

Koji je tvoj favorit  ?

10 godina
offline
Re: Google chrome problem
ekstreman kaže...

A zašto uopće koristiti chrome...pa taj browser je pušiona teške kategorije! {#}

Zato sto mi je nekako najednostavniji i najbrzi npr u internet exploreru otvorim neku stranicu i stranica bude skroz sastrane, a na mozilli mi baguje nesto a najveci problem kod mozzille i kod explorera sto mrzim onaj njihov download sistem kod google chroma je to sve jednostavnije

13 godina
offline
Re: Google chrome problem
Acex kaže...
ekstreman kaže...

A zašto uopće koristiti chrome...pa taj browser je pušiona teške kategorije! {#}

Zato sto mi je nekako najednostavniji i najbrzi npr u internet exploreru otvorim neku stranicu i stranica bude skroz sastrane, a na mozilli mi baguje nesto a najveci problem kod mozzille i kod explorera sto mrzim onaj njihov download sistem kod google chroma je to sve jednostavnije

Kao što sam ti već rekao skini Comodo Chromium Secure. To ti je browser baziran na Chromiumu (Chrome) ali malo sigurniji i brži od Chromea sa hrpom postavka. Browser ima istu temu kao što ima Chrome te se na njega mogu instalirati svi dodaci koji se mogu instalirati na Chrome. Ne vidim razlog zašto ga ne bi isprobao. Jedina razlika je u tome što su maknuli Chromeov špijunski kod iz browsera i optimizirali ga da bude sigurniji i brži.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
10 godina
offline
Re: Google chrome problem
Marko :D kaže...
Acex kaže...
ekstreman kaže...

A zašto uopće koristiti chrome...pa taj browser je pušiona teške kategorije! {#}

Zato sto mi je nekako najednostavniji i najbrzi npr u internet exploreru otvorim neku stranicu i stranica bude skroz sastrane, a na mozilli mi baguje nesto a najveci problem kod mozzille i kod explorera sto mrzim onaj njihov download sistem kod google chroma je to sve jednostavnije

Kao što sam ti već rekao skini Comodo Chromium Secure. To ti je browser baziran na Chromiumu (Chrome) ali malo sigurniji i brži od Chromea sa hrpom postavka. Browser ima istu temu kao što ima Chrome te se na njega mogu instalirati svi dodaci koji se mogu instalirati na Chrome. Ne vidim razlog zašto ga ne bi isprobao. Jedina razlika je u tome što su maknuli Chromeov špijunski kod iz browsera i optimizirali ga da bude sigurniji i brži.

Ista stvar i sa tim preglednikom nista nece otvorit,zasad od preglednika mi jedino radi mozilla i explorer kod opere je ista stvar ko i kod google chroma

9 godina
protjeran
offline
Re: Google chrome problem
Acex kaže...

Ista stvar i sa tim preglednikom nista nece otvorit,zasad od preglednika mi jedino radi mozilla i explorer kod opere je ista stvar ko i kod google chroma

Sve si rekao! Zato je Mozilla moj favorit! IMO

extreme!!
10 godina
protjeran
offline
Google chrome problem

Na chromeu,  ima u podešenjima rubrika pomoć -prijava problema,  pa im to pošalji i potvrdi pritom opciju de se pošalju i sistemski detalji. 

Pazi da tada nisi konektiran u neki online account jer buš im poslao pristupne podatke. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Google chrome problem
bunkermax kaže...

Na chromeu,  ima u podešenjima rubrika pomoć -prijava problema,  pa im to pošalji i potvrdi pritom opciju de se pošalju i sistemski detalji. 

Pazi da tada nisi konektiran u neki online account jer buš im poslao pristupne podatke. 

Svaki browser ima prijavu problema, a što se tiće accounta, chrome već ionako sve zna o njima. Dajte se ljudi naučite: izbjegavajte google tražilicu i chrome preglednike. To je prva linija obrane od špijunaže!

extreme!!
10 godina
protjeran
offline
Google chrome problem

Je, u pravu si.  Podatke prikuplja i sam os, kao i većina  raznih aplikacija. 

No u ovoj temi pokušavamo čovjeku pomoći kako mu osposobiti chrome browser,  a ne sad da zabrijemo o usporedbama browsera i špijunaži kroz aplikacije. 

Žišku, ak bumo tak u svim temama pisali o svemu, onda forum i tematike gube smisao i preglednost. 

(di si bil kad smo imali finu edukativnu temu... Hehhee... Al zblokali su nam ju   :-)  )

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Google chrome problem
bunkermax kaže...

Je, u pravu si.  Podatke prikuplja i sam os, kao i većina  raznih aplikacija. 

No u ovoj temi pokušavamo čovjeku pomoći kako mu osposobiti chrome browser,  a ne sad da zabrijemo o usporedbama browsera i špijunaži kroz aplikacije. 

Žišku, ak bumo tak u svim temama pisali o svemu, onda forum i tematike gube smisao i preglednost. 

(di si bil kad smo imali finu edukativnu temu... Hehhee... Al zblokali su nam ju   :-)  )

Onda mu objasni kak da stavi certifikat u eksepciju jer mu to izgleda pravi problem. Na mozilli to ima fino kroz ono upozorenje riješeno.

extreme!!
10 godina
protjeran
offline
Google chrome problem

Kaže čovjek da je par puta nanovo instalirao,  i da mu neotvara nijednu stranicu,  tako da meni to najviše liči na bug u samom chromeu u kombinaciji sa njegovim ostalim softverom. 

 

Chrome, nakon instalacije, na defaultnim postavkama,  ima sve kaj treba za uobičajeni rad. I meni od jučerašnjeg updatea neradi chrome baš najbolje.. 

 

Prijavio sam googleu i čekam odgovor.   Za linux verziju su mi odgovorili unutar pola sata,  a za win verziju evo prošlo 24 h i još nema odgovora . .

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google chrome problem

Slažem se. I ja mislim da je Firefox bolji od Chromea po pitanju privatnostii i brzine. Na mom računalu (s kojeg ovo pišem) Firefox dosta brže otvara stranice nego Chrome čak i sa kojekakvim pluginim. Kod Chromea me živcira me njihov GoogleUpdate.exe koji ne radi ništa drugo nego skuplja podatke i prati naš rad na računalu bez našeg znanja. Što se tiče tražilica pa nije ona jedina bolji je DuckDuckGo koji ne prati pretraživanja. Google je kao neka spužva koja sve upija.

 

Ako nekoga zanima kako ga Google vidi to može provjeriti na http://www.google.com/ads/preferences, a kako nas Google prati može se vidjeti na http://donttrack.us/.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.11.2014 19:29 (Marko :D).
 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Google chrome problem

Pokusao sam i s onim prijavi google chromu ali ni to nece jednostavno sta god stisnem nereagira cijeli chrome je kao "zablokiran" nista nece otvorih neznam u cemu je problem

9 godina
neaktivan
offline
Google chrome problem-dvije tražilice

Molim pomoć oko problema sa dotičnom tražilicom.

 

Kod pokretanja google ode u pozadinu a nadvlada ga ova druga tražilica kako to riješiti??

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome problem-dvije tražilice

u postavkama samo restart svih settingsa i ok

9 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome problem-dvije tražilice

Molim konkretnije objašnjenje

13 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome problem-dvije tražilice
dragoknez kaže...

Molim konkretnije objašnjenje

 pri dnu postavke google chrome settingsa imas,reset settings ,kliknes to i vrati ti sve na tvornicke postavke ,bez ikakvih preljepaka,adona,promjena trazilica i sl

9 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome problem-dvije tražilice
Naguljizov kaže...
dragoknez kaže...

Molim konkretnije objašnjenje

 pri dnu postavke google chrome settingsa imas,reset settings ,kliknes to i vrati ti sve na tvornicke postavke ,bez ikakvih preljepaka,adona,promjena trazilica i sl

 Probao,ali nije pomoglo

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice