Ikone se pomjesaju nakon spajanja na hdmi

poruka: 5
|
čitano: 965
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Ikone se pomjesaju nakon spajanja na hdmi

Spojim hdmi kabelom na samsung led tv full hd, rezolucija je namjestena 1920x1080 i nakon sto iskopcam hdmi sve ikone na radnoj povrsini mi se pomjesaju pa ih moram opet poslozit kako su bile, jel itko imao slican problem i kako ga je rijesio?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ikone se pomjesaju nakon spajanja na hdmi
domac5 kaže...

Spojim hdmi kabelom na samsung led tv full hd, rezolucija je namjestena 1920x1080 i nakon sto iskopcam hdmi sve ikone na radnoj povrsini mi se pomjesaju pa ih moram opet poslozit kako su bile, jel itko imao slican problem i kako ga je rijesio?

 to ti se obično dešava kad priključiš displej različite rezolucije nego što ti je trenutno postavljena

13 godina
offline
Re: Ikone se pomjesaju nakon spajanja na hdmi
Wolverine kaže...
domac5 kaže...

Spojim hdmi kabelom na samsung led tv full hd, rezolucija je namjestena 1920x1080 i nakon sto iskopcam hdmi sve ikone na radnoj povrsini mi se pomjesaju pa ih moram opet poslozit kako su bile, jel itko imao slican problem i kako ga je rijesio?

 to ti se obično dešava kad priključiš displej različite rezolucije nego što ti je trenutno postavljena

 to je jako cudno jer tv je 1920x1080 isto kao i ekran na laptopu

12 godina
offline
Ikone se pomjesaju nakon spajanja na hdmi

ista stvar i kod mene :D

a meni na kompu 1920x1080 rezolucija,i takodjer isto takva na tv-u (iako kad ukljucim i monitor i tv u isto vrijeme rezolucija postane 640x480 WTF)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ikone se pomjesaju nakon spajanja na hdmi
Mortiis kaže...

ista stvar i kod mene :D

a meni na kompu 1920x1080 rezolucija,i takodjer isto takva na tv-u (iako kad ukljucim i monitor i tv u isto vrijeme rezolucija postane 640x480 WTF)

 Jos uvijek nisam rijesio problem, svaki put kad iskopcam moram si ispocetka poslozit ikone na deskopu koje mi budu razbacane.

Jedino sta sam primjetio je da ako u intel hd ploci namjestim dupliciraj zaslone onda mi se ne razbacaju ikone i sve je puno sitnije vjv zato sto je onda bas full hd rezolucija ali moram rucno preko tipke fn ugasit ekran na laptopu a svaki put kad ukopcam hdmi on automatski odabere projekciju na drugi zaslon(tv) a ekran mi se na laptopu normalno iskljuci.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice