Kako se rješiti virusa

poruka: 6
|
čitano: 3.613
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Kako se rješiti virusa

Problem je sljedeci:posudio sam usb braticu da si prebaci office 2k7,kad mi ga je vratio uocio sam da nemogu obrisat neke datoteke,tj. obrisem ih ali se nakon 5 sec. vrate ali sa ekstenzijom .exe sa vrlo malom velicinom,probao sam format ali win kaze da se nes sa usb-a koristi te da nemoze izvrsit format...zna li itko rješenje???

Gamad Gamad
muskarci imaju dvije emocije:napaljen i gladan...ako ga vidis bez erekcije, napravi mu sandwitch....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako se rješiti virusa
skiljavi kaže...

Problem je sljedeci:posudio sam usb braticu da si prebaci office 2k7,kad mi ga je vratio uocio sam da nemogu obrisat neke datoteke,tj. obrisem ih ali se nakon 5 sec. vrate ali sa ekstenzijom .exe sa vrlo malom velicinom,probao sam format ali win kaze da se nes sa usb-a koristi te da nemoze izvrsit format...zna li itko rješenje???

 a šta kaže antivirus?

 

ja za takve stvari koristim  unlocker

13 godina
neaktivan
offline
Kako se rješiti virusa

evo upravo skeniram avirom premium(zasadi ih je nasla samo 94) ;) a onda cemo vidit oce sta pomoc....

muskarci imaju dvije emocije:napaljen i gladan...ako ga vidis bez erekcije, napravi mu sandwitch....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kako se rješiti virusa

no taman 94 zovi doktora iz hitne reci da te napali virusi lol

 

 

sorry morao sam hehe

bug caruje, um klade valja
 
1 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Kako se rješiti virusa
Josip1811Matković
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako se rješiti virusa

Nakon što završiš s Avirom (ukloniš što pronađe), ukloni ju i stavi Kaspersky Antivirus 2011 trial, ažuriraj ga i prođi puno skeniranje njime. Ukloni što nađe.

Nakon toga nabavi Malwarebytes Anti-Malware, ažuriraj ga i prođi scan te ukloni što nađe. isto napravi s HitmanPro alatom.

Nakon toga pak očisti registar i sredi windowse (nešto tipa CCleaner i TuneUP Utilities).

Moj youtube kanal: http://www.youtube.com/user/marijanovic191x7?feature=mhee
Moj PC  
2 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice