Iste postavke za mail ne rade na drugom računalu

poruka: 4
|
čitano: 1.259
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Iste postavke za mail ne rade na drugom računalu

Pozdrav, 

 

imam dva računala i postavke za mail rade bez problema na jednom računalu dok na drugom neće, probao sam 5 različitih email clienta, još zanimljivija je činjenica da na ovom računalu na kojem ne rade mailove , jedan ipak radi od njih 8, a svi su jednako postavljeni na hostingu. Zvao sam i mojeg hosting providera, kod njega također sve radi normalno i očito je problem u mojem računalu, ali nemam pojma što bi to moglo biti.

 

Ako se netko susreo sa istim problemom, molim pomoć ili ću izludit :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iste postavke za mail ne rade na drugom računa

Što ti konkretno ne radi? Ako ti računala izlaz na internet imaju preko različitih providera i ako samo ne možeš slati mailove, probaj promijeniti SMTP port jer neki provideri (Iskon npr.) blokiraju port 25 za sve osim njihovog mail servera.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Iste postavke za mail ne rade na drugom računa

Javlja da mi je neispravan username ili lozinka, što sam provjerio vise puta da je to u redu. Spajam se preko iste internet konekcije, probao sam i portove mijenati ali to nije problem jer jedan mail radi, dok ostali ne, postavke su sve iste osim usernamera.

9 godina
neaktivan
offline
Iste postavke za mail ne rade na drugom računalu

Ako itko bude imao sa ovom nocnom morom problem neka u cmd promp upise ipconfig/flushdns 

To je rjesilo moje probleme.

Osim ovog gore problema nisam mogao vidjeti ni novi website sa starom domenom koji sam uploadao, pokazivao mi je stari izgled.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice