Igrica crasha-Dragon age:Inquisition

poruka: 14
|
čitano: 1.921
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Igrica crasha-Dragon age:Inquisition

Nisam nasla temu za probleme sa ovom igrom ili nisam dobro trazila,ali eto neka se prebaci tema ako treba.ugl. pocela sam igrati i stvarno bi htjela tu igru vec nakon 4 godine i preci ali mi crasha,i ne zelim igrati sa jezom kad ce se ugasiti,do racunala nije problem jer ima i vise nego dovoljno dobre spec.  e sad bi vjer trebala trzit verziju igre patcheve i slicno sto se ja ne snalazim nego sam popizdim, ako ima tko da zna u cem je problem pa da mi pomogne ..

 

hvala

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Igrica crasha-Dragon age:Inquisition

Original igra ili piratska verzija? Ako je ovo drugo u pitanju onda je odgovor i više nego jasan.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Igrica crasha-Dragon age:Inquisition

piratska je da,znam da je to karakteristicno za njih ali ne crashaju mi se sve piratske...nema nikakvo rjesenje?

14 godina
offline
Igrica crasha-Dragon age:Inquisition

Pretpostavljam Dragon age:Inquisition CPY. Kolko znam CPY nije izdavao nikakve patcheve za tu igru jer svaki patch treba krekirati a igra ima denuvo zaštitu.

 

Moja preporuka ti je ovo https://www.instant-gaming.com/en/2291-buy-key-origin-dragon-age-inquisition-goty-edition/

 

10€

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2018 20:36 (SolidSnakeCRO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Igrica crasha-Dragon age:Inquisition

hvala izgleda da je to jedino rjesenje da to odigram na miru...ma neka verzija deluxe sa partisa je,al eto zajebava.

hvala

14 godina
offline
Igrica crasha-Dragon age:Inquisition

A gle, ak ne želiš baš kupiti mogu ti na PP poslati link na CPY verziju.  Ako ne želiš kupi ju jer fakat je bagatela.

 

Sad malo gledam, pa CPY i je deluxe verzija....sumnjam da bi bilo onda neke razlike.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2018 20:43 (SolidSnakeCRO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Igrica crasha-Dragon age:Inquisition

Jel ti overclockana graficka? Sjecam se da je DA:I uzasno lose radio s overclockom na grafickoj (rusenja stalna). Moguce da ga vec tvornicki overclock na grafickoj rusi - predlazem da probas malo underclockati graficku pa vidi... meni je rijesilo problem.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Igrica crasha-Dragon age:Inquisition

koliko ja znam nije clockana,imam onaj predator sense,i tamo mogu podesiti rad na normal,fast i turbo....neznam da li moze nastetiti sta ako podesim max fan speed da ga hladi nekad malo jace?

ugl igru sam rjesila nabavila original,pa cemo vidjeti...

6 godina
protjeran
offline
Igrica crasha-Dragon age:Inquisition

Kupi orignal. Na stranu piratstvo, Dragon Age 3 ima dobru foru da ne možeš importat save game nikako osim preko njihove web aplikacije Dragon Age Keep koja je integrirana s igrom i Originom. Šteta jer stvarno se masu odluka prenosi u treći dio.

https://dragonagekeep.com/en_US/

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Igrica crasha-Dragon age:Inquisition

nije overclockana provjerila sam preko programa,pise da je maximalno podeseno onako kako b trebalo biti optimalno...

GPU Clock1404 MHz

Boost Clock1670 MHz

Memory Clock2002 MHz 
          8008 MHz effective

12 godina
online
Re: Igrica crasha-Dragon age:Inquisition
MazikeeN kaže...

koliko ja znam nije clockana,imam onaj predator sense,i tamo mogu podesiti rad na normal,fast i turbo....neznam da li moze nastetiti sta ako podesim max fan speed da ga hladi nekad malo jace?

ugl igru sam rjesila nabavila original,pa cemo vidjeti...

Original igra ti vjerojatno nece pomoc, ja sam isto igrao piratsku. Nakon sto sam underclockao grafu sve je bilo ok. Skini program MSI afterburner i probaj malo smanjiti clock (vrlo je jednostavno, samo pomaknes slider malo prema dolje, tipa -50 MHz).

 

EDIT: Pa overclockana je vjerojatno tvornicki... o kojoj grafi se radi? Ja sam tad imao GTX 970 i cim bi bilo iznad nekih 1400 MHz igra bi se rusila... moguce da lose podnosi ove novije grafe koje su vise clockane... 

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2018 9:57 (Minneyar).
6 godina
offline
Re: Igrica crasha-Dragon age:Inquisition

G FORCE GTX 1060

14 godina
offline
Igrica crasha-Dragon age:Inquisition

Majko mila i game designa ako je to problem, debilizam na najjače.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Igrica crasha-Dragon age:Inquisition

palo u vodu sa original igrom...sad sam stavila neku piratsku al mi neda da nstavim sto sam na originalu igrala trazi patch novi,,,moze netko pomoci?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice