Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

poruka: 120
|
čitano: 139.774
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
fizicar1 kaže...

Ma najbolje ti učini kako ti je ekipa gore rekla,stavi nove Windowse,možeš i sedmicu ako to racunalo dopušta

 kaj nema drugog ljeka a da spasim ove windowse...

 

15 godina
offline
Re: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

-ima.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
Fero kaže...
FisSergej kaže...

Pozdrav! Imam problem  kupio sam hp probook 4710s   sa instaliranim windows 7 ultimate  i stavio sam na njega lozinku znaci kad uđem piše mi  USER   i dole lozinka eh a ja sam tu lozinku zaboravio.Molim vas da mi pomognete kak da saznam tu lozinku. HVALA UNAPRIJED :D

 http://www.howtogeek.com/89315/you-can-reset-your-forgotten-windows-password-with-the-sticky-keys-trick/

 znam da je satra tema,ali ima problem s windowsima.mene zanima dali ti je taj program za otkljucavanje windowsa ili mac.

jer sam ga ja snimao na usb,i kad pokrenem racunalo. uopce ne dobijem taj program ubuntu 9.10 flashj drive vec nekaj drugo.pa me zanima za kaj mu je svrha,ili sam nekaj krivo skontao...lp..

 

12 godina
offline
Re: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
fight kaže...
Diablo86 kaže...
David87 kaže...
fight kaže...

Drustvo sve najbolje u 2016..vidim da je stara tema,ali se nebih javljao da se i meni to nije dogodilo.ovako sogi mi donjeo novo racunalo,iz svabije.

ali je koristeno no medutimonaj tko ga koristio i bacio koristio je pasword.iyprobao sam ovo s hirnes boot cd ali nisam uspio i dalje me trazi ALTCR pa plus itd.i normalno sve je po njemacki..jer..

jednom sam imao taj problem na svom racunalu i to sam uspio isto s nekim slicnim programom s tim da ti se u startanju izbaci pasword i onda ga prepises,ponovo ukljucis racunalo,upises taj

pasword i otkljucase i onda odes u panel pa user i promjenis ili iskljucis pasword i radi sve normalno.e sad imali kakav drugi put.pomoc....

Pa ako je bilo nečije ne kužim zašto ne lupiš nove Windowse gore i to je to, ko zna kakvih sve gluposti ima gore...

 To sam ja predložio na prvoj strani i ekipa se očito nije složila.

           racunalo je sluzilo kao uredsk. i na njemu su windowsi xp, wisata. solidno radi  sad nebih rusio te windowse, ako su dobri jer koliko vidim untar kucista je sve uredno

           disk je  w digital gren,500gb po tome mislim da je sve uredu.ali isprobao sam sve programe,kao hirrns boot, spower windows password reset.nije pomoglo,imali jos ljeka kavoga ako je moguce.i dalje molim pomoc....

 

 

 Ma šta ne bi rušio,ne bi da kuču rušiš!!

Lagano nove Win7  i mirna kuča!!

AUDIOFIL
13 godina
offline
Re: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
volegradele kaže...
fight kaže...
Diablo86 kaže...
David87 kaže...
fight kaže...

Drustvo sve najbolje u 2016..vidim da je stara tema,ali se nebih javljao da se i meni to nije dogodilo.ovako sogi mi donjeo novo racunalo,iz svabije.

ali je koristeno no medutimonaj tko ga koristio i bacio koristio je pasword.iyprobao sam ovo s hirnes boot cd ali nisam uspio i dalje me trazi ALTCR pa plus itd.i normalno sve je po njemacki..jer..

jednom sam imao taj problem na svom racunalu i to sam uspio isto s nekim slicnim programom s tim da ti se u startanju izbaci pasword i onda ga prepises,ponovo ukljucis racunalo,upises taj

pasword i otkljucase i onda odes u panel pa user i promjenis ili iskljucis pasword i radi sve normalno.e sad imali kakav drugi put.pomoc....

Pa ako je bilo nečije ne kužim zašto ne lupiš nove Windowse gore i to je to, ko zna kakvih sve gluposti ima gore...

 To sam ja predložio na prvoj strani i ekipa se očito nije složila.

           racunalo je sluzilo kao uredsk. i na njemu su windowsi xp, wisata. solidno radi  sad nebih rusio te windowse, ako su dobri jer koliko vidim untar kucista je sve uredno

           disk je  w digital gren,500gb po tome mislim da je sve uredu.ali isprobao sam sve programe,kao hirrns boot, spower windows password reset.nije pomoglo,imali jos ljeka kavoga ako je moguce.i dalje molim pomoc....

 

 

 Ma šta ne bi rušio,ne bi da kuču rušiš!!

Lagano nove Win7  i mirna kuča!!

   e sad sto se tice rušenja, to sam znao i bez vas,to ne problem.htio sam nesto drugo, i pomoc,ali kako od vas pomoci ni od korova.

 onda bum se snac sam. kaj drugo i hvala uglavnom na odpomoci.......

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2016 15:07 (fight).
12 godina
offline
Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

Ne vidim razloga da to ne napraviš osim ako ne znaš,nemaš Winse ili nemaš koga da ti to napravi!!Misli ko zna u kakvo su stanju njegovi Winsi i kojima je riječ!?Proces je vrlo jednostavan i bezbolan!!

Ako si u ST javi se, ja ti napravim,eto toliko ti mogu pomoć!!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

Evo da i ja malo pomognem.

Prvi uvijet moje pomoći je mogučnost bootanja sa CD-a. BIOS nema postavljen password.

Drugo skinite DLCD (Dai Lao CD) sa interneta.

Treće računalo bootajte sa CD-a sa opcijom Kon-boot (verzija 2.4 otvara sve verzije Windowsa bilo 32 bitne bilo 64 bitne) - za usera upiši korisnika koji je zadnji logiran ili Administrator, a za password ostavi prazno i pritisni enter, na taj način ćete ući u windoze

Ako niti ovo ne pomogne na DLCD-u ima mnogo alata za vračanje izgubljene lozinke (malo se igrajte i to je sve)

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
Moze pomoc?
Prije mjesec dana sam stavila lozinku na laptop i od tada ga nisam koristila, sad nemam pojma koja je. Lozinka je postavljena na Admin.acc.U pitanju je Windows 7. Pomoc??? :(
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

Desila mi se ista stvar na kompu, pa sam uspio riješiti na način da pri dizanju windowsa iskopčaš komp na napajanju.

Nakon toga pri dizanju winsa odabereš da digne repair, i nakon kaj to odradi trebao bi ti ponuditi onih par stavki (system restore, runcmd itd),

odabereš system restore ako si ga imala uključenog i vratiš komp na neki datum prije tih postavki.

Restart i to bi trebalo biti to ....

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

Jednostavno bootajte sa Hirensom i resetirajte lozinku.

Treat your password like your toothbrush. Dont let anybody else use it, and get a new one every six months. ~Clifford Stoll
 
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

Hej Raja,vidim da svašta lupetate i od ništa pravite pravi problem.Pa da bi mogao koristiti kompu koji je zakljućan paswordom,samo otvori kompu i izvadi bateriju kratko spoji u njenom ležištu srednji i boćni jezičak i vrati bateriju na njeno mjesto,pa kada budeš podizao sistem pritisni DELL uđi u bios podesi vrijeme pa prioritetni but,recimo HDD i pritisni f10 da spasiš promjene i to je to.

12 godina
offline
Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

Kad si tako pametan, skuzio bi da postoje dvije vrste šifri. Ima bios šifra i šifra u windowsu. U biosu se može resetirat vađenjem baterije jer se resetira bios. Al windows šifra je zapisana na hddu i ne ce pomoć vađenje baterije, jer da hdd radi na principu kao i bios, kad istekas pc ostao bi bez podataka

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
driverman kaže...

Hej Raja,vidim da svašta lupetate i od ništa pravite pravi problem.Pa da bi mogao koristiti kompu koji je zakljućan paswordom,samo otvori kompu i izvadi bateriju kratko spoji u njenom ležištu srednji i boćni jezičak i vrati bateriju na njeno mjesto,pa kada budeš podizao sistem pritisni DELL uđi u bios podesi vrijeme pa prioritetni but,recimo HDD i pritisni f10 da spasiš promjene i to je to.

 

Tony1999 kaže...

Kad si tako pametan, skuzio bi da postoje dvije vrste šifri. Ima bios šifra i šifra u windowsu. U biosu se može resetirat vađenjem baterije jer se resetira bios. Al windows šifra je zapisana na hddu i ne ce pomoć vađenje baterije, jer da hdd radi na principu kao i bios, kad istekas pc ostao bi bez podataka

 Ja bih htio preporučiti ophcrack live cd. Cd je super jer sadrži SliTaz(35 mb linux distribuciju koja se vrti iz ram-a) i sve ostalo su gui programa i rainbow tablice.

Neće izvaditi neke bijesne šifre tipa "$"#&="igil'" ali zato "markoimacuru996" bi mogao.

 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
Ja imam isti problem samo mi odmah na paljenju kompa piše type your default password ne mogu ući u setup da to maknem a zbog toga nemogu ni koristiti svoj laptop
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
Ups napiše mi power-on password koj sam zaboravio
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
driverman kaže...

Hej Raja,vidim da svašta lupetate i od ništa pravite pravi problem.Pa da bi mogao koristiti kompu koji je zakljućan paswordom,samo otvori kompu i izvadi bateriju kratko spoji u njenom ležištu srednji i boćni jezičak i vrati bateriju na njeno mjesto,pa kada budeš podizao sistem pritisni DELL uđi u bios podesi vrijeme pa prioritetni but,recimo HDD i pritisni f10 da spasiš promjene i to je to.

 Hehehe pravi si hacker ;) Mora da sve cure iz mladje vaspitne grupa padaju na tebe ;)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
driverman kaže...

Hej Raja,vidim da svašta lupetate i od ništa pravite pravi problem.Pa da bi mogao koristiti kompu koji je zakljućan paswordom,samo otvori kompu i izvadi bateriju kratko spoji u njenom ležištu srednji i boćni jezičak i vrati bateriju na njeno mjesto,pa kada budeš podizao sistem pritisni DELL uđi u bios podesi vrijeme pa prioritetni but,recimo HDD i pritisni f10 da spasiš promjene i to je to.

 Totalno neprovjereno.Taj postupak radi jako rijetko ukoliko je u pitanju Bios pasword (vise kanti mi je proslo kroz ruke) i znam da skidanje pasworda sa BIOSA, ide jako tesko, gotovo nemoguce zavisno od maticne do maticne. Kod određenih maticnih, mozes da  iscupas i bateriju i da preko jumpera resetujes BIOS al lozinaka ostaje.Obicno ti treba softwerski alat za maticnu plocu za skidanje takvog pasworda. BIOS pasword ne stavljaju kucni korisnici (barem ne toliko) to se obicno radi o poslovnim racunarima, cija je sigurnost vazna, pa stavljaju i bios i windows pasword.Kad bi bilo tako lagano skidat BIOS sifru..koja je poenta postavljanje sifre koju mozes razbit vađenjem baterije.

 

Windows šifre su nesto drugo..ima softwera koliko hoces, sprzis i skida se. Ukoliko bas ne ide, moze se bootat preko Linux Live CD, spremit podatke, i rusit Windows...Puno puta sam cuo za ovo Safe Mod, ako je jedini acc na PC, i pasword je stavljen na admin acc, mozes ti ulazit u Safe mode..do sutra..

 

 

 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
Ma pusti balavurdiju :) Daj mu neki thinpad sa bios passom da se igra :)
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
blue_tander kaže...
driverman kaže...

Hej Raja,vidim da svašta lupetate i od ništa pravite pravi problem.Pa da bi mogao koristiti kompu koji je zakljućan paswordom,samo otvori kompu i izvadi bateriju kratko spoji u njenom ležištu srednji i boćni jezičak i vrati bateriju na njeno mjesto,pa kada budeš podizao sistem pritisni DELL uđi u bios podesi vrijeme pa prioritetni but,recimo HDD i pritisni f10 da spasiš promjene i to je to.

 Totalno neprovjereno.Taj postupak radi jako rijetko ukoliko je u pitanju Bios pasword (vise kanti mi je proslo kroz ruke) i znam da skidanje pasworda sa BIOSA, ide jako tesko, gotovo nemoguce zavisno od maticne do maticne. Kod određenih maticnih, mozes da  iscupas i bateriju i da preko jumpera resetujes BIOS al lozinaka ostaje.Obicno ti treba softwerski alat za maticnu plocu za skidanje takvog pasworda. BIOS pasword ne stavljaju kucni korisnici (barem ne toliko) to se obicno radi o poslovnim racunarima, cija je sigurnost vazna, pa stavljaju i bios i windows pasword.Kad bi bilo tako lagano skidat BIOS sifru..koja je poenta postavljanje sifre koju mozes razbit vađenjem baterije.

 

Windows šifre su nesto drugo..ima softwera koliko hoces, sprzis i skida se. Ukoliko bas ne ide, moze se bootat preko Linux Live CD, spremit podatke, i rusit Windows...Puno puta sam cuo za ovo Safe Mod, ako je jedini acc na PC, i pasword je stavljen na admin acc, mozes ti ulazit u Safe mode..do sutra..

 

 

 

 Sa ovime se baš i ne slažem pošto mi se desila ista situacija i da ....to je bio jedini acc na kompu i vratio sam ga, tj. maknul sam pass preko safe moda i system restore ....

8 godina
odjavljen
offline
Re: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

Kako si usao u safe mode bez passa? I tad ti trazi pass koji nemas zar ne...

15 godina
offline
Re: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
Torent kaže...

Kako si usao u safe mode bez passa? I tad ti trazi pass koji nemas zar ne...

-mantranje o safemodu su iz davnih vremena (dokaz da onaj tko to govori nikad nije ni probao..). :) jer naravno, potreban je pass.

-nešto sasvim drugo je na novijim win, defaultni admin acc (bez passa ako nije ciljano postavljen, koji je disebliran..).

-BIOS pass je nešto sasvim drugo (i ovisi o kategoriji računala)

-HDD pass je nešto treće, recimo neprobojno čak i kad se gornja dva mogu proći.

 

-kraće, nije dovoljno pročitati par puta na netu ili vidjeti YT klipić. Postoje razna računala i 'prave' zaštite. Ovisi tko je kako (s kojim potrebnim zaštitama) podesio. Većina kućnih juzera to nikad nije ni podesila i tad je lako (lakše).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
odjavljen
offline
Re: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

To je balavurdiji ostalo iz vremena XP-a kad su se po firmama satirali stavljajuci pass a zaborave na admin account pa se ulazilo sa ctr+alt+del x2 i administrator pass prazan ali to je glupost onog koji je postavljao a ne pravilo da to radi uvijek...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
brijalec kaže...
blue_tander kaže...
driverman kaže...

Hej Raja,vidim da svašta lupetate i od ništa pravite pravi problem.Pa da bi mogao koristiti kompu koji je zakljućan paswordom,samo otvori kompu i izvadi bateriju kratko spoji u njenom ležištu srednji i boćni jezičak i vrati bateriju na njeno mjesto,pa kada budeš podizao sistem pritisni DELL uđi u bios podesi vrijeme pa prioritetni but,recimo HDD i pritisni f10 da spasiš promjene i to je to.

 Totalno neprovjereno.Taj postupak radi jako rijetko ukoliko je u pitanju Bios pasword (vise kanti mi je proslo kroz ruke) i znam da skidanje pasworda sa BIOSA, ide jako tesko, gotovo nemoguce zavisno od maticne do maticne. Kod određenih maticnih, mozes da  iscupas i bateriju i da preko jumpera resetujes BIOS al lozinaka ostaje.Obicno ti treba softwerski alat za maticnu plocu za skidanje takvog pasworda. BIOS pasword ne stavljaju kucni korisnici (barem ne toliko) to se obicno radi o poslovnim racunarima, cija je sigurnost vazna, pa stavljaju i bios i windows pasword.Kad bi bilo tako lagano skidat BIOS sifru..koja je poenta postavljanje sifre koju mozes razbit vađenjem baterije.

 

Windows šifre su nesto drugo..ima softwera koliko hoces, sprzis i skida se. Ukoliko bas ne ide, moze se bootat preko Linux Live CD, spremit podatke, i rusit Windows...Puno puta sam cuo za ovo Safe Mod, ako je jedini acc na PC, i pasword je stavljen na admin acc, mozes ti ulazit u Safe mode..do sutra..

 

 

 

 Sa ovime se baš i ne slažem pošto mi se desila ista situacija i da ....to je bio jedini acc na kompu i vratio sam ga, tj. maknul sam pass preko safe moda i system restore ....

 Ne bi da ti ne vjerujem, al ovo ti odgovorno tvrdim, ukoliko je pasword postavljen na jedinog i admin acc, nikako neces uci u windows preko safe moda, ocigledno ti taj pasword nije dobro bio postavljen pa ste uspijevali probit preko safe moda.Ova finta sa safe modom, obicno je radila na skolskim racunarima . Jer su tu dolazile kante sa predinstaliranim sistemima, koji nisu dobro postavljane sifre, pa se to probijalo samo tako, cak nije trebao ni safe mode.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.3.2016 14:51 (blue_tander).
12 godina
neaktivan
offline
Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

Ma krivo sam napisal ... već sam gore objasnil postupak, nije safe mode nego repair ... jbg ..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

pa recimo nisu svi ljeni,dali ste se pitali ili zapitali,dali ima ovdje ljudi koji recimo ne razumju strani jezik.

najlakse je googlat to moze i beba,ali da ja vas pitam imali ovdje ista osim vasih prosera,sranaj,prigovara,i djelenje kartona.

umjesto potrebne pomoci,koliko ja znam iz toga razloga je taj forum osnovan,da se pomogne ljudima koji su,u nevolji,kojima je doista potrebna svaka pomoc.

kao i u zivotu,najlakse je bit i pravit se pametan,ismijavat.itd.a ljudi covjeku treba pomoć.

recimo dali je tko od vas ovdje koliko vas ima uspio neki video recimo prevest po hrvatskim ili tako nest.ne nego samo pametovanje. pa recimo da vas 

priupitam isti problem imam s windows 10 kako da ga otkljucam a da nemoram nove ili drugi sistem dizat pomoc..,...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
Pod broj 1: pod hitno nazad u osnovnu na satove hrvatskog jezika. Drugo, ekipa tu može usmjerit, ali najbolje je kada nakon usmjeravanja osoba proba sama guglat traženi pojam, ili u slučaju da je netko imao identičan odgovor pa osoba napiše svoje iskustvo. A za ostatak teksta, polako, stani na loptu i smiri živce...
13 godina
offline
Re: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
Manzi kaže...
Pod broj 1: pod hitno nazad u osnovnu na satove hrvatskog jezika. Drugo, ekipa tu može usmjerit, ali najbolje je kada nakon usmjeravanja osoba proba sama guglat traženi pojam, ili u slučaju da je netko imao identičan odgovor pa osoba napiše svoje iskustvo. A za ostatak teksta, polako, stani na loptu i smiri živce...

 pod broj 1: ej manzi ne kakaj,je.....hrvatski,a ti u vrtic pod hitno........

13 godina
offline
Re: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
yaro kaže...

Evo da i ja malo pomognem.

Prvi uvijet moje pomoći je mogučnost bootanja sa CD-a. BIOS nema postavljen password.

Drugo skinite DLCD (Dai Lao CD) sa interneta.

Treće računalo bootajte sa CD-a sa opcijom Kon-boot (verzija 2.4 otvara sve verzije Windowsa bilo 32 bitne bilo 64 bitne) - za usera upiši korisnika koji je zadnji logiran ili Administrator, a za password ostavi prazno i pritisni enter, na taj način ćete ući u windoze

Ako niti ovo ne pomogne na DLCD-u ima mnogo alata za vračanje izgubljene lozinke (malo se igrajte i to je sve)

 a moga si tu ubacit neki link,de se to more skinut......

15 godina
offline
Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku

Ja ga skinuo odavde:

 

http://ncrypt.in/folder-otwcJqOY

 

password na archivi: www.software182.com

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Kako da upalim komp,zaboravio sam lozinku
Imas na yt jedan briljantan video..

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice