Jako čudan problem s tipkovnicom

poruka: 5
|
čitano: 2.389
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Jako čudan problem s tipkovnicom

Dakle zadnjih tjedana mi se pojavio jedan problem ne Genious tipkovnici koju koristim već duže vremena i bio sam jako zadovoljan.

 

Dakle, odjednom cijela desna strana tipkovnice (strelice i numpad i one Home,Insert,Del i sl. tipke) ne rade, odnosno kad ih stisnem čuje se beeping zvuk (onaj isti zvuk ako stisnete više tipki odjednom) i jednostavno ne funkcioniraju. Probao sam sve one opcije u Ease of Access Centru ali ništa nije pomoglo, također sam instalirao drivere od tipkovnice i sve je funkcioniralo dobro nekih 10-ak minuta i onda se problem pojavio opet. Tipkovica je spojena sa PS/2 konektorom, iscrpio sam sve opcije za koje znam pa slušam prijedloge jer mi se neda ići kupovati novu tipkovnicu.

 

Na slici dolje je model o kojm se radi.

 

Genius kb29e

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Jako čudan problem s tipkovnicom

Da li se isto ponasa tastatura i na drugim racunarima ili se ovo samo desava na jednom racunaru?

Moguce je da tastatura ima neki kvar.

Loading...
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Jako čudan problem s tipkovnicom
Dodinho kaže...

Dakle zadnjih tjedana mi se pojavio jedan problem ne Genious tipkovnici koju koristim već duže vremena i bio sam jako zadovoljan.

 

Dakle, odjednom cijela desna strana tipkovnice (strelice i numpad i one Home,Insert,Del i sl. tipke) ne rade, odnosno kad ih stisnem čuje se beeping zvuk (onaj isti zvuk ako stisnete više tipki odjednom) i jednostavno ne funkcioniraju. Probao sam sve one opcije u Ease of Access Centru ali ništa nije pomoglo, također sam instalirao drivere od tipkovnice i sve je funkcioniralo dobro nekih 10-ak minuta i onda se problem pojavio opet. Tipkovica je spojena sa PS/2 konektorom, iscrpio sam sve opcije za koje znam pa slušam prijedloge jer mi se neda ići kupovati novu tipkovnicu.

 

Na slici dolje je model o kojm se radi.

 

Genius kb29e

Vidi da ti nije nešto ostalo zaglavljeno, tipa Shift i to...

16 godina
offline
Jako čudan problem s tipkovnicom

Nisam još testirao na nekom drugom računalu, ali hoću najkasnije sutra.

 

Da nadodam da sam instalirao neke drivere od tipovnice za Vistu i sada tipke rade u windowsima, ali čim otvorim chrome ili neki drugi browser odmah mi se javlja beepanje ako stišćem tipke od strelica ili nešto na numeričkoj tipkovnici.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Jako čudan problem s tipkovnicom

Evo uspio sam riješiti svoj problem. Temeljito sam očistio tipkovnicu te povadio i vrati tipke, očito je problem bio što se jedna tipka zaglavila ili nešto slično pa je radila probleme kad bi se stisla još koja tipka u kombinaciji pa je i cijeli proces tipkanja bio dosta usporen i čudan. Uštedio sam 300-njak kn tako da sam zadovoljan :) Hvala svima na pomoći

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice