GTA 4 na Windows 7

poruka: 37
|
čitano: 35.283
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
GTA 4 na Windows 7

Imam problem sa instalacijom GTA 4 na Windows 7.Pojavi mi se da mi system nije kompatibilan sa %P.Na laptopu pokušavam instalirat igru.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: GTA 4 na Windows 7

imas vec ovdje temu o gta iv. tamo se postaju sva pitanja

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
GTA 4 na Windows 7

My Computer > (GTA IV DISC) Desni klik miša - OPEN > Nađi instalacijsku ikonu > Desni klik miša > Properties > Compatibility >

> Compatibility Mode > "Run this program in compatibility mode for" označi sa kvačicom > odaberi Windows XP ili Windows Vista (Nisam siguran koji će U TVOJEM SLUČAJU raditi) > Apply > OK!

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2009 15:16 (ivann.n).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
GTA 4 na Windows 7

Ne radi probao sam :S

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA 4 na Windows 7

imam jedan problem, kada pokušam preči no.1 misiju igrica zablokira, dali je to zbog windowsa 7 i dali ima neki pach koji če to riješiti? hvalaSmijeh

čabraja
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
GTA 4 na Windows 7

Jeli tebi bio isti problem tokom instalacije kao i meni ??

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 na Windows 7

Meni radi na win 7 ultimate bez problema :D

Paty
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 na Windows 7
vice kaže...

Meni radi na win 7 ultimate bez problema :D

 Meni isto tako :D

AMD Athlon(tm) 7750 dual core,2.71 ghz,4 gb RAM,ATI radeon HD 4850 graf. Windows 7 64 bit
15 godina
protjeran
offline
GTA 4 na Windows 7

Meni ga neće ni instalirat :(

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 na Windows 7

i meni je isto tako prijatelju Plač ljudi sta da radim???

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 na Windows 7

i ja imam win 7 ultimate al nece da mi pokrene instalaciju

moze li nekakav pach pomoci? plss help me Viče

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 na Windows 7
Ljudi ajd vi sa windows 7 pricekajte da izadu driveri za njega.....bar do 1. ili 2. mjeseca i tek onda stavite win 7....a dotle se igrajte na xp-u jer na njemu GTA 4 radi skoro, naglasavam skoro, bez problema.
14 godina
neaktivan
offline
GTA 4 na Windows 7

igra je i na xp-u problematična...puna je bugova...nekad mi se slika samo od sebe počne trest i auto vozit samo od sebe...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: GTA 4 na Windows 7

I ja sam imo taki problem sa instalaciom, Ali sam podesio ovo u prethodnoj poruci i sad hoce . Isto mi je windows 7. Stavio sam kobajgi vista SP2 !!

13 godina
neaktivan
offline
GTA 4 na Windows 7

Jel znate zasto mi laagga na minimum grafici i na high istom kolicinom?!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 na Windows 7
KOLIKO GTA 4 TREBA MEMORIJU JA IMAM 2GB I GRAFIKU INTEL PENTIUM DUAL CORE T4200 256MB STA PREPORUCUJE TE
LAPTOP EMACHINES E725
14 godina
offline
RE: GTA 4 na Windows 7
dosta je 2 gige rama,ali grafa je preslaba.Frend ima na svom lapu intel od 512mb,jedva mu pokrene igru sve šteka užas,ima patch instaliran.
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 na Windows 7
grand kaže...
KOLIKO GTA 4 TREBA MEMORIJU JA IMAM 2GB I GRAFIKU INTEL PENTIUM DUAL CORE T4200 256MB STA PREPORUCUJE TE
LAPTOP EMACHINES E725

 preslab ti je procesor a i grafička..možda češ čak i moći pokrenuti igru, ali će ti to sve biti sporo i trzavo. ja mislim da se ne isplati uopće instalirati gta4 na taj laptop.

15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 na Windows 7
robisierra92 kaže...
grand kaže...
KOLIKO GTA 4 TREBA MEMORIJU JA IMAM 2GB I GRAFIKU INTEL PENTIUM DUAL CORE T4200 256MB STA PREPORUCUJE TE
LAPTOP EMACHINES E725

 preslab ti je procesor a i grafička..možda češ čak i moći pokrenuti igru, ali će ti to sve biti sporo i trzavo. ja mislim da se ne isplati uopće instalirati gta4 na taj laptop.

Ne može to ni u igru ući.

 

To ti je integrirka i to piece of s*it integrirka, najvjerovatnije Intel GMA4500.

 

Uglavnom, ne možeš ući, pojavit će ti se najvjerovatnije crni ekran, isprobao sam sa ATI x1650(koja je jača od integrirke)

 

PSN: filip99
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 na Windows 7
AlienWare1 kaže...

Ne može to ni u igru ući.

 

To ti je integrirka i to piece of s*it integrirka, najvjerovatnije Intel GMA4500.

 

 

 je, u tom laptopu je integrirana gma4500..laptop je sam po sebi dosta slab i loš,a pogotovo taj njegov nekakav glossy ekran..uglavnom, treba se poštedjeti truda i gnjavaže oko instalacije i uopće ne instalirati gta4 na to čudo.

16 godina
neaktivan
offline
GTA 4 na Windows 7

jedno pitanje..

da li su gta 4 i gta:episodes from liberty city iste igre?

Psssssst Zecovi spavaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 na Windows 7
angel of fire kaže...

jedno pitanje..

da li su gta 4 i gta:episodes from liberty city iste igre?

Nisu.

 

Potpuno isti grad, potpuno paralelno vrijeme događanja sa normalnim GTA 4, ali potpuno drugačije priče i likovi, tj. svjetovi.

 

Zaigraj pa ćeš vidjeti, potpuno novi ugođaj donose, gotovo kao novi GTA, čak ti ne treba ni GTA 4 jer su stand-alone.

 

Taj EFLC ti je pack The Lost and The Damned i The Ballad of Gay Tony ekspanzija.

 

EDIT: Donose i nove aute, helikoptere, oružja i par specijalnih stvarčica.

PSN: filip99 //
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.6.2010 20:53 (AlienWare1).
14 godina
offline
RE: GTA 4 na Windows 7

Nisu.Imaju isti engine,aute,gradove i to,al nikako nisu iste

15 godina
protjeran
offline
RE: GTA 4 na Windows 7
angel of fire kaže...

jedno pitanje..

da li su gta 4 i gta:episodes from liberty city iste igre?

Nisu,GTA IV je 1 igra a GTA IV EFLC se sastoji od 2 djela Gay Tony i The Lost Damngned(neam pojma točno kako se piše) i ta 2 djela su isto drugačija...i bolje je optimizirano EFLC (episodes from liberty city) Za onoga što ima laptop i što pita dali će moč igru pokrenit možda bi i mogao da igra na 20FPS-a ako napravi ovo

 

napravio sam u gta iv mapi

Commandline (tekstualni dokument)

i zaljepio ovo i mogu kako hoču postavke postaviti,čudno mi je ovo.40-50FPS-a derem High Very High(2 ili 3 stavke) i one distance su na 100 Slika govori 1000Rijeći.

width 320 -height 200 -refreshrate 60 -novblank -texturequality 0 -renderquality 0 -viewdistance 0 -detailquality 0 -shadowdensity 0? -nomemrestrict -norestrictions -noprecache -safemode -fullscreen

 

Inače konfa iz moj pc,samo cpu nije 3.15ghz nego je 3.10ghz.

Što je 18cm i svaku zenu cini sretnom..novcanica od 500€
16 godina
neaktivan
offline
GTA 4 na Windows 7

jel ima ko pozivncu z aneki privatan torrent???

ili na pm , ak neko zna za dobar to***ent..

Psssssst Zecovi spavaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: GTA 4 na Windows 7

Ovdje pitaj.

14 godina
neaktivan
offline
GTA 4 na Windows 7

evo da i ja nes pitam

 

kupio sam laptop ----- http://www.hgspot.hr/51460/prijenosno-racunalo-hp-pavilion-dv7-3101ea-wj206ea-

 

dali je moguce na njega instalirat gta 4 i dal to ima normalno kupit (gta 4) u ducanima i da je za sedmicu?

 

eto nisam bas u tim vodama pa me zanima fala na odgovoru

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 na Windows 7

skills imaš pp

13 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 na Windows 7
Looka kaže...
vice kaže...

Meni radi na win 7 ultimate bez problema :D

 Meni isto tako :D

I meni isto :))

Gabriel
13 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 na Windows 7

Ja sam instalirao GTA IV na svom Windows XP Professional računalu i radio je OK, malo zastajkivao. Onda sam instalirao Windows 7 Ultimate i nije ga htio pokrenut. Izbrisao sam ga i krenuo ponovno instalirat, ali se pojavila neka poruka da nije kompatibilan sa Windows 7. Onda sam ušao na CD, u mapu GTAIV i pronašao datoteku setup.exe, na nju kliknuo desnom tipkom miša, onda kliknuo na Properties i odabrao Compatibility Mode: Windows XP (Service Pack 3), pokrenuo setup.exe i tako uspio pokrenuti instalaciju. Pokušaj i ti za datoteku setup.exe postaviti Compatibility Mode: Windows XP (SP3) i trebalo bi ti radit! :))

Gabriel
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice