Jezik tipkovnice

poruka: 7
|
čitano: 7.253
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Jezik tipkovnice

ovako, formatirao sam pc. nakon formatiranja i ponovnog instaliranje jezik tipkovnice mi je na engleskom. kada odem na regional settings, languages, i zelim dodati hrvatski nema ga na listi. jel postoji kakva zakrpa, patch ili neki trik da dodam dodadne jezike jer me ova engleska tipkovnica stvarno pocinje nervirati a nemam volje ponovno formatirati pc.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.6.2011 23:36 (Faint Smile).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Jezik tipkovnice
Faint Smile kaže...

ovako, formatirao sam pc. nakon formatiranja i ponovnog instaliranje jezik tipkovnice mi je na engleskom. kada odem na regional settings, languages, i zelim dodati hrvatski nema ga na listi. jel postoji kakva zakrpa, patch ili neki trik da dodam dodadne jezike jer me ova engleska tipkovnica stvarno pocinje nervirati a nemam volje ponovno formatirati pc.

Copy the file kbdcr.dll from another (Croatian) Windows XP computer to your folder c:\windows\system32 (or expand from an original Windows XP CDROM)

Open regedit and navigate to HKEY_LOCAL_MACHINE\ System\ CurrentControlSet\ Control\ keyboard layouts and search for kbdcr.dll (0000041A on my machine, when I Google it says 00020405 for Croatian keyboard layout, but I found Czech/programmer in this folder)

now edit the Registry Key HKEY_CURRENT_USER\ keyboard layout\ preload, change the "1" value setting to the matching key from HKEY_LOCAL_MACHINE\ System\ CurrentControlSet\ Control\ keyboard layouts (e.g. 0000041A)

Ovo je kopirano s neta.Snaći ćeš se valjda....

EDIT:evo i fajli imaš upute unutar toga:

http://hr.download.hr/redirect.php?fileid=3799

Piracy lives forever!!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2011 0:10 (softwaremaniac).
12 godina
neaktivan
offline
Jezik tipkovnice

jesi siguran da je link za download fajla uredu xD

sad bi ja stavio upitnik ali evo ja sve ako znam gdje se nalazi na ovoj tipkovnici ^^

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Jezik tipkovnice
Faint Smile kaže...

jesi siguran da je link za download fajla uredu xD

sad bi ja stavio upitnik ali evo ja sve ako znam gdje se nalazi na ovoj tipkovnici ^^

Sorry : http://media.download.hr/croware/Cro_Keyboard.rar

Edit:opet neće.

Piracy lives forever!!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2011 0:24 (softwaremaniac).
12 godina
neaktivan
offline
Jezik tipkovnice

mogu te zamoliti da mi uploadas file na rapidshare ako nije velik.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Jezik tipkovnice

murfi je zakon. raduje me da ovo funkcionira za sp1 i sp2 a gle cuda, u mene xp sp3. ^^

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Jezik tipkovnice

Ovo vec funkcionira. Hvala :D

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice