Ikona na deskopu

poruka: 11
|
čitano: 1.697
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Ikona na deskopu

Uh... muka mi je to što moram otvarati novu temu, iako sam prošito puno takvih selišnih tema. Jasno je da je problem jeben.... glup. Imam win 7... veš dugo ga imam instaliranog... i sad sam eto danas skinuo jedan program YAWCAM da mogu koristiti web kameru kao nadzornu kameru... hmm... razlog nebitan . Uglavnom skinem i instaliram i ono sve ok i kad pokrenem, ono se ne pokrene i pojavi se prozor da odaberem koji ću program odabrati da pokrenem. Bilo mi je čudno .. i ja došao do te ikonice di se taj program pokrene.  Kad ono ništa. No onda sam sa čudom da su sad sve ikonice pretvorile u onu istu ikonu koju je ta yawcam imala. Tako kako god želim pokrenuti neki program pojavi se prozor sa pitanjem pod kojim programom želim pokrenuti. Teme postoje ... no ne nađoh rješenje, pa čak sam pokrenuo vračanje sustava koje se isto otvara sa pokretanjem onog prozora pod istim pitanjem koji program želim pokrenuti. Ni u safe mode nisam mogao ništa napravit. ne znam kako to vratiti nazad u prethodno stanje...

i

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ikona na deskopu
SRLETRON kaže...

Uh... muka mi je to što moram otvarati novu temu, iako sam prošito puno takvih selišnih tema. Jasno je da je problem jeben.... glup. Imam win 7... veš dugo ga imam instaliranog... i sad sam eto danas skinuo jedan program YAWCAM da mogu koristiti web kameru kao nadzornu kameru... hmm... razlog nebitan . Uglavnom skinem i instaliram i ono sve ok i kad pokrenem, ono se ne pokrene i pojavi se prozor da odaberem koji ću program odabrati da pokrenem. Bilo mi je čudno .. i ja došao do te ikonice di se taj program pokrene.  Kad ono ništa. No onda sam sa čudom da su sad sve ikonice pretvorile u onu istu ikonu koju je ta yawcam imala. Tako kako god želim pokrenuti neki program pojavi se prozor sa pitanjem pod kojim programom želim pokrenuti. Teme postoje ... no ne nađoh rješenje, pa čak sam pokrenuo vračanje sustava koje se isto otvara sa pokretanjem onog prozora pod istim pitanjem koji program želim pokrenuti. Ni u safe mode nisam mogao ništa napravit. ne znam kako to vratiti nazad u prethodno stanje...

i

 Pokreni vraćanje sustava, ali sa Start -> Run -> rstrui .

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2015 11:21 (espero).
16 godina
offline
Re: Ikona na deskopu

uh... aplikacija nije pronažena

Bilo sta kliknem bilo program, bilo sistemski uvjek pita isto. Kao da više ne zna kojem se programu otvara

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2015 12:07 (SRLETRON).
15 godina
offline
Ikona na deskopu

nema ti četvrte nego system restore (kampljet), prije nego što si instalirao to nešto. Control Panel\All Control Panel Items\Recovery i odaberi datum i/ili sat prije instalacije ... toga. i ne istaliraj ono za što nisi siguran što čini sustavu. 

 

nakon toga prouči ovo: http://alternativeto.net/software/yawcam/ i odaberi nešto suvislo uz obilato guglanje ima li itko problema s tim što si odabrao PRIJE instaliranja 

 

 

možda, đast in kejs, pročešljaj računaljku s Malwarebytes Antimalware (https://www.malwarebytes.org/antimalware/) - odaberi besplatnu verziju i (ako još nisi) pri instalaciji isključi free trial pro verzije. ažuriraj ga i puisti da skenira sve (u settings > custom). budi strpljiv. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2015 12:07 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ikona na deskopu
SRLETRON kaže...

uh... aplikacija nije pronažena

Bilo sta kliknem bilo program, bilo sistemski uvjek pita isto. Kao da više ne zna kojem se programu otvara

 

 Rstrui.exe bi trebao biti u folderu C:\Windows\System32. Ako nije tamo, probaj ga iskopirati s nekog drugog računala.

16 godina
offline
Re: Ikona na deskopu

Ajar...

napravio sam to što si predložio.. skenirao je, našao je podosta sranja... restartirao i na žalost i dalje se bilokoji progtami ne otvaraju ako prethodno ne pita u kojem programu želite da se otvori.

16 godina
offline
Re: Ikona na deskopu

espero...

 to je tošno... osobmo sam ručno došao do njega i polrenuo direktno... kao što rekoh isto

16 godina
offline
Ikona na deskopu

nije meni problem sve nanovo instalirati... no stvarno mi se ne da... osik ako se ne naže rječenje ... onda ću to i napraviti

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ikona na deskopu
SRLETRON kaže...

espero...

 to je tošno... osobmo sam ručno došao do njega i polrenuo direktno... kao što rekoh isto

To je stvarno čudno. Jedino još da probaš to iz safe moda. I možda da probaš eventualno ipak iskopirati datoteku s drugog stroja (za slučaj da je zaražena). Drugih ideja baš i nemam.

16 godina
offline
Re: Ikona na deskopu

i to sam probao. ništa idem polako sve nanovo. Hvala vam na pomoć i trud

 

16 godina
offline
Ikona na deskopu

uh.... evo da vam kazem da sam to eto upravo popravio. kako ? tako da sam umetnuo dvd win 7 i preko njega sam pokrenuo servisne alate i pokrenuo vračanje sustava koje naravno direktira iz dvd-a. eto. zivi bili i pacijent ziv

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice