Izmjena source koda u browseru ?

poruka: 5
|
čitano: 2.202
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Izmjena source koda u browseru ?

Izmjena source koda u browseru ?
Otvorio sam web stranicu u Chrome, uradio desni klik, odabrao inspect elements te u Html prozoru izmjenio neki tekst i umetnuo sliku prijatelja.
I sve to mi lijepo prikaže u glavnome prozoru ali neznam kako sad to sačuvati kako bi tu izmjenjenu stranicu mogao prikazati (offline) prijatelju i zeznuti ti ga.
Ako to spremin klasičnim načinom file/save as, nakon otvaranja takvoga fajla prikazuje samo linkove i to nema veze sa izgledom originalne stranice.
Isto mi se događa i u Firefox-u.
Neko kaže da je to moguće u Internet exploreru

Može li ko da pomogne

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2011 9:43 (magistar).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Izmjena source koda u browseru ?
magistar kaže...

Izmjena source koda u browseru ?
Otvorio sam web stranicu u Chrome, uradio desni klik, odabrao inspect elements te u Html prozoru izmjenio neki tekst i umetnuo sliku prijatelja.
I sve to mi lijepo prikaže u glavnome prozoru ali neznam kako sad to sačuvati kako bi tu izmjenjenu stranicu mogao prikazati (offline) prijatelju i zeznuti ti ga.
Ako to spremin klasičnim načinom file/save as, nakon otvaranja takvoga fajla prikazuje samo linkove i to nema veze sa izgledom originalne stranice.
Isto mi se događa i u Firefox-u.
Neko kaže da je to moguće u Internet exploreru

Može li ko da pomogne

Ako želiš pokazati offline,samo spremiš tu stranicu, i promjeniš sourc code s notepadom 

kinder milch schokolade
16 godina
neaktivan
offline
Re: Izmjena source koda u browseru ?

Ok znači da je spremim sa save as i onda ju otvorim u notepad.
Ali kako da promijenim source code, ako ti nije problem pojasni malo, tek sam počeo učiti html.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2011 12:14 (magistar).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Izmjena source koda u browseru ?
magistar kaže...

Ok znači da je spremim sa save as i onda ju otvorim u notepad.
Ali kako da promijenim source code, ako ti nije problem pojasni malo, tek sam počeo učiti html.

Source code je onaj kod koji i vidiš u notepadu i jednostavno izmjeniš što hoćeš

kinder milch schokolade
15 godina
neaktivan
offline
Izmjena source koda u browseru ?

http://www.tensons.com/products/websiterippercopier/

 

Evo s tim alatom kopiraj stranicu da je kasnije normalno mozes pogledati offline.

Tamo di ti spremi stranicu nadji index.php.html nesto tog tipa i mjenjaj u notepadu.

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb: "Hvala" ili "Thum Up" nego pisati post sadrzaja "Hvala", koji ujedno ne prati temu?
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice