Joomla 1.5.9 problem, Main menu

poruka: 4
|
čitano: 4.489
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Joomla 1.5.9 problem, Main menu

Nadam se da ima članova foruma koji koriste Joomlu i koji će znati odgovor na moje pitanje. Dakle, pošto sam početnik slučajno sam obrisao Main menu pod izbornikom menus i sad mi ne želi otvoriti stranicu....pokazuje grešku 404 - Component not found Predpostavljam da trebam ponovo uploadat neki file, samo ne znam koji....Plač

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Joomla 1.5.9 problem, Main menu

Možeš pristupati Admin panelu, jer se tamo ne koristi meni. Ideš direktno tamo. Onda odeš u Menu manager, pa ne New. Tamo popuniš ovako:

Unique name: mainmenu

Title: Main Menu

Description: The main menu

Module title: mod_mainmenu

 

Spremiš, dodaš Home (Front Page Blog Layout) u taj meni (zbog toga ti javlja 404) i postaviš Home kao Default (ikona zvjezdice). Mislim da bi ti ovo trebalo pomoći.

 

Al de ti meni reci, kako si uspio Main Menu obrisati??

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Joomla 1.5.9 problem, Main menu

Hvala na savjetu, radi. A sad odgovor na tvoje pitanje....Pa eto smetao mi taj Main Menu u lijevom bloku i želio sam ga maknuti. tako da sam ga označio i stisnuo delete. Prije nego što sam došao postaviti pitanje našao sam mnogo pitanja gdje se pita kako maknuti Main Menu i našao odgovor da je to nemoguće. No kako bi jedan moj frend rekao: ''Sve je moguće'', pa tako i ovo.

14 godina
neaktivan
offline
Joomla 1.5.9 problem, Main menu

DragonSoul svaka ti cast. vise nisam znao sta da radim dok nisam nasao tvoj post..HVALA!!!!

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice