Izbrisan folder downloads!!

poruka: 8
|
čitano: 2.498
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Izbrisan folder downloads!!

Pozdrav svima, izbrisao sam slučajno folder downloads, prebacio mi se na desktop isto slučajno, i pošto je bio i dalje u Usersima, izbrisao sam ga i on nije otišao niti u smeće prvo, ikona downloads i dalje stoji ali kad sr ide uc javi gresku, probao sam s mnogim programima za vratiti natrag fileovr, i pokušao na restore previous version desnim klikom na downloads, no u tabu previous versions nema proslih verzija te ne mogu ništa kliknut. Isa sam u cmd i upisao user/xx/downloads i javi da tog foldera nema

Molim vas ako itko ima rjesenje dosta bitnih stvari mi se nalazi tamo 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Izbrisan folder downloads!!

My Computer, Favorites i tamo kreiraj new folder pod imenom Downloads i nema greške više.

Naravno pod svojim user accom.

iclock2much
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Izbrisan folder downloads!!

Oce mi se vratiti sve što sam imao?

9 godina
neaktivan
offline
Izbrisan folder downloads!!

Aha. I 500 000 € će ti se prebaciti na bankovni račun.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Izbrisan folder downloads!!

Slično sranje sam i ja napravio, samo nisam ga izbrisao nek sam stavio da downloads folder bude na D:\ umjesto D:\Downloads
Sad kad god stisnem na downloads otvara mi D particiju i nemogu to nikako promijeniti. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Izbrisan folder downloads!!
Pa jel postoji ikakav način da vratim sve
14 godina
neaktivan
offline
Re: Izbrisan folder downloads!!
fcbarca kaže...

Sad kad god stisnem na downloads otvara mi D particiju i nemogu to nikako promijeniti.

Sve se može promijeniti, samo treba znati. O čijem točno "downloads" folderu govorimo (aplikacija)?

 

franearemki kaže...
Pa jel postoji ikakav način da vratim sve

"Sve" gotovo sigurno ne, neke su datoteke prebrisane s nekim drugim podatcima. Koliko točno možeš vratiti teško je reći, kao što ne možeš na prvi pogled niti provjeriti ispravnost tako vraćenih datoteka.

 

http://pcsupport.about.com/od/filerecovery/tp/free-file-recovery-programs.htm

Eto ti pa probaj. Pamet u glavu drugi puta...

A C program is like a fast dance on a newly waxed dance floor by people carrying razors.
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.10.2014 16:03 (rustweaver).
15 godina
online
Re: Izbrisan folder downloads!!
fcbarca kaže...

Slično sranje sam i ja napravio, samo nisam ga izbrisao nek sam stavio da downloads folder bude na D:\ umjesto D:\Downloads
Sad kad god stisnem na downloads otvara mi D particiju i nemogu to nikako promijeniti. 

 -vidi povratak na default.. (ima, traži .. desni klik na downloads).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice