Home video nadzor

poruka: 4
|
čitano: 2.490
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Home video nadzor

pozz htio bih napravit si video nadzor u kuci tocnije pred ulaznim vratima kuce, e sad kupio bih neku kameru  preko ebaya ne preskupu (moze preporuka), kako bi ju mogao spojiti na ruter wifiom il kablom nebitno a da mogu gledati u realnom vremenu na poslu bez da moram imati upaljen komp, i naravno da samo ja mogu pristupiti istoj. Molim da mi potanko objasnite sto kako Hvala

ivan.buti@gmail.com
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Home video nadzor

Malo je to veci kums nego samo kupit kameru.Za pocetak treba ti ili server ili davalac usluga za snimanje video materijala.Mislim da je najbolja ideja, za malo novca, kupit neku NN kamer, montirat, spojit na kucni PC, i koristit se remote programom.Jeftino rijesenje, za nesto bolje morat ces nesto vise novca izdvojit, i trebas obratiti paznju da ta kamera mora biti u nekom kucistu...Sve u svemu mislim da imaju gotova rijesenja, kod zastitarski firmi, i da ce te izaci manje novca nego da sam to pravis.


Prevrti forum mislim da je netko vec radio nesto slicno ali jako davno :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2015 19:08 (blue_tander).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Home video nadzor
blue_tander kaže...

Malo je to veci kums nego samo kupit kameru.Za pocetak treba ti ili server ili davalac usluga za snimanje video materijala.Mislim da je najbolja ideja, za malo novca, kupit neku NN kamer, montirat, spojit na kucni PC, i koristit se remote programom.Jeftino rijesenje, za nesto bolje morat ces nesto vise novca izdvojit, i trebas obratiti paznju da ta kamera mora biti u nekom kucistu...Sve u svemu mislim da imaju gotova rijesenja, kod zastitarski firmi, i da ce te izaci manje novca nego da sam to pravis.


Prevrti forum mislim da je netko vec radio nesto slicno ali jako davno :)

 Bez snimaca sve je zamrseno i nista povoljnije.

Zadovoljavajuci snimac nadjes vec za 2 000 kuna i nemas brige sa 100 gluposti koje te cekaju ako mislis Pc pretvoriti u pretvarac i distributer video signala.

14 godina
neaktivan
offline
Home video nadzor

HVala

ivan.buti@gmail.com
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice