Imam problem sa hard diskom Samsung

poruka: 3
|
čitano: 1.816
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Imam problem sa hard diskom Samsung

Pozdrav ljudi..
Problem mi se javlja sa fotografijama na disku Samsung s2 Portable 500gb.U zadnje vrijeme disk ih sporije ucitava nego prije,a kada ih pokusam otvoriti to se inace zavrsi da dio fotografije bude jednobojan a drugi onakav kakav treba da bude... kao na ovoj slici : http://pokit.org/get/img/0377932c262372499d42a920772aaf66.jpg  
Takve fotografije ne mogu niti da kopiram,niti brisem a jos manje da otvaram u nekim programima.Skenirao sam disk u raznim antivirusima i svi su pokazali da nema "infected files" ali naglasili su i to da je neke datoteke nemoguce skenirati.
Sve ostalo na disku mi radi savrseno samo te fotke zezaju a mene to mnogo vise nervira jer se bavim fotografijom tako da ljudi pomagajte ako mozete ikako...

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.12.2013 0:05 (pirat).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Imam problem sa hard diskom Samsung
njinsa kaže...

Pozdrav ljudi..
Problem mi se javlja sa fotografijama na disku Samsung s2 Portable 500gb.U zadnje vrijeme disk ih sporije ucitava nego prije,a kada ih pokusam otvoriti to se inace zavrsi da dio fotografije bude jednobojan a drugi onakav kakav treba da bude... kao na ovoj slici : 
http://pokit.org/get/img/0377932c262372499d42a920772aaf66.jpg  
Takve fotografije ne mogu niti da kopiram,niti brisem a jos manje da otvaram u nekim programima.Skenirao sam disk u raznim antivirusima i svi su pokazali da nema "infected files" ali naglasili su i to da je neke datoteke nemoguce skenirati.
Sve ostalo na disku mi radi savrseno samo te fotke zezaju a mene to mnogo vise nervira jer se bavim fotografijom tako da ljudi pomagajte ako mozete ikako...

Skeniraj disk HD Tuneom da budemo sigurni da nema bad sectora.

13 godina
offline
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice