Internet stick ne radi na W8

poruka: 21
|
čitano: 3.096
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Internet stick ne radi na W8

Dakle internet stick koji je radio na prijasnjem laptopu pod W7 sada na novom laptopu pod W8.1 ne radi?! Oba windowsa su bila 64-bitna. Probao sam iskljuciti vatrozid i avast ali nista. Program od sticka se uredno instalira i pokrene, stick se kao spoji na mrezu ali ne otvara stranice (prima i salje sms poruke).

P.S.

Inace kad pokusam pronaci problem javlja mi da nesto blokira vezi; vatrozid ili sigirnosne postavke. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.8.2014 12:40 (tomislav10).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Internet stick ne radi na W8

Na win8 imas defender, probaj njega ugasiti. A isto tako napisi o kojem modelu sticka se radi.

12 godina
offline
Re: Internet stick ne radi na W8

Defender ke iskljucen od prije. Gore imam avast i malwarebytes.

Stick je huawei e173.

15 godina
offline
Re: Internet stick ne radi na W8
tomislav10 kaže...

Defender ke iskljucen od prije. Gore imam avast i malwarebytes.

Stick je huawei e173.

-avast. btw nikad dva aktivna AVa, novi mbam je 'smeće' /koristi ga samo kao čistaća. ne kao aktivnu zaštitu), avast je preagresivan, koristi defender manje problema.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
neaktivan
offline
Re: Internet stick ne radi na W8
ihush kaže...

-avast. btw nikad dva aktivna AVa, novi mbam je 'smeće' /koristi ga samo kao čistaća. ne kao aktivnu zaštitu), avast je preagresivan, koristi defender manje problema.

Da ,ali Defender nije pravi AV. Ipak je to MS-ov prizvod. {#}

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
15 godina
offline
Re: Internet stick ne radi na W8

... al majstori znaju (bitno da instaliraju neki overkill i sve zatvore, osim što forwardaju potrtove za gaming i seedanje pa trojanćići šeću kako žele), kao i btweovski driveri su OK?.. ili možda nisu?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
neaktivan
offline
Internet stick ne radi na W8

Sta si prije instalirao avast ili stick? dobro pregledaj da li se sve od njega instaliralo, ako nece deinstaliraj ga i dobro pocisti tragove internet managera pa ponovo instaliraj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Internet stick ne radi na W8

Na službenim t-mobileovom stranicama našao sam update za Huawei stick za windows 8. Međutim ni s njim neće. Čak i kad isključim avast i vatrozid.

Događa se isto što i ranije, veza s internetom se ostvari, ali nemože se otvoriti ni jedna stranica.

15 godina
offline
Re: Internet stick ne radi na W8
tomislav10 kaže...

..za windows 8....

8 nije 8.1 ne rade sve stvari, možda je i ovo takav slučaj.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Re: Internet stick ne radi na W8

Ne vjerujem, nešto na mom kompu blokira otvaranje stranica ali ne znam što...

9 godina
neaktivan
offline
Internet stick ne radi na W8

kako sam ti rekao deinstaliraj internet manager dobro pocisti sve zaostatke i ponovo ga instaliraj!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Internet stick ne radi na W8

Jesam. Deinstalirao sam stari i instalirao novi upravljački program za W8. Ista stvar.

9 godina
neaktivan
offline
Internet stick ne radi na W8

A Avast je cijelo vrijeme na kompu? Da probas njega ukloniti, jel meni taj bas isti stick radi na 8-ici.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Internet stick ne radi na W8

Pa ugasio sam ga i probao se spojiti, ne radi.

9 godina
neaktivan
offline
Internet stick ne radi na W8

Pa kazem ti kod men radi taj stick i manager, probaj ukloniti avast

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Internet stick ne radi na W8

Evo deinstalirao sam avast, počistio registry, restratao računalo i - neće! Sad je ulogu avasta preuzeo windows defender. (jel to dovoljno?)

 

P.S.

 

Zvao sam korisničku podršku za t-mobile, čovjek se spojio na moj komp i svašta smo pokušavali, ali nije išlo. Po njegovim riječima problem stvaraju DSN-ovi i predlozio je da zamijenim stick.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.8.2014 23:59 (tomislav10).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Internet stick ne radi na W8

Pa za prosjecnog korisnika je dovoljno, ja recimo imam ESET, onda uznmi Huawei 3131 on mora raditi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Internet stick ne radi na W8

Jesi probao stick na drugom računalu? Ne nužno win 8?

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Internet stick ne radi na W8

Da naravno, napisao sam da je na W7 radio bez greške.

12 godina
offline
Internet stick ne radi na W8
Evo sad sam ponovo povukao postavke za Huawei internet stikove za W8 (više njih, ja konkretno imam E193) i stick - radi!
Očito da su na t-mobile stranici updatirali postavke ili je se nešto na windowsima updatiralo ...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Internet stick ne radi na W8

imam problem jedan s usb internet stickom... normalno ga prikljucim i radi i najednom se ugasi.. kad da sam stisnuo disconnect. zanima me dali mozda ima neka postavka da se sam automatski iskljucuju ili imam neki problem? 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice